Peršokti į turinį
Martynas5

"Ekranas" ruošiasi mūšiui prieš "Anderlecht"

Ar domiesi „A lyga“?  

11 balsai

 1. 1. Ar domiesi „A lyga“?

  • Taip
   5
  • Ne
   6


Recommended Posts

zalgiris%281%29.jpg

Koks gi tas Lietuvos futbolas? Kaip bandoma įteigti nykiai buitinis, miręs, skandalingas? Ar vis dėlto pamažu atgimstantis ir vis labiau mylimas?

Viešojoje erdvėje pastaruoju metu vis dažniau stengiamasi įpiršti mintis, jog Lietuvos futbolas įdomus tik mažai saujelei mūsų tautiečių, o klubų pasiekimai tik žemina Lietuvos vardą ir garbę.

Kuo verta tikėti? Futbolo „ekspertų“ pasisakymais ar šiemetiniais mūsų šalies klubų pasiekimais tarptautiniuose turnyruose?

Užuot menkinę Lietuvos futbolą, pasidžiaukime praėjusią savaitę įvykusiu stipriausių šalies komandų pasirodymu UEFA Čempionų ir Europos lygos atrankinėse varžybose.

Pradėkime nuo prestižiškiausiame UEFA Čempionų lygos turnyro II atrankos etape besivaržančio pastarųjų ketverių metų „A lygos“ čempiono Panevėžio „Ekrano“.

Ne paslaptis, kad klubas finansiškai išgyvena ne pačius geriausius laikus, tačiau jame žaidžiantiems futbolininkams tai netrukdo, kaip lygus su lygiu, varžovų aikštėje grumtis su Airijos čempionais „Shamrock Rovers“. Pastarieji, po lygiosiomis 0:0 pasibaigusio susitikimo, kaip ir kai kurie lietuviško futbolo kritikai, negali patikėti, jog airiams nepavyko įmušti įvarčio.

Galbūt nuostabą sukels ir tai, kad Lietuvos futbolo lygai UEFA priskiria 35 reitingą, o Airijos 33-iąjį?

Lietuvos vicečempionai Vilniaus miesto futbolo draugija „Žalgiris“ taip pat kovoja dėl mūsų šalies garbės UEFA Europos lygos II atrankos etape.

Žalgiriečiams tenka rungtis su praėjusių metų Austrijos „Bundesligos“ trečiosios vietos laimėtojais Miodlingo „Admira Wacker“.

Stiprus tai varžovas ar ne?

Atsakymas dvejonių nekelia: Austrijos lygai UEFA reitinge priskiriama 15 vieta, o „Admira Wacker“ metinis klubo biudžetas sudaro net 5 milijonus eurų.

Įdomu vilniečiams ir žiniasklaidos atstovams, kaip sekasi stipriausiai sostinės futbolo komandai ar ne?

VMFD „Žalgiris“ ir Miodlingo „Admira Wacker“ ekipų rungtynes, lyjant lietui ir termometrų stulpeliams rodant vos 13 laipsnių šilumos, LFF stadione pasislėpę po skėčiais stebėjo daugiau nei 3000 žiūrovų, tarp kurių ne vienas žymus sportininkas bei politikos veikėjas. Tiek pat sirgalių šiemet LFF stadione apsilankė ir per „General Financing A lygos“ rungtynes su Panevėžio „Ekranu“ ir Marijampolės „Sūduva“.

Lietuvių ir austrų dvikovą nušviesti atvyko net 36 Lietuvos žiniasklaidos atstovai, kurių nemaža dalis atstovauja mūsų šalies didžiausiems televizijos kanalams, laikraščiams, informaciniams portalams.

LFF stadione atmosfera buvo sukurta nepaprastai šilta ir griausminga. Lietuvaičiai iš visos širdies palaikė žalgiriečius ir su kiekviena minute vis garsiau skandavo „Žalgiris“, „Žalgiris“, „Žalgiris“!

