Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Jūs klausiat - mes atsakom.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4265 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Paskutinis mano klausimas.Kaip patenki į draugų grupę? Pamenu buvo sukūrtas cs serveris,vilmux sukūrė,ir tada jį imetė į tą grupę.Ką šiuo metu naudingo galėtume mes padaryt kad taptume SuperGames forumo draugais?

Forumo draugai yra kažkaip tai prisidėję prie projekto : Jį moderave , kažką jam sukūrę ar padėję.

Šiuo metu.. Net neįsivaizduoju. Todėl ten patekti ir nėra lengva, nes forumui padėti yra gana sunku. Ir tai turi būti jūsų įdėjos, jūsų ištekliai.

Na tai taip,padėti suprantu.. Bet dabar kai priimė naujų moderatorių (vistiek kiti vis neaktyvūs,net ir nauji kaikurie) tu niekaip nepateksi į jųg gretas... Geriausi forumo nariai paimti kurie norėjo. ;)

Patekti lengva, tereikia pasukti galvą. O prisidėti ir kitaip galima , pvz.: kaip vilmux.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 116
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Paskutinis mano klausimas.Kaip patenki į draugų grupę? Pamenu buvo sukūrtas cs serveris,vilmux sukūrė,ir tada jį imetė į tą grupę.Ką šiuo metu naudingo galėtume mes padaryt kad taptume SuperGames forumo draugais?

Forumo draugai yra kažkaip tai prisidėję prie projekto : Jį moderave , kažką jam sukūrę ar padėję.

Šiuo metu.. Net neįsivaizduoju. Todėl ten patekti ir nėra lengva, nes forumui padėti yra gana sunku. Ir tai turi būti jūsų įdėjos, jūsų ištekliai.

Na tai taip,padėti suprantu.. Bet dabar kai priimė naujų moderatorių (vistiek kiti vis neaktyvūs,net ir nauji kaikurie) tu niekaip nepateksi į jųg gretas... Geriausi forumo nariai paimti kurie norėjo. ;)

Patekti lengva, tereikia pasukti galvą. O prisidėti ir kitaip galima , pvz.: kaip vilmux.

Buvau ir aš kaškada samp serverį SuperGames pakūręs.Manau reiks kada sukūrti supergames minecraft serverį. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paskutinis mano klausimas.Kaip patenki į draugų grupę? Pamenu buvo sukūrtas cs serveris,vilmux sukūrė,ir tada jį imetė į tą grupę.Ką šiuo metu naudingo galėtume mes padaryt kad taptume SuperGames forumo draugais?

Forumo draugai yra kažkaip tai prisidėję prie projekto : Jį moderave , kažką jam sukūrę ar padėję.

Šiuo metu.. Net neįsivaizduoju. Todėl ten patekti ir nėra lengva, nes forumui padėti yra gana sunku. Ir tai turi būti jūsų įdėjos, jūsų ištekliai.

Na tai taip,padėti suprantu.. Bet dabar kai priimė naujų moderatorių (vistiek kiti vis neaktyvūs,net ir nauji kaikurie) tu niekaip nepateksi į jųg gretas... Geriausi forumo nariai paimti kurie norėjo. ;)

Patekti lengva, tereikia pasukti galvą. O prisidėti ir kitaip galima , pvz.: kaip vilmux.

Buvau ir aš kaškada samp serverį SuperGames pakūręs.Manau reiks kada sukūrti supergames minecraft serverį. :)

Prieš tai pasitark su administratoriumi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar sugalvojau klausimą.. :D Taigi,ar yra tokia taisyklė kad prikelinėti temas yra draudžiama? Man rodos kad yra? Daugkas sako kad nėra,kiti sako kad yra...

Ne , tokios taisyklės nėra.

Štai perskaityk Forumo taisykles ir tokios taisyklės , kad prikelti senas temas yra draudžiama nėra.

Išvada : Prikelti senas temas , yra visiškai galima .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar sugalvojau klausimą.. :D Taigi,ar yra tokia taisyklė kad prikelinėti temas yra draudžiama? Man rodos kad yra? Daugkas sako kad nėra,kiti sako kad yra...

Ne , tokios taisyklės nėra.

Štai perskaityk Forumo taisykles ir tokios taisyklės , kad prikelti senas temas yra draudžiama nėra.

Išvada : Prikelti senas temas , yra visiškai galima .

Nemanot kad reiktų tokia taisyklę sukūrt? Nes daugkas prikelinėja temas ir renkasi postus (flooderiai)..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar sugalvojau klausimą.. :D Taigi,ar yra tokia taisyklė kad prikelinėti temas yra draudžiama? Man rodos kad yra? Daugkas sako kad nėra,kiti sako kad yra...

Ne , tokios taisyklės nėra.

Štai perskaityk Forumo taisykles ir tokios taisyklės , kad prikelti senas temas yra draudžiama nėra.

Išvada : Prikelti senas temas , yra visiškai galima .

Nemanot kad reiktų tokia taisyklę sukūrt? Nes daugkas prikelinėja temas ir renkasi postus (flooderiai)..

110% ne , tokios taisyklės mes niekada nepridėsime. Jeigu tema sena - nereiškia, kad ji nenaudojama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nesuprantu, man kas dešimt minučių dinginėja po 10 FLT, ankščiau taip nebuvo. Parašau kelias žinutes, duoda FLT ir taip toliau, po dešimt minučių dingsta dvigubai.

Su šita problema susiduria tik flooderiai , nes pvz.: aš, jeigu tema yra ne ten , su blogu pavadinimu , aš ją ištrinu. O flooderiai , ten būna prifloodine : ne ten rašai, ne ten tema ir t.t. :)

Taip dingsta flt - kai trinami pranešimai ar temos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4265 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...