Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Galit pasiulyt dangų?


ArnolD.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4316 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

vgelkup (garažas, jo stogas gerai tinka, yra lygus, turi garažą susmeigt), toliau kažkokia villa žinau yra, ten jos stogas... toks kaip iš plytų. LMG tokį pagrindą daugumai savo mapų naudoja, bet jie kai klaidų pridaro...

Pamiršau paminėt, kad nereikia siųstis visokių kokių failiukų. Be to, jeigu mapini su MTA, tai 0.3e failų nepasileisi po paskutinio update, nes gali būt kad jie vietoj originalaus mapo objektų stovės. Miesteliuose ta problema atsirast pradėjo. Atsirado tiktai po to, kaip MTA užsiupdatino :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

http://gta-support.lt/kaip-sikelti-naujus-samp-0-3e-ir-0-3c-objektus-mta-t7768.html (Čia ne reklama, žmogus davė klausimą kaip susimest objektus, va daviau atsakymą)

Pamoka ir atsisiuntimas čia yra. Tačiau... ant senesnių kaip 1.3 versijų neveikia. Ant 1.3 versijos po paskutinio update irgi nebeveikia. Vietoj originalaus mapo objektų (vietoj tarkim namų) pradėjo rodytis tie naujieji objektai. Pvz... Vietoj kažkokio namo Palomino Creek miestelyje man plaukai matės. Po tais plaukais apačioj buvo pilka... Turėjo ten namas stovėt šiaip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Felka,tu *Myliu SuperGames.lt* *Myliu SuperGames.lt* uostyk,ar tavęs prašau? Mapint už tave geriau sugebu,o tu tik kritikuoji ir dar ant parašo užsirašes nesamonę,*Myliu SuperGames.lt* galvele ištrink su kefyru gal pageres,ieškojau ir neradau,ir gal atsiras normalių kurie padės,o ne tokių lochu kai tu,nesuprantu kaip dar atsiranda lietuvos kampelį tokių lochų...

-- 21 Bir 2012, 13:52 --

Tikrai geriau? Tada mapp fight. Priimi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Felkius Pelkius :D Iš tavęs mapperis tai patyliu,

+ Toki gera mapperi vaidini tai irgi o dar parašas tai iš viso lol.... :mucha:

O jei žmogus prašo pagalbos dėl dangos ir žmonės padeda tai reikia čia pult kaip kokiam buliui...

Jei neturi tinkamo ką pasakyt tai nerašyk nes tavo nuomonė čia nelabai jau ir įdomu.

Normalus mapperiai stengesi daro kaip išeina ir kitu nesmerkia o kaip tik palaiko ir nepuola taip kaip tu.

Jei reikia E objektu tai kvieskit į skype alek0717 atsiusiu ir padėsiu įkelt jei reiks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Felkius Pelkius :D Iš tavęs mapperis tai patyliu,

+ Toki gera mapperi vaidini tai irgi o dar parašas tai iš viso lol.... :mucha:

O jei žmogus prašo pagalbos dėl dangos ir žmonės padeda tai reikia čia pult kaip kokiam buliui...

Jei neturi tinkamo ką pasakyt tai nerašyk nes tavo nuomonė čia nelabai jau ir įdomu.

Normalus mapperiai stengesi daro kaip išeina ir kitu nesmerkia o kaip tik palaiko ir nepuola taip kaip tu.

Jei reikia E objektu tai kvieskit į skype alek0717 atsiusiu ir padėsiu įkelt jei reiks.

felka tu če nešūkauk žmogus paprašė pagalbos nepadedi nešūkauk ir tilek subine užraukes

Buvo idėja linka y gta-supeorta ce idejes esu y supergames.lt viskas tas pats yral inkas nereiks per skype siustis paaiskinimai kur deti viskas yra

Eik tu sau, palyginai. Aleksas pizaleksas. Koks skirtumass koks nickas. Jam aiškiai buvo pamoka duoda, ten viskas smulkiai ir aiškiai išaiškinta. Pagalbos jis neprašo, jis prašo, kad Jūs šeštukai jam įkeltumėt obijektus ir dar įdėtumėt atsisiuntimo link'ą. Va dėl ko man pikta, kad pats nesugeba nieko padaryti.

Aleksai, prie ko čia kaip aš mappinu? :) Gal nori mapp kovos. Išsiaiškinam pagaliau, kol buvau užblokuotas tai apie tave nekokią nuomonę susidariau. Tik turiu vilties, kad pasikeisi. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nedėk savo žodžiu į citatas kitu žmoniu,,, :D

+Aš padėčiau jei reikėtu įkelt nes jei kam reikia pagalbos aš padedu o iš tavo elgesio iš tavęs pagalbos ir padėjimo negalima tikėtis.

Susimaišiau, tai ką dabar padarysi? Mamai pasiskūsi? Įkelt ir aš padėčiau, bet ne įkelčiau ir jam siūsčiau. Pašol tu *Myliu SuperGames.lt* su ta savo pagalba. Norėsiu padėsiu nenorėsiu nepadėsiu. Man *Myliu SuperGames.lt*.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nedėk savo žodžiu į citatas kitu žmoniu,,, :D

+Aš padėčiau jei reikėtu įkelt nes jei kam reikia pagalbos aš padedu o iš tavo elgesio iš tavęs pagalbos ir padėjimo negalima tikėtis.

