nepiktybinis.

Transformers Revenge of the Fallen

Recommended Posts

Žanras: Veiksmo

Išleidimo metai: 2009

Kūrėjas: Activision

Kalba: EN

Apie žaidimą: Šiame žaidime žaidėjai galės rinktis kurioje pusėje kautis - Autobotų ar Decepticonų.

Žaidimo „Transformers: Revenge of the Fallen“ tikslas – leisti žaidėjui kovoti herojaus arba niekšo kailyje. Žinoma, pirmojo žaidimo „Transformers“ tikslas buvo beveik toks pats, tačiau šįkart tęsinys šiek tiek skiriasi. Žaidimo „Transformers: Revenge of the Fallen“ istorija prasideda praėjus keletui metų po Megatrono mirties.

Tačiau blogio lyderio Decepticons įveikimas nesutrukdė piktiems robotams naikinti žmoniją bei kovoti su kilniaisiais autobotais. Per tuos metus Decepticons vėl sustiprėjo. Šiame žaidime žaidėjas galės žaisti ir vienas: galės atlikti originalias misijas, susijusias su filmu. Galima pasirinkti iš kelių veikėjų: autobotų gerbėjai galės žaisti su šiais veikėjais - Optimu Prime, Iron Hide, Breakaway, Bumblebee bei Ratchet. Deceptionistų šalininkai gali pasirinkti vieną iš šių veikėjų: Starscream, Grindor, Sideways (naujas veikėjas), Long Haul bei Megatron.

Misijoje „Autobot Down“, skirtoje vienam žaidėjui, Ratchet siunčiamas į Šanchajų. Jis turi surasti dingusį Ironhide. Svarbu paminėti, jog vykdant misijas yra atrakinami vis nauji veikėjai. Šią misiją sudaro dvi dalys: pirmiausia reikia surasti Ironhide, o vėliau – jį apsaugoti. Tačiau tai nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Laimei, antroje misijos dalyje žaidėjui gali padėti ir pats Ironhide. Labai naudingas ir Ratchet sugebėjimas pataisyti botus. Žaidėjai, vykdydami užduotis, gauna taškų, kuriuos gali panaudoti atnaujinimams.

Daugeliui žaidėjų skirtame režime galima pasirinkti vieną iš penkių žaidimo tipų: „Deathmatch“, „Team deathmatch“, „One shall stand“, „Control points“ bei „Battle for the shards“. „Deathmatch“ ir „Team deathmatch“ – tai robotų kova, vykstanti etapais. „One shall stand“ žaidimo užduotis – sunaikinti priešininko komandos lyderį. Jeigu nugalimas žaidėjo komandos lyderis, tai žaidėjas pralaimi. „Control Points“ žaidime komandos kovoja dėl kontrolės. Iš pradžių žaidėjas yra centro viduryje, tai yra neutralus kontrolės taškas. Žaidėjui uždirbus taškų, jam atsiranda daugiau erdvės. Taškų gavimas ir praradimas paveikia žaidėjo kontrolę. „Battle For the Shards“ žaidime reikia surinkti Allspark šukes ir sunešti jas į tvirtovę. Žaidimo „Transformers: Revenge of the Fallen“ režimas, skirtas daugeliui žaidėjų, yra iš ties puikiai sukurtas. Veiksmas yra greitas, o skirtingi žaidimų tipai padidina įdomumą.

Žaidimas „Transformers: Revenge of the Fallen“ turėtų susidominti ir tuos žaidėjus, kuriems nelabai patiko paskutinysis žaidimas „Transformers“. Vienam žaidėjui skirtos misijos leidžia patobulinti valdymo sugebėjimus, o daugeliui žaidėjų skirtas režimas yra iš tiesų linksmas. Žaidimas „Transformers: Revenge of the Fallen“ bus išleistas jau birželio mėnesio gale!

Žaidimo ypatybės:

Note: instaliot kaip ir visus ... per daemon toolz

Reikalavimai sistemai: Core 2 Duo/Athlon 64 X2 2.5 , 2 GB , GeForce 8800/Radeon HD 2600, 8.5 GB free space on HDD,

transformersrevengeofthw.jpg

transformersrevengeofthu.jpg

transformersrevengeofths.jpg

-- Papildyta --

Srry uz didles nuotraukas

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
8| Jetus kaip dar kas galit zaisti tokius zaidimu :shok: Nu as tai tikrai nemegejas fantastiniu realizo zaidimu ar pan man nuo ju :bad: verce :D Jau geriau Gta 4,Nba 2k10 arba css lost ;D

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele