Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

TryOut to [dLc] @ BlueDriftar


hustrine

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4341 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

joypad ne joypad nepakeis slidimo ir su elegy taip neišslysi, ir čia tikrai handling'as tai neskiesk... Čia tas pats kas žaist RP'o serve su s0b'u ir telintis kur nori ir sakyt kad tai magija..

Tai ką tu gali išslysti, kai nieko nemoki, nesistengi mokintis, o tik ant kitų varai?

Aš nieko nemoku? paliubomu dabar pora valandu praslydęs geriau už tave slysčiau kai handlingą išsiimtum. Vaikeli, tau iki manes tai dar daug žemeles apšikt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

joypad ne joypad nepakeis slidimo ir su elegy taip neišslysi, ir čia tikrai handling'as tai neskiesk... Čia tas pats kas žaist RP'o serve su s0b'u ir telintis kur nori ir sakyt kad tai magija..

Tai ką tu gali išslysti, kai nieko nemoki, nesistengi mokintis, o tik ant kitų varai?

Aš nieko nemoku? paliubomu dabar pora valandu praslydęs geriau už tave slysčiau kai handlingą išsiimtum. Vaikeli, tau iki manes tai dar daug žemeles apšikt.

Kas tau nevaikelis? Tau visi vaikeliai... Jopapa, dar padarysit nors vienas O.T tema rakinama bus.

- Drift'inti truputi driftin'u, man pasirodė neblogai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

joypad ne joypad nepakeis slidimo ir su elegy taip neišslysi, ir čia tikrai handling'as tai neskiesk... Čia tas pats kas žaist RP'o serve su s0b'u ir telintis kur nori ir sakyt kad tai magija..

Tai ką tu gali išslysti, kai nieko nemoki, nesistengi mokintis, o tik ant kitų varai?

Aš nieko nemoku? paliubomu dabar pora valandu praslydęs geriau už tave slysčiau kai handlingą išsiimtum. Vaikeli, tau iki manes tai dar daug žemeles apšikt.

Nu šiaip ant žemės nešiku. Ne bomžas esu, tuoletą turiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4341 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...