Susimaišiau, tai ką dabar padarysi? Mamai pasiskūsi? Įkelt ir aš padėčiau, bet ne įkelčiau ir jam siūsčiau. Pašol tu *Myliu SuperGames.lt* su ta savo pagalba. Norėsiu padėsiu nenorėsiu nepadėsiu. Man *Myliu SuperGames.lt*.

Matosi kad vaikas esi,jei taip kalbi aš tavo vietoj bandyčiau bendraut padėt žmonėms bet tu gi vaikas o vaikams dėmėsio truksta kaip tau.

Tai geriau patylėk apie kitus sakydamas priimk tiesa.

+ Įrodo jog negerbi žmoniu o taip tik susigadinsi sau reputacija :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Felkius Pelkius :D Iš tavęs mapperis tai patyliu,

+ Toki gera mapperi vaidini tai irgi o dar parašas tai iš viso lol.... :mucha:

O jei žmogus prašo pagalbos dėl dangos ir žmonės padeda tai reikia čia pult kaip kokiam buliui...

Jei neturi tinkamo ką pasakyt tai nerašyk nes tavo nuomonė čia nelabai jau ir įdomu.

Normalus mapperiai stengesi daro kaip išeina ir kitu nesmerkia o kaip tik palaiko ir nepuola taip kaip tu.

Jei reikia E objektu tai kvieskit į skype alek0717 atsiusiu ir padėsiu įkelt jei reiks.

felka tu če nešūkauk žmogus paprašė pagalbos nepadedi nešūkauk ir tilek subine užraukes

Buvo idėja linka y gta-supeorta ce idejes esu y supergames.lt viskas tas pats yral inkas nereiks per skype siustis paaiskinimai kur deti viskas yra

Eik tu sau, palyginai. Aleksas pizaleksas. Koks skirtumass koks nickas. Jam aiškiai buvo pamoka duoda, ten viskas smulkiai ir aiškiai išaiškinta. Pagalbos jis neprašo, jis prašo, kad Jūs šeštukai jam įkeltumėt obijektus ir dar įdėtumėt atsisiuntimo link'ą. Va dėl ko man pikta, kad pats nesugeba nieko padaryti.

Aleksai, prie ko čia kaip aš mappinu? :) Gal nori mapp kovos. Išsiaiškinam pagaliau, kol buvau užblokuotas tai apie tave nekokią nuomonę susidariau. Tik turiu vilties, kad pasikeisi. ;)

Mes su tavim kaip su žmogum kalbam o tu y mapp kovas visus kvieti.... kalbėk normaliai jei su tavim kalbama normaliai o ne šūkauk kaip nuo lenciūgo paleistas, nes kiek mačiau tavo parašytu postu tu visur kaip nutrūkes pirma kart laisve gaves parašyt koky komentara megini če pikta vaidint gi žinom kad tau yra sunki vaikyste ir tu bandai če išsilieti ant kitų žmonių....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vaikas, vaikas ir vaikas? Jūs manote, kad man čia reputacija svarbi? Tarp tokių kaip jūs? :funny: Prajuokinai. Na, jūs mane nevykėliu vadinate, tai dawai, įrodykit, kad aš toks. O jūs vis nesutinkat, cj tik pašnekėt ir mokat.Aleksai, tu dar pagarbos iš manęs nori? Ką tu man gera padarei? ką tu kitiems gera padarei? Ir iš vis, aš tik pasakiau, kad jis *Myliu SuperGames.lt* nesugeba pats įsikelti ir nori, kad jūs jam įkeltumėt ir dar supistą MTA duotumėt. Jūs mane čia vaiku vadinat, nes matosi daugiau nlb yra prie ko ir prisikabinti jo? :) Ir aš ne vaikas, o paauglys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vaikas, vaikas ir vaikas? Jūs manote, kad man čia reputacija svarbi? Tarp tokių kaip jūs? :funny: Prajuokinai. Na, jūs mane nevykėliu vadinate, tai dawai, įrodykit, kad aš toks. O jūs vis nesutinkat, cj tik pašnekėt ir mokat.Aleksai, tu dar pagarbos iš manęs nori? Ką tu man gera padarei? ką tu kitiems gera padarei? Ir iš vis, aš tik pasakiau, kad jis *Myliu SuperGames.lt* nesugeba pats įsikelti ir nori, kad jūs jam įkeltumėt ir dar supistą MTA duotumėt. Jūs mane čia vaiku vadinat, nes matosi daugiau nlb yra prie ko ir prisikabinti jo? :) Ir aš ne vaikas, o paauglys.

Jei tarp tokiu kaip mūsu tai ko če išvis sėdi? jei esi visažinis visko meistras? Nei vienas nesame toks delto če sėdime ir klausime domimes kad galėtume vienas iš kito pasimokinti nedaryti tokiu klaidų kaip jie pasižiurėti gal kas idomesnio būna ir t.t. o jei visažinis esi nekomentuok ir eik tada iš če bet tu nesi visažinis kaip ir mes.... ir bėje paaugliai turi bent proto Galvoti ką rašo.... o tu jo neturi... Mes daryti mokam bet kai matome kad toks nesveiko proto žmogus če rašo tai ir net neiname y mapp kovas ar dar kur nes mum taves gaila....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4316 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...