Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Įdėja


En2katas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4283 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jeigu pvž aš esu 13 metu ir moku jau visiškai naudotis ir daryt IPB tai čia kalbant apie šį foruma phpBB tai jis turėtu mokėt nes žiurėkit yra ir 16 ir biški mažesnio amžiaus ir tai moka sistemas šiokęs tokias o tam Aurimui (Dominus) 21-22 metai jei neklystu tai kaip suaugęs žmogus sukurės šitokia svetainė nemokėtu tokios sistemos nebent labai žmogus tingi nes pastaruoju metu nei medaliu nededa jei į grupės nepriskiria nors turėčiau jau vienoj but tai va tai Aurimas apleido foruma.

O šeip įdėja tikrai gera UŽ.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Nereikia kaltinti Aurimo, aš nesuprantu ar jums tie medaliai auksas kažkoks ar užaugę vaikams pasigirsite? Įsivaizduoju kaip atrodytu

Tėvas: Va sūneli, žiūrėk ką pasiekiau. SuperGames.Lt tinklapyje turiu 3 Medalius, "Veterano","Už 500 pranešimų", "Už 1000 pranešimų" ir dar 200 REPUTACIJOS! Įsivaizduoji?

Sūnus: (Manau jis reguotu kaip į idijotą)

Žmonės, jeigu dalinti už sportinius, ar už tų pačių žaidimų turnyrų (tikrus ne virtualius medalius) tikrai tada gal ir reikėtų tų medalių, kad juos greičiau duotu.

Dabar tai nesuprantu aš jūsų. Medalis - lyg pasididžiavimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4283 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...