*Lucky*BOY

Sekantis „Call of Duty“ žaidimas apie „Ghost“?

Recommended Posts

18289.jpg?t=1258367780

Kas jau spėjote pažaisti mažiau nei prieš savaitę pasirodžiusį karinį žaidimą – „Call of Duty: Modern Warfare 2“, turėjote progą susipažinti su vienu iš paslaptingiausių veikėjų – „Ghost“. Dabar pasklido kalbos, kad bus kuriamas naujas „Call of Duty“ serijos žaidimas, skirtas būtent šiam veikėjui.

Viename interviu, aktorius įgarsinęs „Ghost“ prasitarė apie tai, jog jo įgarsintas veikėjas gali sulaukti savo žaidimo.

„Praeitoje žaidimo dalyje įgarsinau veikėją „Gaz“, o dabar teko įgarsint „Ghost“, kuris sulaukė savo komiksų knygelės ir dabar gali sulaukti savo žaidimo“, - teigė aktorius Craig Fairbrass.

„Ghost“ komiksų knygelių išviso bus šešios, o pirmoji jau pasirodė kartu su žaidimu.

Žaidimo kūrėjas dar nekomentavo šių kalbų, todėl nežinoma ar iš tikro sulauksim tokio žaidimo, kuris veikėjo "Ghost" fanams tikrai patiktu.

ghost_1258336529.jpg

games.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Ghost bus ant modern warfare:3 tipo ten jį sudegino ir suzinojo tai jo merga ir pasakojo kas buvo su juo tai kai pasakos tu galesi uz jy zaisti tipo visakiuose karo zigyse but ir t.t. Paskui jieskosi ne to vado kuris visa slove sau pasisavino tave liepdamas sudegint bet tie kurie pilo ant Ghost bendzina .Juos surasi bet ant galo juos nusausi ne su kareiveis o su Ghost merga :D (cia as skaiciau internete tai gali ne viskas sutapti del melegingos informazijos ar del blogo vertimo is anglu I lietuviu)

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele