hustrine

TryOut to [ wD ] @ Bl3tz`

Recommended Posts

Sve─Źias

Overw1ng & pavizduk─Ś ─Źia skirta jums :

Jus kritikuojat bet jus net nei┼ídriftintum kampa :) IR kaip jau Justinas ( hustrine ) sak─Ś kad ─Źia jums ne GRP drifteriai . ─îia jo stylius yra. :)

Dabar Justai ─Źia tau :

Na tikrai drift'e esi patobul─Śjes :) S─Śkm─Śs tau :)

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»
Tai ─Źia jum ne GRP kad ─» keli─ů privaloma tilpti. A┼í turiu savo Style ir man galit sakyt k─ů norit a┼í taip driftinu. :)

+1 ;DDD savo styliui? tu galva pa┼íalai vasaros metu? idomiai... GRP stilius neturi i┼ívaryt u┼ż kelio? tikrovei tu pavaryk su ma┼íina savo styliui, i┼ívaryk i┼í kelio kaip ─Źia, man idomu ar tu ilgai gulesi ligoninei :? Stiliau tu stiliau, taip ir sakyk kad pradinukas ir tiek.

P.s pats drift'as yra pradinuko lygio, 4/10

Jus kritikuojat bet jus net nei┼ídriftintum kampa :) IR kaip jau Justinas ( hustrine ) sak─Ś kad ─Źia jums ne GRP drifteriai . ─îia jo stylius yra. :)

Dabar Justai ─Źia tau :

O, m┼źs┼│ pro drifteris SANCIO prakalbo..

Koks ─Źia stilius? LOL ─Źia, ne stilius. ─« keli─ů reikia tilpt, nes tikrov─Śj nei 10s nepa─Źiuo┼żtum. Nei┼ídriftintum─Śm nei vieno kampo? Atleisk, a┼í nemoku driftint atsibodusiuose spot'uose, jei tai darau - darau bet kur ir tikrai nekuriu video.

Sve─Źias

Dabar Justai ─Źia tau :

O, m┼źs┼│ pro drifteris SANCIO prakalbo..

Koks ─Źia stilius? LOL ─Źia, ne stilius. ─« keli─ů reikia tilpt, nes tikrov─Śj nei 10s nepa─Źiuo┼żtum. Nei┼ídriftintum─Śm nei vieno kampo? Atleisk, a┼í nemoku driftint atsibodusiuose spot'uose, jei tai darau - darau bet kur ir tikrai nekuriu video.

Neesu PRO . Bet pas kiekviena SA-MP Drifter─» yra savo stilius . PVZ. Pas Justin─ů toks stilius , pas mane kitoks.

─îia gi tik ┼Żaidimas , perdaug jus su roliu prie pc bunat i┼íeikit ─» lauk─ů suraskit merga :) Nes kaip matau jau SA-MP U┼ż RL. priimat :)

─îia gi ┼żaidimas jomajo. ─îia jums ne Realus gyvenimas. Taip kad roli dusk tu PRO DRIFTERI vien─ů kart─ů nes jau atsibodai kr─Ź visi nieko nemoka o tu moki puikiai tipo.

Tiesiog prajuokino " R0L1S " , " 0VerW1ng " ar kaip jis ten, jus liginate savo " GRP " ┼żaidimus su tikrove, pas jus logikos yra? R0L1 radai v─Śl prie ko prisikabinti? ─«kelk savo drift'─ů, jei taip vertini " gerai ir i┼ímanai drift─ů ", 0ver tau tas pats.

8/10.

─îia gi ┼żaidimas jomajo. ─îia jums ne Realus gyvenimas. Taip kad roli dusk tu PRO DRIFTERI vien─ů kart─ů nes jau atsibodai kr─Ź visi nieko nemoka o tu moki puikiai tipo.

