Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

EuroVision 2012.


Divito

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4324 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Gerai butų kad Lietuvą laimėtu. :koman:

Ir kas čia gero? Lietuva nėra pasiruošusi tokio masto konkursui. O šiaip nežinau kas laimės, vakar žiūrėjau bet nė vienos tokios normalios dainos negirdėjau. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai butų kad Lietuvą laimėtu. :koman:

Ir kas čia gero? Lietuva nėra pasiruošusi tokio masto konkursui. O šiaip nežinau kas laimės, vakar žiūrėjau bet nė vienos tokios normalios dainos negirdėjau. :)

O kam buvo pasiruošus? Nei Eurobasket,niekam.. Čia yra lemtis... Ispanai vat irgi tipo sako kad negali savo šalyje daryti Eurovizijos,jei laimėtų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dauguma kaimynų už kaimynus aš taipgo manau, kad čia šiek tiek irgi yra papirkta pritraukti dėmesio turistus, vistiek turi naudą tas laimėjimas. Jau 5 metus Top 5 beveik toks pats kaip ir planuojama, šiuo atvėjų lygiai toks pat tai tik įrodo, kad daug kas čia yra papirkta, gal ne pinigais, bet vistiek :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vis dėl to, net į top 10 nepatekom. Mano pastebėjimas buvo toks, susidariau sau nuomuone jeigu nori laimėti - Turime bendrauti su daug šaliu gerai. O viskas taip, kaimynai, kaimynams, draugai, draugams [ Valsytbiu draugai, draugams ] davė po aukšta balą. Rusia - Antra vietą? Tai aš galiu laikyti kaip pažemynima eurovizijoje, nes buvo daug daug geresniu dainu negu Rusia, o dėl ko davė? Kad motčiutes išdriso užlipti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vis dėl to, net į top 10 nepatekom. Mano pastebėjimas buvo toks, susidariau sau nuomuone jeigu nori laimėti - Turime bendrauti su daug šaliu gerai. O viskas taip, kaimynai, kaimynams, draugai, draugams [ Valsytbiu draugai, draugams ] davė po aukšta balą. Rusia - Antra vietą? Tai aš galiu laikyti kaip pažemynima eurovizijoje, nes buvo daug daug geresniu dainu negu Rusia, o dėl ko davė? Kad motčiutes išdriso užlipti..

Reikėjo mums siųsti neįgalų žmogų, gal būtume pirmą vietą laimėję. :|

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4324 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...