Savo tautiečių žalgiriečiai nenuvylė. Juos pradžiugino gražiu, kovingu žaidimu, tuo pačiu priversdami suglumusius varžovus ne kartą žvalgytis vienas į kitą. Dvikova Vilniuje, svečių laimei, baigėsi lygiosiomis 1:1.

Praėjusio sezono „A lygos“ trečiosios vietos laimėtoja Marijampolės „Sūduva“ UEFA Europos lygos II atrankos etapo rungtynėse Serbijoje surengė dar nuostabesnį pasirodymą. Pergalė marijampoliečiams iš rankų išsprūdo tik paskutinę akimirką (1:1).

„Sūduvos“ ekipai svečiuose teko kautis su galinga Novi Sado „Vojvodina“ vienuolike. Serbijos futbolo lygos pajėgumą atspindi UEFA jai priskiriamas 27 reitingas.

Dar kartą savęs paklauskime, ar iš tiesų mūsų šalies futbolo lygis toks prastas ir apipintas tik skandalais? Į šį klausimą, lietuvių tarptautiniame turnyre nesugebėjusiems įveikti airiams, austrams ir serbams, atsakyti kur kas lengviau.

Tad palaikykime Lietuvos futbolo klubus UEFA Čempionų ir Europos lygos atrankose bei palinkėkime jiems didžiausios sėkmės! Kaip ir krepšinyje, taip ir futbole tegyvuoja šūkis „Mes už Lietuvą!”.

Naudoju citatą, nuomone rašykite savo jei domiesi rašyk viską ką žinai man tai yra įdomu, o kitiems - nežinau.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapįJei nemėgsti nerašyk yra žmonių kurie ne tik tuo krepšinių domisi o ir papuliariausiu pasaulyje sportu, kuris lietuvoje tikrai gali atgyti, turime talentų (pvz. Tada Eliošius, Tautvydas Eliošius) o tuo labiau galime dabar pastebėti kaip lietuvos klubai aukštėja, ką išdarinėja Ekranas prieš save stipresne komandą kurių Airijos aukščiausią lyga yra 33 vietoje o "A lyga" yra 35 ir mes prieš juos laimime 2:1 ir tai yra švente. Žalgiris jau išvyko į Austriją susitikti su Admira Wacker ekipa. Pirmos varžybos baigėsi rezultatu 1:1 ir taip jau yra, jog ten privalės žalgiris mušti įvartį taip pat ištikimiausi fanai važiuoja į Austriją palaikyti komandos moka po pora šimtų litų nes važiuoja daug žmonių, o šiais laikais kaikuriems sunku užsidirbti ir tuo labiau leisti futbolo varžyboms 200LT., bet tai yra aistra futbolui ir tai yra puiku! Tuo labiau pagal statistiką nuo praitų metų stadionai papilnėjo 2 kartus daugiau nei praitais metais ir tai yra puiku jog žmones eina į futbolo varžybas, o ne į krepšinio nors aš prieš krepšinį nieko neturiu tesiog man patinka futbolas.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
nu gerai bet lietuva esa krepšinio šalis krepšinis turi daugiau geresnniu žaidėju negu futbolas ir kodel krepšinis patenka i stipriausia lyga o futbolas nepatenka i europos futbolo čempionata

