Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5053 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

supratau. dar karta ačiū už pagalba

-- Papildyta --

dar 1 klausymas. Buvau gal pora savaičių atgal parašęs pranešima ir teme pranešime parašiau serverio ip savo, o dabar kaip pakeičiau hosta ta pranešima pakeičiau į dabartini IP ir man nueme - 64.54 FLT nors tik 1 žodi pakeičiau del ko taip atsitiko turejau virš 600 FLT gal koks bugas ar taip ir turi buti ?

Kuriamas naujas unikalus samp serveris. JAU GREITAI !!!

4.png

Už 1 balsavima 20 FLT :)

;):)

  • Atsakymų 116
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

supratau. dar karta ačiū už pagalba

-- Papildyta --

dar 1 klausymas. Buvau gal pora savaičių atgal parašęs pranešima ir teme pranešime parašiau serverio ip savo, o dabar kaip pakeičiau hosta ta pranešima pakeičiau į dabartini IP ir man nueme - 64.54 FLT nors tik 1 žodi pakeičiau del ko taip atsitiko turejau virš 600 FLT gal koks bugas ar taip ir turi buti ?

Taip nutikti visiškai negalėjo.

P.S. Į klausimus atsako tik - moderatoriai. OFF-TOPIC - ĮSPĖJIMAS.

Kokie yra rangu pranešimai ?

10postu Naujokas, 18postai Karatistas. Kokie yra visi ?

1. 0 post - Žalias.

2. 50 post - Naujokas.

3. 150 post - Dalyvis.

4. 300 post - Dažnas dalyvis.

5. 500 post - Užkietejes dalyvis.

6. 800 post - Mylimas dalyvis.

7. 1200 post - Anderbosas.

8. 2000 post - Forumo ekspertas.

9. 3000 post - Forumo numylėtinis.

Tikiuosi apie tai kalbėjai.

Kokie yra rangu pranešimai ?

10postu Naujokas, 18postai Karatistas. Kokie yra visi ?

1. 0 post - Žalias.

2. 50 post - Naujokas.

3. 150 post - Dalyvis.

4. 300 post - Dažnas dalyvis.

5. 500 post - Užkietejes dalyvis.

6. 800 post - Mylimas dalyvis.

7. 1200 post - Anderbosas.

8. 2000 post - Forumo ekspertas.

9. 3000 post - Forumo numylėtinis.

Tikiuosi apie tai kalbėjai.

Teip, ačiū :)

76561198038560426.png

Klausimas-Kodėl rašot, kad jeigu tik į jūsų temas off topic, dedat iškarto įspėjimą, o kad puse forumo užfloodinta nesąmonėm- poahuj? :)

Ne , mum visiškai ne visvien. Mes įspėjimus dalinas už visą off-topicą, vakar nemažai užblokavau už ne ten parašytas temas, bet viso forumo nesutvarkysim tikrai, jeigu jūs neraportuosit ir toliau negražiai elgsitės. :)

aš jus puikiai suprantu ir atsiprašau už vel šyta posta, bet manau neturečiau gauti ispejimo del to kad tesiog paklausiau 2 klausyma man reikėjo žinoti, nes šiandien tas pats buvo, pakoregavau pranešima viena, prirašiau žodžiu biški ir nueme vel FLT kažkiek

Kuriamas naujas unikalus samp serveris. JAU GREITAI !!!

4.png

Už 1 balsavima 20 FLT :)

;):)

Atėjo laikas ir mano klausimui. :D

Kada įsikūrė forumas? Čia toks off topic klausimas,tiesiog įdomu pasidarė.... Gal kas žino?

2007 m. Balandžio 5 j.

Ooo,tai galima sakyt 5 metai forumui... Nei švenčiam nei dar ką... :D

Ačiū už atsakymą,tikiuosi kada su savo narių skaičiumi aplenksime games.lt

Manau tikrai taip. O įdomumo dėlei , tai forumas buvo jau sukurtas ir 2007 gruodžio mėn, ir iki balandžio buvo tvarkomas , tai va, kokį dabar gerą forumą turite. :)

P.S. Tau +REP už gerą klausimą.

Atėjo laikas ir mano klausimui. :D

Kada įsikūrė forumas? Čia toks off topic klausimas,tiesiog įdomu pasidarė.... Gal kas žino?

2007 m. Balandžio 5 j.

Ooo,tai galima sakyt 5 metai forumui... Nei švenčiam nei dar ką... :D

Ačiū už atsakymą,tikiuosi kada su savo narių skaičiumi aplenksime games.lt

Manau tikrai taip. O įdomumo dėlei , tai forumas buvo jau sukurtas ir 2007 gruodžio mėn, ir iki balandžio buvo tvarkomas , tai va, kokį dabar gerą forumą turite. :)

P.S. Tau +REP už gerą klausimą.

Tikiuosi ir gyvens mūsų forumas ilgai.

P.S. Ačiū už REP. :D

Paskutinis mano klausimas.Kaip patenki į draugų grupę? Pamenu buvo sukūrtas cs serveris,vilmux sukūrė,ir tada jį imetė į tą grupę.Ką šiuo metu naudingo galėtume mes padaryt kad taptume SuperGames forumo draugais?

Forumo draugai yra kažkaip tai prisidėję prie projekto : Jį moderave , kažką jam sukūrę ar padėję.

Šiuo metu.. Net neįsivaizduoju. Todėl ten patekti ir nėra lengva, nes forumui padėti yra gana sunku. Ir tai turi būti jūsų įdėjos, jūsų ištekliai.

Paskutinis mano klausimas.Kaip patenki į draugų grupę? Pamenu buvo sukūrtas cs serveris,vilmux sukūrė,ir tada jį imetė į tą grupę.Ką šiuo metu naudingo galėtume mes padaryt kad taptume SuperGames forumo draugais?

Forumo draugai yra kažkaip tai prisidėję prie projekto : Jį moderave , kažką jam sukūrę ar padėję.

Šiuo metu.. Net neįsivaizduoju. Todėl ten patekti ir nėra lengva, nes forumui padėti yra gana sunku. Ir tai turi būti jūsų įdėjos, jūsų ištekliai.

Na tai taip,padėti suprantu.. Bet dabar kai priimė naujų moderatorių (vistiek kiti vis neaktyvūs,net ir nauji kaikurie) tu niekaip nepateksi į jųg gretas... Geriausi forumo nariai paimti kurie norėjo. ;)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5053 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...