Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

TryOut to [ wD ] @ Bl3tz`


hustrine

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4303 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Svečias

Overw1ng & pavizdukė čia skirta jums :

Jus kritikuojat bet jus net neišdriftintum kampa :) IR kaip jau Justinas ( hustrine ) sakė kad čia jums ne GRP drifteriai . Čia jo stylius yra. :)

Dabar Justai čia tau :

Na tikrai drift'e esi patobulėjes :) Sėkmės tau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai čia jum ne GRP kad į kelią privaloma tilpti. Aš turiu savo Style ir man galit sakyt ką norit aš taip driftinu. :)

+1 ;DDD savo styliui? tu galva pašalai vasaros metu? idomiai... GRP stilius neturi išvaryt už kelio? tikrovei tu pavaryk su mašina savo styliui, išvaryk iš kelio kaip čia, man idomu ar tu ilgai gulesi ligoninei :? Stiliau tu stiliau, taip ir sakyk kad pradinukas ir tiek.

P.s pats drift'as yra pradinuko lygio, 4/10

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Overw1ng & pavizdukė čia skirta jums :

Jus kritikuojat bet jus net neišdriftintum kampa :) IR kaip jau Justinas ( hustrine ) sakė kad čia jums ne GRP drifteriai . Čia jo stylius yra. :)

Dabar Justai čia tau :

Na tikrai drift'e esi patobulėjes :) Sėkmės tau :)

O, mūsų pro drifteris SANCIO prakalbo..

Koks čia stilius? LOL čia, ne stilius. Į kelią reikia tilpt, nes tikrovėj nei 10s nepačiuožtum. Neišdriftintumėm nei vieno kampo? Atleisk, aš nemoku driftint atsibodusiuose spot'uose, jei tai darau - darau bet kur ir tikrai nekuriu video.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Overw1ng & pavizdukė čia skirta jums :

Jus kritikuojat bet jus net neišdriftintum kampa :) IR kaip jau Justinas ( hustrine ) sakė kad čia jums ne GRP drifteriai . Čia jo stylius yra. :)

Dabar Justai čia tau :

Na tikrai drift'e esi patobulėjes :) Sėkmės tau :)

O, mūsų pro drifteris SANCIO prakalbo..

Koks čia stilius? LOL čia, ne stilius. Į kelią reikia tilpt, nes tikrovėj nei 10s nepačiuožtum. Neišdriftintumėm nei vieno kampo? Atleisk, aš nemoku driftint atsibodusiuose spot'uose, jei tai darau - darau bet kur ir tikrai nekuriu video.

Neesu PRO . Bet pas kiekviena SA-MP Drifterį yra savo stilius . PVZ. Pas Justiną toks stilius , pas mane kitoks.

Čia gi tik Žaidimas , perdaug jus su roliu prie pc bunat išeikit į lauką suraskit merga :) Nes kaip matau jau SA-MP Už RL. priimat :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia gi žaidimas jomajo. Čia jums ne Realus gyvenimas. Taip kad roli dusk tu PRO DRIFTERI vieną kartą nes jau atsibodai krč visi nieko nemoka o tu moki puikiai tipo.

Tai pala prajuokinai, kad lievas drift'as tai atmazkes kad ne tikras gyvenimas? taip tai yra netikras gyvenimas, bet jus driftinat ir norit būt gerais drifteriais, jokiu nonlogic drift'o taisykliu nesukuria tas žaidimas, jus jas traukiat iš tikro gyvenimo, bet taip pat jas ir laužot, o kai pasako kad lievas tai jau primetat kad nelygint realybes drifto su žaidimo, nors čia ir nepalyginsi... čia visiškas mešlas, o tikrovei tai gražu... Beto nemoku? kai domėjausi drift'u samp'e ( ~1m atgal ) tai laisvai tokius posukius išimdavau >.<

Divito - Tu tai galetum pridust, juokdarys forumo esi, moderatoriu mat gavo per klaida dabar primeta... Esme tame kad visi tie "samp drifteriai" traukia taisyklės drifto iš tikro gyvenimo, bet taip pat jas ir laužo... o man kelt savo drift'ą? kai driftinau ~1metai atgal ? nejuokink.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Divito - Tu tai galetum pridust, juokdarys forumo esi, moderatoriu mat gavo per klaida dabar primeta... Esme tame kad visi tie "samp drifteriai" traukia taisyklės drifto iš tikro gyvenimo, bet taip pat jas ir laužo... o man kelt savo drift'ą? kai driftinau ~1metai atgal ? nejuokink.