Tai pala prajuokinai, kad lievas drift'as tai atmazkes kad ne tikras gyvenimas? taip tai yra netikras gyvenimas, bet jus driftinat ir norit b┼źt gerais drifteriais, jokiu nonlogic drift'o taisykliu nesukuria tas ┼żaidimas, jus jas traukiat i┼í tikro gyvenimo, bet taip pat jas ir lau┼żot, o kai pasako kad lievas tai jau primetat kad nelygint realybes drifto su ┼żaidimo, nors ─Źia ir nepalyginsi... ─Źia visi┼íkas me┼ílas, o tikrovei tai gra┼żu... Beto nemoku? kai dom─Śjausi drift'u samp'e ( ~1m atgal ) tai laisvai tokius posukius i┼íimdavau >.<

Divito - Tu tai galetum pridust, juokdarys forumo esi, moderatoriu mat gavo per klaida dabar primeta... Esme tame kad visi tie "samp drifteriai" traukia taisykl─Śs drifto i┼í tikro gyvenimo, bet taip pat jas ir lau┼żo... o man kelt savo drift'─ů? kai driftinau ~1metai atgal ? nejuokink.

Divito - Tu tai galetum pridust, juokdarys forumo esi, moderatoriu mat gavo per klaida dabar primeta... Esme tame kad visi tie "samp drifteriai" traukia taisykl─Śs drifto i┼í tikro gyvenimo, bet taip pat jas ir lau┼żo... o man kelt savo drift'─ů? kai driftinau ~1metai atgal ? nejuokink.

D┼źsime tu d┼źsime, juokdarys tik tu, ereli ─Źia m─Śtyt bandai? Gavau ta moderatori┼│, o tu pavydi esi niekas, tus─Źia vieta, tai kad valink tik, jei apie juokdarius tai duodu ┼íimta procent┼│ kad esi juokdarys ┼íio forumo tu, paduchintas ne vieno, a┼í primetu? I┼írei┼íkiu savo nuomuone, tokia pat kaip tavo, bet tavo klaidinga jinai. Tai kad tyl─Śk sl─Śpkis po ┼íluota.

Dar nors vienas O.T Tema rakinama.

D┼źsime tu d┼źsime, juokdarys tik tu, ereli ─Źia m─Śtyt bandai? Gavau ta moderatori┼│, o tu pavydi esi niekas, tus─Źia vieta, tai kad valink tik, jei apie juokdarius tai duodu ┼íimta procent┼│ kad esi juokdarys ┼íio forumo tu, paduchintas ne vieno, a┼í primetu? I┼írei┼íkiu savo nuomuone, tokia pat kaip tavo, bet tavo klaidinga jinai. Tai kad tyl─Śk sl─Śpkis po ┼íluota.

14-metis laido riteris, kur tie pasauliai ritas, va tokius ir pakasa dar gyvus >.< pavyd─Śt modero kai neturiu laiko forumui? nah... nenoriu :) o paduchintas? nei vieno ir nebusiu paduxintas :) ─Źia tavo gyvenimsa b┼źti duxu ne mano taigi... :))) o kalbant apie drift'─ů tai tikrai mano teisinga, tavo debili┼ík─ů. just STFU.

14-metis laido riteris, kur tie pasauliai ritas, va tokius ir pakasa dar gyvus >.< pavyd─Śt modero kai neturiu laiko forumui? nah... nenoriu :) o paduchintas? nei vieno ir nebusiu paduxintas :) ─Źia tavo gyvenimsa b┼źti duxu ne mano taigi... :))) o kalbant apie drift'─ů tai tikrai mano teisinga, tavo debili┼ík─ů. just STFU.

Mano gyvenimas? Tu mano gyvenimo su savo neligink, mano gyvenimas ir daug geresnis, 14-metis laido riteris? TAi kas ─Źia u┼ż ekrano savo " KIETUMA " bando primesti, kartais tik ne tu? Ereli, ant visu bandai rautis, laiko neturi? Tai k─ů ─Źia veiki kekviena dien─ů? Su savo suknistais komentarais, dink i┼í ─Źia, ka┼żkoks keistas tu. Keistas ┼żmogus tu, u┼ż ekrano kietas... Realyb─Śi niekas, tai kad laisvas, tema rakinama, dink i┼í forumo lauk, nelaukimas tu.

Sve─Źias
┼ái tema yra u┼żrakinta.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele