Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Savass Try Out TO Drift-Stars


Nickas.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4316 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na aš dar nesu matęs, kad kas nors driftintų geriau už tave. Nuostabus drift !

Neesi mates? Pažiurėk kaip Ev0 Driftina. Jis geriausias lietuvos Drifteris. :}

Nickai Dabar tau :

Driftas geras , maladec SteerLock'a moki , šansu turi patėkti į DS. ( Drift-Stars )

Iš tavo drift controlieriu visu tu, nesu mates katras be handlingo varo :) handling'as , slysti taip kaip bbž kas ir net ratu nepasuki tai kažn... 1/10

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na aš dar nesu matęs, kad kas nors driftintų geriau už tave. Nuostabus drift !

Neesi mates? Pažiurėk kaip Ev0 Driftina. Jis geriausias lietuvos Drifteris. :}

Nickai Dabar tau :

Driftas geras , maladec SteerLock'a moki , šansu turi patėkti į DS. ( Drift-Stars )

Iš tavo drift controlieriu visu tu, nesu mates katras be handlingo varo :) handling'as , slysti taip kaip bbž kas ir net ratu nepasuki tai kažn... 1/10

Bet Tu tikras gaidys , sako handlingas :DD Tu taip net negaletum praslysti.

Sako DC Handlingas :DDD Tu tikras botas... Tu pirma išmok taip driftint'i o poto stumk. Ev0 - Handlingas tipo? Tu *Myliu SuperGames.lt* esi... Ev0 kaip tik pradėjo driftinti tai su handlingu driftino tai jo. o dabar jau ne. + Jo komanda driftina su handlingu laisva laika nuo CW arba Battl'us.

Tai kad ša *mano kojos smirdi*.

+ Tu nors žinai ką reiške NUMPAD? Tai jis su NUMPAD Driftin'a.

Tu Su numpad padriftintik taip pat slysi lopena tu .

+ Overw1ing dėk savo lopiška įspėjima ir eik toliau lažyk bybi savo ROLIUI.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na aš dar nesu matęs, kad kas nors driftintų geriau už tave. Nuostabus drift !

Neesi mates? Pažiurėk kaip Ev0 Driftina. Jis geriausias lietuvos Drifteris. :}

Nickai Dabar tau :

Driftas geras , maladec SteerLock'a moki , šansu turi patėkti į DS. ( Drift-Stars )

Iš tavo drift controlieriu visu tu, nesu mates katras be handlingo varo :) handling'as , slysti taip kaip bbž kas ir net ratu nepasuki tai kažn... 1/10

Bet Tu tikras gaidys , sako handlingas :DD Tu taip net negaletum praslysti.

Sako DC Handlingas :DDD Tu tikras botas... Tu pirma išmok taip driftint'i o poto stumk. Ev0 - Handlingas tipo? Tu *Myliu SuperGames.lt* esi... Ev0 kaip tik pradėjo driftinti tai su handlingu driftino tai jo. o dabar jau ne. + Jo komanda driftina su handlingu laisva laika nuo CW arba Battl'us.

Tai kad ša *mano kojos smirdi*.

+ Tu nors žinai ką reiške NUMPAD? Tai jis su NUMPAD Driftin'a.

Tu Su numpad padriftintik taip pat slysi lopena tu .

+ Overw1ing dėk savo lopiška įspėjima ir eik toliau lažyk bybi savo ROLIUI.

Vaikeli vaikeli, Dominus į skype neatraša... kiek tu jau tu ispejimu turetum gaut, kad jau senai IP ban'as ir anti tave sistema turetu buti, nes gadini visiem nuotaika su savo primetamumu drifteriu,skripteriu nors šudas esi, o ne handlingas? neknisk tu man proto numpad'e tu, ev0 anksčiau handlingas buvo - dabar šimtas metu jo nemačiau, o "+ Jo komanda driftina su handlingu laisva laika nuo CW arba Battl'us." viskas pasakyta, daugiau nemoka nk tik driftint su handling ; D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

R0L1 - Turėjo būti banned, bet mes tokios privilegijos neturim, o turi Administratorius, tai kodėl nebanina nežinau.

Apie drift'ą - HandLing'as matyt nors ne daug nusimanau, bet daug kam ir taip aišku, ev0, driftina išties neblogai, bet taip pat turbūt pas ji yra handling'as.

R0L1 ir Qsun - Esate perspėti, už keiksmažodžius, įžeidimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

R0L1 - Turėjo būti banned, bet mes tokios privilegijos neturim, o turi Administratorius, tai kodėl nebanina nežinau.

Apie drift'ą - HandLing'as matyt nors ne daug nusimanau, bet daug kam ir taip aišku, ev0, driftina išties neblogai, bet taip pat turbūt pas ji yra handling'as.

R0L1 ir Qsun - Esate perspėti, už keiksmažodžius, įžeidimus.

Handlingo tikrai neturiu jai nori galiu atsiusti elegy kodus drifto. O dabar su evo jis driftina gerai kad turi joypad visokius tai su jais lengva padaryt streeilock o su klafke sunkiau šeip as nemažai ant kaikuriu vietu bandžiau driftinti ir išeidavo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

R0L1 - Turėjo būti banned, bet mes tokios privilegijos neturim, o turi Administratorius, tai kodėl nebanina nežinau.

Apie drift'ą - HandLing'as matyt nors ne daug nusimanau, bet daug kam ir taip aišku, ev0, driftina išties neblogai, bet taip pat turbūt pas ji yra handling'as.

R0L1 ir Qsun - Esate perspėti, už keiksmažodžius, įžeidimus.

Handlingo tikrai neturiu jai nori galiu atsiusti elegy kodus drifto. O dabar su evo jis driftina gerai kad turi joypad visokius tai su jais lengva padaryt streeilock o su klafke sunkiau šeip as nemažai ant kaikuriu vietu bandžiau driftinti ir išeidavo

Na žmogau, man modu nereikia, o ir iš pačios mašinos matos kad jin yra tuninguota, tai iškart aišku kad jin yra nestock'ine, beto matos palei slidima kad tai yra handling.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...