Chotabyčius

Pasirodė "CITIES XL" video

Recommended Posts

Monte Cristo šiandien išplatino pirmąjį savo naujojo kūrinio, CITIES XL, video. Monte Cristo kompanija gerai žinoma, kaip Medieval Lords, City Life žaidimų kūrėja.

Naujasis CITIES XL, taip pat, miestų statymo simuliatorius, tik šį kartą žadantis mums parodyti kur kas daugiau tikroviškumo. Žaidimas naudos naują realistišką 3D varikliuką, o visuose žemėlapiuose bus unikalūs pastatai atitnkantys tikrovėje esančius, taip pat, paminklai ir kita. Oficialiame puslapyje galima pamatyti, kaip yra kurimas pastatas iš realios fotografijos ir kaip iš jos gimsta 3D pastatas. Statyti miestus galėsime visame pasaulyje: Amerikoje, Europoje ir žinoma, kituose žemynuose, o taip pat, miestai bus prie kalvų, kalnų ar vandenynų bei skirtinguose klimatuose: tropikuose, dykumose ir kitur.

Žaidimas turės ir internetinį priėjimą, taigi bus galima žaisti ir internete su kitais žaidėjais, taip žaidimas dar labiau įtrauks ir teks pasivaržyti kieno miestas gražesnis ir turtingesnis.

Vien tik grožiu žaidimas nepasižymės, čia teks ne tik statyti, bet ir gerai apmastyti, kaip geriau sukurti miesto struktūrą, kad žmonės galėtų laisvai poilsiauti, dirbti, ar būtų aprūpinti įvairiausiais patarnavimais.

Monte Cristo CITIES XL žaidimą išleisti suplanavus 2009 metais išskirtinei PC platformai.

[youtubecom]

[/youtubecom]

Šaltinis: games.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Guest Paulius

Kiek suprantu ce pastatus staitai ir savo pasauli taip?

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele