Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SanCio Scripting Solutions


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4319 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki Visi Pristatau savo SaMp Scriptinimo Paslaugos .

Mano paslaugų sąrašas:

Bugų Taisymas - Nuo 3LT iki 10LT [ BANKU ] Nuo 5LT iki 15LT [ SMS ]

Errorų Taisymas - Nuo 1LT Iki 5LT [ BANKU ] Nuo 3LT iki 10LT [ SMS ]

Scriptų Kurimas - Nuo 5LT iki 25LT [ BANKU ] Nuo 10LT iki 30LT [ SMS ]

Ko Aš Nedarau :

Ne kūriu GM [ Nes Labai daug Laiko užtrunka ]

Ne Taisau Erroru dėl { arba }

Nedarau To Ko aš Nemoku . :}

Kontaktai :

Skype : sancio25

el-paštas : [email protected]

Mano Oficiali Svetainė : http://www.SanCio.ql.LT

Mano Oficialus Blogas : http://www.SanCioBlog.wordpress.COM

Prašom užsukti :}

Rekomendacijos :

+Rekomendacija.
O kainos mažos, tai rekomenduoju taip pat dabar.
Patikimas. Sekmės :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nieko nenoriu, parodyti, tiesiog tas kvailys divito ištrynė visą įrodymą, kaip išaiškinau, kad sancio yra paprastas naujokas..

Kvaily, tu kvaily, gavai vėl įspėjima. Ten buvo OFF-TOPIC, tu klausiai tik apie break, o daugiau nieko, ir tu pats nieko nežinai. Tai kad čiaupkis, nusibodai. Dabar forumas bus geresnis.

Beto suprantant Biagiam O.T ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nieko nenoriu, parodyti, tiesiog tas kvailys divito ištrynė visą įrodymą, kaip išaiškinau, kad sancio yra paprastas naujokas..

Kvaily, tu kvaily, gavai vėl įspėjima. Ten buvo OFF-TOPIC, tu klausiai tik apie break, o daugiau nieko, ir tu pats nieko nežinai. Tai kad čiaupkis, nusibodai. Dabar forumas bus geresnis.

Beto suprantant Biagiam O.T ?

Kažkaip nesuprantu. Jis klausė kuo skiriasi return nuo break, o tu ištrynei jo komentarą, pagal tave turim dabar visi klausti 2 ar daugiau klausimų ane?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sancio, tu bent išmok su žmonėm bendraut ir nebekurk naujų acc forume, tada kurk paslaugas. Nerekomenduoju.

Stuneri - liauk čia keltis prieš visus, labai jau bandai save parodyt. Rodyk darbais, ne žodžiais.

Moku bendrauti su žmonėms , bet su tokiam kaip tu net bendrauti nenoriu .

Ir tavo tas Nerekomenduoju neko nereiške nes tu esi mapperis ir nėko nesupranti PAWN kalbė.

Trink mano pranėšima jei nori , ir dėk įspėjima tu gi kitaip nemoki.

+ Kodėl negaliu kurti antra acc? Šį acc aš sukuriau nes tu dėdi įspėjimus iš oro.

Dabar prie temos .

Stunerį , tai gerai esu naujokas bet aš moku nors kažka o ne kaip kiti rašo PASLAUGU tema bet neko nemoka.

Stuntai - Tu čia jau tikrai OFF-TOPINI.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sancio, tu bent išmok su žmonėm bendraut ir nebekurk naujų acc forume, tada kurk paslaugas. Nerekomenduoju.

Stuneri - liauk čia keltis prieš visus, labai jau bandai save parodyt. Rodyk darbais, ne žodžiais.

Moku bendrauti su žmonėms , bet su tokiam kaip tu net bendrauti nenoriu .

Ir tavo tas Nerekomenduoju neko nereiške nes tu esi mapperis ir nėko nesupranti PAWN kalbė.

Trink mano pranėšima jei nori , ir dėk įspėjima tu gi kitaip nemoki.

+ Kodėl negaliu kurti antra acc? Šį acc aš sukuriau nes tu dėdi įspėjimus iš oro.

Dabar prie temos .

Stunerį , tai gerai esu naujokas bet aš moku nors kažka o ne kaip kiti rašo PASLAUGU tema bet neko nemoka.

Stuntai - Tu čia jau tikrai OFF-TOPINI.

+ Kodėl negaliu kurti antra acc? Šį acc aš sukuriau nes tu dėdi įspėjimus iš oro.

Dabar prie temos

Įdomiai tu čia. Taisyklių neskaitęs matosi.. Kiek pamenu tai taisyklėse parašyta, kad galima turėti tik vieną acc... Na, tu jau nusižengei taisyklėmis jeigu aš neklystu.O šiaip pritariu Roliui, Stuneriui. Kiek tave pažįstu, tai tu nk nemoki. Nerekomenduoju.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4319 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...