Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

PAWNO BATTLE.


Divito

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4300 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

Šiaip niekada nespręskite kas laimės, iškarto nes visada gali taip būti jog silpnesnis nugalės stipresnį ir niekas nežinos ar jam kas padėjo ar ne. Gali tas žmogus, meluoti, kad jam nepadėjo. Tačiau ištikrūjų padėjo. O šiaip konkursas gan įdomus, norėčiau ir aš su kuo susirungti kitame konkurse jai vyks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geriausias varijantas, skype vaizdas, ir kalbėtu per skype tuo pačiu aiškindamas funkcijas.

Bad idea, kad kalbėti ir skype vaizda rodyti not bad... bet kad aiškinti f-jas? pvž žinau ka daro f-ją , moku ja naudoti, bet paaiškinti man gerai neišeina, ir ką blogas skripteris? naah... Daug geru skripteriu nemoka paaiškinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geriausias varijantas, skype vaizdas, ir kalbėtu per skype tuo pačiu aiškindamas funkcijas.

Bad idea, kad kalbėti ir skype vaizda rodyti not bad... bet kad aiškinti f-jas? pvž žinau ka daro f-ją , moku ja naudoti, bet paaiškinti man gerai neišeina, ir ką blogas skripteris? naah... Daug geru skripteriu nemoka paaiškinti.

Kalbėk už save, aš galiu detaliai papasakot kiekvieną funkciją kaip veikia..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geriausias varijantas, skype vaizdas, ir kalbėtu per skype tuo pačiu aiškindamas funkcijas.

Bad idea, kad kalbėti ir skype vaizda rodyti not bad... bet kad aiškinti f-jas? pvž žinau ka daro f-ją , moku ja naudoti, bet paaiškinti man gerai neišeina, ir ką blogas skripteris? naah... Daug geru skripteriu nemoka paaiškinti.

Čia irgi pasakei, žinau ką f-ja daro, bet nemoku paaiškinti, tai ir paaiškink ką ji daro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geriausias varijantas, skype vaizdas, ir kalbėtu per skype tuo pačiu aiškindamas funkcijas.

Bad idea, kad kalbėti ir skype vaizda rodyti not bad... bet kad aiškinti f-jas? pvž žinau ka daro f-ją , moku ja naudoti, bet paaiškinti man gerai neišeina, ir ką blogas skripteris? naah... Daug geru skripteriu nemoka paaiškinti.

Čia irgi pasakei, žinau ką f-ja daro, bet nemoku paaiškinti, tai ir paaiškink ką ji daro.

Tiesiog yra tokiu dalyku kad moki juos panaudot bet nemoki rišliai paaiškint todėl gauni mažiau balu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...