Dūsime tu dūsime, juokdarys tik tu, ereli čia mėtyt bandai? Gavau ta moderatorių, o tu pavydi esi niekas, tusčia vieta, tai kad valink tik, jei apie juokdarius tai duodu šimta procentų kad esi juokdarys šio forumo tu, paduchintas ne vieno, aš primetu? Išreiškiu savo nuomuone, tokia pat kaip tavo, bet tavo klaidinga jinai. Tai kad tylėk slėpkis po šluota.

Dar nors vienas O.T Tema rakinama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Divito - Tu tai galetum pridust, juokdarys forumo esi, moderatoriu mat gavo per klaida dabar primeta... Esme tame kad visi tie "samp drifteriai" traukia taisyklės drifto iš tikro gyvenimo, bet taip pat jas ir laužo... o man kelt savo drift'ą? kai driftinau ~1metai atgal ? nejuokink.

Dūsime tu dūsime, juokdarys tik tu, ereli čia mėtyt bandai? Gavau ta moderatorių, o tu pavydi esi niekas, tusčia vieta, tai kad valink tik, jei apie juokdarius tai duodu šimta procentų kad esi juokdarys šio forumo tu, paduchintas ne vieno, aš primetu? Išreiškiu savo nuomuone, tokia pat kaip tavo, bet tavo klaidinga jinai. Tai kad tylėk slėpkis po šluota.

Dar nors vienas O.T Tema rakinama.

14-metis laido riteris, kur tie pasauliai ritas, va tokius ir pakasa dar gyvus >.< pavydėt modero kai neturiu laiko forumui? nah... nenoriu :) o paduchintas? nei vieno ir nebusiu paduxintas :) čia tavo gyvenimsa būti duxu ne mano taigi... :))) o kalbant apie drift'ą tai tikrai mano teisinga, tavo debilišką. just STFU.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Divito - Tu tai galetum pridust, juokdarys forumo esi, moderatoriu mat gavo per klaida dabar primeta... Esme tame kad visi tie "samp drifteriai" traukia taisyklės drifto iš tikro gyvenimo, bet taip pat jas ir laužo... o man kelt savo drift'ą? kai driftinau ~1metai atgal ? nejuokink.

Dūsime tu dūsime, juokdarys tik tu, ereli čia mėtyt bandai? Gavau ta moderatorių, o tu pavydi esi niekas, tusčia vieta, tai kad valink tik, jei apie juokdarius tai duodu šimta procentų kad esi juokdarys šio forumo tu, paduchintas ne vieno, aš primetu? Išreiškiu savo nuomuone, tokia pat kaip tavo, bet tavo klaidinga jinai. Tai kad tylėk slėpkis po šluota.

Dar nors vienas O.T Tema rakinama.

14-metis laido riteris, kur tie pasauliai ritas, va tokius ir pakasa dar gyvus >.< pavydėt modero kai neturiu laiko forumui? nah... nenoriu :) o paduchintas? nei vieno ir nebusiu paduxintas :) čia tavo gyvenimsa būti duxu ne mano taigi... :))) o kalbant apie drift'ą tai tikrai mano teisinga, tavo debilišką. just STFU.

Mano gyvenimas? Tu mano gyvenimo su savo neligink, mano gyvenimas ir daug geresnis, 14-metis laido riteris? TAi kas čia už ekrano savo " KIETUMA " bando primesti, kartais tik ne tu? Ereli, ant visu bandai rautis, laiko neturi? Tai ką čia veiki kekviena dieną? Su savo suknistais komentarais, dink iš čia, kažkoks keistas tu. Keistas žmogus tu, už ekrano kietas... Realybėi niekas, tai kad laisvas, tema rakinama, dink iš forumo lauk, nelaukimas tu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4303 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...