Peršokti į turinį
ManTas0111

Parduodu gražu mekstini .

Recommended Posts

Šiaip tikrai visai nieko.. Būčiau paėmes , bet kad matau čia ant žamės visur parduotuvėse guli tai..

VISKAS parduodam Valdui. Megztiniu aš pats pasirūpinsiu, kad tave jis pasiektų išplautas.

Tėmos autoriau, megztinio savininkę ir dar bybeliai žino kas toks- siunčiam paštą Valdui su megztuku :3

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip tikrai visai nieko.. Būčiau paėmes , bet kad matau čia ant žamės visur parduotuvėse guli tai..

Aš manau tam yra skalbimo mašina išvalys tau ji :DD nors kaip nori :D

Dalintis šį pranešimą

Speju jis yra nuplautas/nunesiotas. Maksimoje ar kitur galima rasti uz 30 litu, per tam tikras sventes ju pirkti + galima pasimatuoti, ir nusipirkti NAUJA, o tu prasaisi uz nunesiota 50 litu...nemanau jog kas tau ji pirks :), nesakau, kad niekas nenupirks.

Dalintis šį pranešimą

Gražus megztukas,bet man per mažas:DD O tu ten pripisęs miegi?:D Ar šeip užsimanei pamiegot?:DDD

Prikolinau :)

-- Papildyta --

Speju jis yra nuplautas/nunesiotas. Maksimoje ar kitur galima rasti uz 30 litu, per tam tikras sventes ju pirkti + galima pasimatuoti, ir nusipirkti NAUJA, o tu prasaisi uz nunesiota 50 litu...nemanau jog kas tau ji pirks :), nesakau, kad niekas nenupirks.

Lietuvoje nerasi :) ieškojau gerus metus ir neradau , radau ji anglijoje , jis yra naujas 1savaite tik turėtas ir 1 karta per visa ta laika apsimautas :) dabar gražiai pakabintas kaba :) , beto 30LT neapsimoka man mokėjau 100LT , reti tokie lietuvoje kiek mačiau tik aš vienas tokius turiu :)

Dalintis šį pranešimą

Kaip kažkas sakė dėl kainos, tai aš manau jis čia norėjo tokią super reklamą padaryti, ir už tiek parduoti :) Nu reklama tikrai įspudinga.

:nice::nice::nice::nice:

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele