Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Flyff


FunkyDude

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4397 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 62
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Dekui tau FunkyDude, bet video visai nepadėjo :( ,matai ten kur jis eina visur praleidzia su job, o mane pastoviai išvaro ar sako kad patirtis , skilai per mazi. (prastokai man su anglu) vienu zodziu reikia pradėt iš naujo ir viska isidėmti, ir pastebejau rekia skilus saugoti ateiciai.Tj aš išnaudojau, o naudos jokios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jo, įdomus tas flyff. 2 metus lošiu su pertraukom. Turiu Ringmaster 71 lvl, Assist 50 lvl ir Mercenary 32 lvl. Nėra assist vien buffams. Gali kovoti nusipirkes knuckle. Ir FunkyDude, neaiškiai parašiai.

Nuo 15 lvl gali pasirinkti viena iš keturių profesijų. Tai būtų Assist, Magician, Mercenary ir Acrobat.

Pasiekęs 60 lvl gali rinktis vėl kitą profesija. Iš assisto į Ringmaster(RM) arba Billposter(BP). Iš Mercenary į Knight arba Blade. Iš Magician į Elementor arba Psykeeper. Ir iš Acrobat į Jester arba Ranger.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 1 metų...
suds geriau cs losk :pistols:

1. Nelygink fps su mmorpg

2. Neaiskink man ka lost ok?

3. Si zaidima 'aprasiau' pries 2 metus

4. Jo nelosiu

5. Jei tau nepatinka sis zaidimas, pasakyk kodel ir nesiulyk cia savo zaidimu

1.grafika nepatinka

2.vaikiskas

3.tu ce sumanim tokiu tonu nekalbi :bumba:

4.ir cia parasyta kelk kad butu mmorpg o ne fps :crazy:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2.vaikiskas

apibudinai save puikiai!

Ir kokiu gi as tonu su tavim kalbu :DD? Nesupratau ka tu norejai situo postu pasakyt, bet supratau kad tau zaidimas nepatinka ir kad esi vaikiskas. Btw ne cia pataikei cia mmorpg skiltis o ne fps :).. Nu zodziu isvis skrisk is cia ir eik savo cs'a kapot. :funny:

d***s b**t kiek tau metu gal pirmokas xD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2.vaikiskas

apibudinai save puikiai!

Ir kokiu gi as tonu su tavim kalbu :DD? Nesupratau ka tu norejai situo postu pasakyt, bet supratau kad tau zaidimas nepatinka ir kad esi vaikiskas. Btw ne cia pataikei cia mmorpg skiltis o ne fps :).. Nu zodziu isvis skrisk is cia ir eik savo cs'a kapot. :funny:

d***s b**t kiek tau metu gal pirmokas xD

cia tipo man issigast reik taves? Man idomu ar toki kaip tave isvis i mokykla leidzia. *Myliu SuperGames.lt* su by..biu burnoj esi daugiau niekas. P.s. nusiskusk veida ir rasyk i pm ar skype ir netersk sios temos savo grybais

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4397 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...