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Jei nemėgsti nerašyk yra žmonių kurie ne tik tuo krepšinių domisi o ir papuliariausiu pasaulyje sportu, kuris lietuvoje tikrai gali atgyti, turime talentų (pvz. Tada Eliošius, Tautvydas Eliošius) o tuo labiau galime dabar pastebėti kaip lietuvos klubai aukštėja, ką išdarinėja Ekranas prieš save stipresne komandą kurių Airijos aukščiausią lyga yra 33 vietoje o "A lyga" yra 35 ir mes prieš juos laimime 2:1 ir tai yra švente. Žalgiris jau išvyko į Austriją susitikti su Admira Wacker ekipa. Pirmos varžybos baigėsi rezultatu 1:1 ir taip jau yra, jog ten privalės žalgiris mušti įvartį taip pat ištikimiausi fanai važiuoja į Austriją palaikyti komandos moka po pora šimtų litų nes važiuoja daug žmonių, o šiais laikais kaikuriems sunku užsidirbti ir tuo labiau leisti futbolo varžyboms 200LT., bet tai yra aistra futbolui ir tai yra puiku! Tuo labiau pagal statistiką nuo praitų metų stadionai papilnėjo 2 kartus daugiau nei praitais metais ir tai yra puiku jog žmones eina į futbolo varžybas, o ne į krepšinio nors aš prieš krepšinį nieko neturiu tesiog man patinka futbolas.

Oho, puiki istorija, šauniai bei įdomiai perskaitėm. NOT.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

120px-FK_Ekranas.svg.png2 - 1 images?q=tbn:ANd9GcR71bvD3vW5AyAx8cWEGAInKZxjRekaASJBArgUV5BdlT5ZC79DVSsjrQ

Į kitą etapą pateko: FC "Ekranas" (Varžybos buvo: Lietuvoje)

98px-VMFD_Zalgiris_new.jpg1 - 5 120px-Admira_Wacker_Modling.png

Į kitą etapą pateko: "Admira Wacker" (Varžybos buvo: Austrijoje)

FK_Suduva.gif0 - 4 76px-Grb_fkv.png

Į kitą etapą pateko: Novi Sado "Vojvodina" (Varžybos buvo: Lietuvoje)

Lietuvoms klubams labai sunku žaisti išvykose nei viena komanda išvykoje nieko gero neparode, bet bent vienas klubas kuris žaidžia UEFA Čiampionų lygos atrankoje pateko į kitą etapą T.Y. - Panevežio "Ekranas". Lietuvaičiai žais su "Anderlecht" klubu, šansu mažai, bet nėra neįveikemų komandų. Jeigu komandą nesugebėtu praeiti į kitą etapą jie keliautu į priešpaskutinį Europos lygos etapą, o jeigu komandą patektu į kitą etapą - pakeistu lietuvos futbolo istroja T.Y. užstikrintu šansą į Europos lygą.

P.S. Satantiger jei nepatinka nerašyk nes jau pradedi užpi*ti.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Martynai nereikia iš karto pradėti pykti,niekas ir ant tavęs nepyksta,kad keli naujienas va kas pateko į kitą etapą ir pnš. šaunuolis,kad stengiesi nieko nepasakysi,tačiau savo nuomonę išreikšti galima,bent man taip atrodo,ne manai ? :)

Va man labiau patinka krepšinis,tačiau aš nieko nesakau ir pnš,kiek vienam savas sportas :)

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį


Lietuva neturi A kategorijos aikstes. Bande statyti ir taip nebaige. O siaip manau tikrai Futbolas yra geriau nei Krepsinis.

Taip, lietuviai neturi atitinkančios 5 kategorijos UEFA standartus turi - 2, bet šiuo metu vyksta viskas į gerają pusę tik yra viena beda - Romanovas. Kas gi yra? Taigi legendinis Vilniaus "Žalgirio" stadionas priklauso Romanovui ir Vilniaus miesto savivaldybej T.Y. Zuokui, ir yra labai rimti planai, ne eiliniai kurie rengemia kas met, bet labai RIMTI. Žalgirio stadione lankėsi buvęs lietuvos rinkintes futbolininkas: Gražvydas Mikulėnas (Dabar "A lygos" ekspertas) ir jis pareiškia, jog stadione saligos yra TRAGIŠKOS, nėra tuoleto ir kur nusipirkti kavos, jis įstenge išbūti tenais 45min. Kokie yra planai? Vilniaus miesto savivaldybe nori nusipirkti likusią dalį iš Romanovo ir padaryti 4 kategorijos stadioną (2 KLASE) tačiau kaip minėjau priežastis - Romanovas, internetiniuose tinklalapiuose niekas nerašo kodėl jis nenori jo parduoti, bet čia kekvienam aišku - jis nori būti valdytojų. Ko reikės jei norėsim turėti 4 kategorijos stadioną? Pagal UEFA stadionas turi talpinti bent 10 tūkstančių žiūrovų, spaudos konferencijos sale, žurnalistų tribūną, žaidėjų persirengimo kambariai, VIP tribūnos. Taip pat PRIVALOMI dalykai yra bent kokiam stadione yra - tuoletai, parduotuve (kioskelis). Tam stadione vyktu svarbiausios Lietuvos rinktinės ir klubų rungtynes.

