Peršokti į turinį
Divito

EuroVision 2012.

Recommended Posts

Gerai butų kad Lietuvą laimėtu. :koman:

Ir kas čia gero? Lietuva nėra pasiruošusi tokio masto konkursui. O šiaip nežinau kas laimės, vakar žiūrėjau bet nė vienos tokios normalios dainos negirdėjau. :)

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Ir kas čia gero? Lietuva nėra pasiruošusi tokio masto konkursui. O šiaip nežinau kas laimės, vakar žiūrėjau bet nė vienos tokios normalios dainos negirdėjau. :)

Na ir nieko blogo nėra. Vis geriau kad laimėtu negu pralaimėtų. :)

Dalintis šį pranešimą

O kam buvo pasiruošus? Nei Eurobasket,niekam.. Čia yra lemtis... Ispanai vat irgi tipo sako kad negali savo šalyje daryti Eurovizijos,jei laimėtų...

Dalintis šį pranešimą

Dauguma kaimynų už kaimynus aš taipgo manau, kad čia šiek tiek irgi yra papirkta pritraukti dėmesio turistus, vistiek turi naudą tas laimėjimas. Jau 5 metus Top 5 beveik toks pats kaip ir planuojama, šiuo atvėjų lygiai toks pat tai tik įrodo, kad daug kas čia yra papirkta, gal ne pinigais, bet vistiek :)

Dalintis šį pranešimą

Vis dėl to, net į top 10 nepatekom. Mano pastebėjimas buvo toks, susidariau sau nuomuone jeigu nori laimėti - Turime bendrauti su daug šaliu gerai. O viskas taip, kaimynai, kaimynams, draugai, draugams [ Valsytbiu draugai, draugams ] davė po aukšta balą. Rusia - Antra vietą? Tai aš galiu laikyti kaip pažemynima eurovizijoje, nes buvo daug daug geresniu dainu negu Rusia, o dėl ko davė? Kad motčiutes išdriso užlipti..

Dalintis šį pranešimą

Vis dėl to, net į top 10 nepatekom. Mano pastebėjimas buvo toks, susidariau sau nuomuone jeigu nori laimėti - Turime bendrauti su daug šaliu gerai. O viskas taip, kaimynai, kaimynams, draugai, draugams [ Valsytbiu draugai, draugams ] davė po aukšta balą. Rusia - Antra vietą? Tai aš galiu laikyti kaip pažemynima eurovizijoje, nes buvo daug daug geresniu dainu negu Rusia, o dėl ko davė? Kad motčiutes išdriso užlipti..

Reikėjo mums siųsti neįgalų žmogų, gal būtume pirmą vietą laimėję. :|

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele