Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nimas VS Callgame || Finaly ram! *VERTINAM*


Nimas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4290 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aš už Nima.

Bet gražiau CallGame [ Jei jo visi tokie mapp darbai, tai labai daug objektų ], bet nepagal grožį vertinau ši kart.

Ne :( kiti mažiau šitam neskaičiavau objektu ištiesu delto taip ir gavos :D o šiaip stengiuos bent y 40~60 objektu neilipt jei taip imanoma būna o šiče ištikro neskaičiavau prisipažinsiu leidau dėt neskaičiuojant :D objektu ištikro labai daug 230 Nenustebsiu jei pralaimečiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

YUP!

Jei gerai prisimenu rezultatas 4:7 mano naudai, o kadangi męs kovą darom iki 10 balsų, tai reik dar 3 man arba 6 Callgame'ui.

Ką aš noriu tuom pasakyt?- ogi, kad balsuojam, balsuojam!

Paprieštarausiu tau dėl balsų skaičiaus surašau žmones už ką balsavo galėsi pasiskaičiuoti jei koky praleidau pasakykit

Už callgame: Aleksas pavyzduke killsta slayer arnius / 5balsai

už nimas: look evaldas149 demoxz felka555 owerwing divito/ 6balsai

delto tau reike dar 4 balsų o man 5 (če pergaliai kuriam kiek reike o rezultatas DARBARTINIS :

callgame:nimas

5:6

P.S. DeLux3. balsas nesiskaito (jis parašė kad už tave kai dar nebuvo ikelti abudu mapp darbai tik vienas tavo o buvo pasakyta bei ir taip aišku kad balsai atiduodami tik sukėlus abeju žmonių mapp darbus :) ) če tesiog parašiau jei jy priskaitei prie to 7balsu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nimas

Kodėl už jį? Todėl, kad darbas yra daug švaresnis, realistiškesnis, mažiau apkrautas. Tačiau klaidų irgi yra, jeigu jau žiūrint į darbą kaip į RPG stiliaus kūrinį: gulintys policininkai prie pėsčiųjų perėjų, įvažiavimo... Mažai vietos transportui pasistatyti. Na ne tai kad mažai vietų, o tiesiog labai maži tarpai tarp kmb_beam. Tarkim su Bullet kas nors atvažiuotų į restoraną papietauti, pastatytų jį tiesiai, ir kaip išlipt netrenkus durelėmis kitam automobiliui?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nimai, per fux'a iš manes balą gauni. Nes jei iš taves nuėmiau balų uz aikštele, tai pas call galiu 2 ar 3 nuimt. ( Jai visos car stovėtu visose vietose tai neimanoma išvažiuot būtų )

Nu ir dar pas call tas GTA SA Užrašas, Poto vienoj vietoj kaip tvora sueina prie bariuko + no vidio, so kitų feilų neina apžiūrėt. :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nimai, per fux'a iš manes balą gauni. Nes jei iš taves nuėmiau balų uz aikštele, tai pas call galiu 2 ar 3 nuimt. ( Jai visos car stovėtu visose vietose tai neimanoma išvažiuot būtų )

Nu ir dar pas call tas GTA SA Užrašas, Poto vienoj vietoj kaip tvora sueina prie bariuko + no vidio, so kitų feilų neina apžiūrėt. :/

koke jus teta esat pikta :D mapp darbo ikelti pačio negaliu nes jis vienam projektui priklauso .... jiems mepinau palei užsakima daviau ten viska jie pasitaisys jei kas sakė :D o ats gta sa:mp užrašas padėtas speceliai! Nes dar užmiršit kad sa:Mp žaidžiat pradėsit šaudit visur kaip per counter strike koke versija koke ten žaidžiat ar dar koky karini žaidima če tesiog dm'erisu atvedi ir parodai tu žaidi sa:Mp ne cs :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4290 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...