AnoNyM -

Gladiatorų žaidimas [Veikia ant bet. narš.] Su dideliu aprš.

Recommended Posts

Sveiki.

[*]Šiandieną jums noriu pristatyti vieną labai gan įdomų gladiatorių žaidimą , bei apie jį papasakoti.

[*]1. Kas yra Wap.tt.LT ? - Wap.tt.LT Tai yra gladiatorių žaidimas , kuriame jūs pasirinksite savo herojų , jį tobulinsite , pirksite šarvus , jį valgydinsite , pirksite malonumus , visokiu skydus , aprengsite , kovosite , bendrausite , vykdysite visokias įvairias užduotis , nuo kurių priklauso jūsų herojaus gyvybę , bei valdžia.

[*]2. Kodėl turėčiau žaisti wap.tt.lt žaidimą , o ne kitą? - Atsakymas yra labai paprastas , turbūt jau esate pastebėja , kad nevisų žaidimų administracija linkę į bendravimą su žaidėjais , bei jų pagalbą. Mūsų administracija žaidėjams yra neabėjinga , užtat bet kokiu klausime stengsimes jums padėti.

[*]3. Trubūt per pamokas dažnai neturite veikti , o gal ir turite , bet kai turite laisvo laiko ar kai nėra ką veikti galite įsijungti mūsų žaidimą wap.tt.lt ir žaisti , žaidimas nėra wap ir nėra sudarytas iš "wml" , tad jis veiks ant betkokių naršyklių. Mes stengiames viskuom , kad tik jums pagerinti žaidimą , bei kokybę .

[*]4. Turbūt esate pastebėja , o galbūt ir ne , kad seniau buvome Tyron žaidimas , turbūt gali kilti klausimas , kodėl pakeitėme žaidimo žanrą? - Ogi todėl, kad senasis žaidimas buvo begalia klaidų , dėl kūrių buvo nepatogumų žaisti , bei buvo nulaužę duomenų slaptažodį , bei vartotojo vardą , šiame žaidime tas nepasikartos , nes slaptažodis yra nelengvas, tad jį atspėti bus nelengva.

[*]5. Jeigu pamiršote slaptažodį , galit pasinaudoti el-pašto priminimo funkcija , ir yra dar vienas garantas , kad - ADMINISTRACIJA NIEKADOS NEPRAŠO JŪSŲ PRISIJUNGIMO DUOMENŲ. JEIGU KOKSNORS ADMIN , AR KAS PRAŠYS , PRANEŠKITE PAGR.ADMIN.

Mūsų Svetainė:

http://wap.tt.lt

honor.gif

Sekmės žaidime , pagrindinio adminsitratoriaus skypė: laurynas148

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Na įspūdis visiškai prastas, žaidžia tik vienas žmogus ir po tuo parašyta moderatorius, neegzistuoja jokia naujokų apsauga, tai manau jis ten vienas visus ir žudys. Na jei kas žadat pradėti, tai vienintelis pliusas, kad pora val pažaidus tikrai busit top2 žaidėjas :)

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

serveryje zaidziu trecia diena , mod pirkau uz krd nes yra funkcija kuri leidzia nusipirkti mod uz 20krd :P nes buvo keletas event zaidimo pradziojai kai museme online rekordus , tuo metu buvo isdalinta keletas kreditu uz juo nusipirkau mod :P o nusipirkt mod galejo apie ~ 10 zmoniu

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.