Šiuo metu žalgiris rungtyniauja ant dirbtines dangos LFF stadione, jis taip pat buvo renovuotas ir dabar yra tikrai gražus, bet ten yra dirbtine danga. Ką ji reiškia? Ant dirbtines dangos daugėja žaidėjų traumos, nepatogiau žaisti, sunkiau rieda kamuolys.

Taigi tikėkimes, jog šie planai bus įgivendinti, ir nesutrugdys niekas.

-- Papildyta --

"Ekranas" rengiasi trečiadienio mūšiui su galinguoju "Anderlecht"

Taigi, po pukios pergales, tikrai rimtas varžovas - Anderlecht klubas.

Panevėžio "Ekrano" futbolininkai atvyko į Belgiją, kur trečiadienį 21 valandą Lietuvos laiku žais pirmąsias UEFA Čempionų lygos 3 kvalifikacinio etapo rungtynes su Briuselio "Anderlecht".

Lietuvos čempionų strategas Valdas Urbonas pripažįsta, kad jo komanda neturės daug pranašumų dvikovoje su pajėgiausia Belgijos komanda, tačiau tikina, jog kokybės spragas galima užkamšyti charakterio tvirtumu.

"Anderlecht" - aukšto meistriškumo komanda. Analizavome varžovų žaidimą. Mūsų vienintelis pliusas gali būti tas, jog varžovams sezonas tik prasideda,- šnekėjo Urbonas.

"Žinoma, komanda yra labai stipri. Kuomet susitinki su tokiu varžovu, patikrini savo galimybes. Manau, tokioms rungtynėms žaidėjų nuteikti nereikia, kadangi jie suvokia, jog jei nenusiteiks - bus liūdnas vaizdas. Burtų traukimo ir varžovo nepasirinksi, kitą vertus, viskas sprendžiasi aikštėje. Grįžti prie burtų, kalbėti, ar jie buvo sėkmingi ar nesėkmingi, neverta. Mes turime varžovą ir ruošiamės jam."

Urbonas pridūre: "Briuselyje tenkins toks rezultatas, kuris leistų tikėtis Lietuvoje pratęsti kovą dėl patekimo į kitą etapą."

Tuo metu patyręs gynėjas Ignas Dedura kalbėjo: "Mums buvo svarbiausia įveikti "Shmarock Rovers". Apie varžovus kitame etape visiškai negalvojome. Dabar yra svarbiausia sėkmingai sužaisti, geriausias rezultatas būtų nepralaimėti. Atsakingos rungtynės buvo ir su "Shamrock Rovers", Briuselyje bus labai sunku ir, žinoma, tai neeilinės rungtynės, tačiau stengsimės žengti į kitą etapą."

Jei Panevežio klubas pateks į kitą etapą tai bus naujas įvikis Lietuvos futbole, jie jau užsitikrintu patekimą į Europos lygą.

Šiek tiek apie Belgų klubą:

UEFA Cup laimėtojai:

1976, 1978

UEFA Europa League:

1983

UEFA Super Cup:

1976, 1978

Varžybos įvyks trečiadienį (8 dieną)

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

 • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

  Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


 • SuperGames programele
 • SuperGames programele


×