Guest gassas

„Avatar“ „pražys“ jau gruodžio 18 dieną

Recommended Posts

Svečias

66.jpg

Po 14 metų, kai sužibėjo filme „Titanikas“, jo režisierius Jamesas Cameronas pristato naują didingą darbą. Jau gruodžio 18 dieną kino teatruose pasirodys fantastinis kino kompanijų „20th Century Fox“ ir „Lightstorm Entertainment“ projektas „Avatar“. O šiandien „Ubisoft“ leidėjai paskelbė, kad gruodžio 1 dieną pasirodys to paties pavadinimo fantastinis veiksmo žaidimas.

Nors pirmoji informacija apie projektą pasirodė 2007 metais, Jamesas Cameronas su „Ubisoft“ pradėjo tartis dar 2005-aisiais.

„Avatar“ veiksmas vyksta paslaptingame ateivių pasaulyje, pavadinimu „Pandora“, kuris iš tiesų yra didžiulės dujinės planetos palydovas. Planeta gausi tropinių miškų, kuriuose gyvena tiek baisūs, tiek nuostabiai gražūs padarai. Vietinė rasė, Naavi – mėlynos odos, vikrūs džiunglių kariai su uodega, gyvenantys panašiu gyvenimo būdu, kokiu gyveno Amerikos indėnai. Planetos atmosfera pavojinga žmonėms, todėl pažangiomis technologijomis jie perkeliami į Naavi kūnus ir gyvena tarp jų.

Pagrindinis filmo herojus, paralyžiuotas buvęs specialusis karys Naavi kūne, pradeda pereiti į ateivių pusę. Širdyje jis sprendžia dilemą – ginti šį nuostabų pasaulį ar padėti žmonėms plėsti savo imperiją. Žaidime galėsite rinktis vieną iš kariaujančių pusių.

Žaidime rasite daug daugiau įvairių ginklų, padarų ir veikėjų nei jų išvysite filme, tačiau visa tai daroma su režisieriaus ir projekto autoriaus Jameso Camerono pritarimu, todėl pasaulio autentiškumas bus išlaikytas.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

na zmones gal nenusikalbam kad kazkas matet ar kazkas zaidet nei filmo nei zaidimo nera, o kad sios temos "autorius" ne ta paveiksleli idejo niekas nepastebejo, tai va iveskit i google avatar ir pamatysit kad cia ne apie anime "avatar" kalba ;P beto pasigedau nuorodu :/

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele