Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

El Fierro


Minde_Svedas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4346 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Va vienas iš mano darbų (man pačiam vienas mano geriausių)

[youtubecom]

[/youtubecom]

Gal žinot, kodėl tik iš labai arti užkrauna MTA sumapintus objektus?

Visos mašinos po filmuko sukūrimo išimtos buvo.

Jeigu trumpai aprašius darbelį, tai čia dvi salos, jos sujungtos viena su kita. Pasidarė kaip miestelis ir pavadinau "miestelį" El Fierro (kadangi prie San Fierro)

Komentuokit, vertinkit :)

Vertinimo sistema: */10

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kur koks šviesiaforas? Kur pabaigą? Mirgėjimas belenkoks.. Tik viena maistinė visam kvartalui... A jei kanors kito nori pirkti? Objiektu įvairovės trūksta gan.. Čia nesala,o labiau koks namų kvartalas..

5/10. Sekmės. ;)

-- 23 Geg 2012, 22:01 --

Kam šviesoforas nesuprantu, namų kvartale ?

Šiaip neblogas mapas, man visai patiko, 9/10 , o manau dėl šios problemos :

Gal žinot, kodėl tik iš labai arti užkrauna MTA sumapintus objektus?
Visos mašinos po filmuko sukūrimo išimtos buvo.

Tai pabandyk išsitrinti modus, išsitrinti ENB, gal ENB stiprus, ir daneša objektus tik iš arti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia yra dvi mažutės salelės, iš kurių susidarė miestelis El Fierro. Daugiau restoranų nekėliau, nes pagrindinė sala sujungta su San Fierro miestu, kuriame galima viską susipirkt ko reikia. Dabar suplanavau kažką panašaus LS mieste (aišku, jau atsižvelgsiu į jūsų pastebėjimus ir stengsiuos kad būtų kuo mažiau klaidų). Taip pat statysiu kitokius namus, aišku ir tokių pačių pasitaikys nes jie man asmeniškai labai patinka. (Kad yra daug vietos mašinom statyt :D )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kur koks šviesiaforas? Kur pabaigą? Mirgėjimas belenkoks.. Tik viena maistinė visam kvartalui... A jei kanors kito nori pirkti? Objiektu įvairovės trūksta gan.. Čia nesala,o labiau koks namų kvartalas..

5/10. Sekmės. ;)

-- 23 Geg 2012, 22:01 --

patariu paciam toulai ismokt mapinti o ne kitus vertinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kur koks šviesiaforas? Kur pabaigą? Mirgėjimas belenkoks.. Tik viena maistinė visam kvartalui... A jei kanors kito nori pirkti? Objiektu įvairovės trūksta gan.. Čia nesala,o labiau koks namų kvartalas..

5/10. Sekmės. ;)

-- 23 Geg 2012, 22:01 --

patariu paciam toulai ismokt mapinti o ne kitus vertinti.

Kodėl taip? tarkim, kad jis nemoka, nors aš nžn, kdl jis negali vertinti? jis galiausiai savo nuomone gali išsakyti kaip iš žaidėjo pozicijos?

Ir dabar supratau, kodėl tu nevertini kitų darbų. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kur koks šviesiaforas? Kur pabaigą? Mirgėjimas belenkoks.. Tik viena maistinė visam kvartalui... A jei kanors kito nori pirkti? Objiektu įvairovės trūksta gan.. Čia nesala,o labiau koks namų kvartalas..

5/10. Sekmės. ;)

-- 23 Geg 2012, 22:01 --

patariu paciam toulai ismokt mapinti o ne kitus vertinti.

Kodėl taip? tarkim, kad jis nemoka, nors aš nžn, kdl jis negali vertinti? jis galiausiai savo nuomone gali išsakyti kaip iš žaidėjo pozicijos?

Ir dabar supratau, kodėl tu nevertini kitų darbų. ;)

cia kaska bandei pasakyt prortingo? pasakiau kad pats nepergeriausias mapperis ir nereikai kitu mokinti tegul pats mokinasi o kad nevertinti isvis kalbos nebuvo, taigi galvok ka sakai .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dieną pasistengsiu pristatyti naują savo mapą (pavadinimo neišduosiu, lai lieka paslaptis iki mapo pasirodymo :D ). Galiu pasakyt, kad žalumos bus daugiau, taip pat bus ir pora darbų bazių. Tiesa, vieta šį kartą bus pasikeitusi. Tai reiškia, kad nebebus San Fierre. Bus kitur. Šiame darbe susitvarkiau su mirgėjimo problema, taip pat prisodinau medžių, įvairaus dydžio. Bei bus maždaug... 3 rūšių namai. Manau teritorija gausis didesnė nei, kad šito mapo.

Dėl Audi: Tai Audi RS6. Šiaip keičia Infernus, tačiau aš užsidėjau vietoj Elegant ir manau, kad labai gerai padariau, kad užsimečiau, nes ant paprasto GTA SA (t.y. ne ant multiplayerio) labai gerai driftinasi su ja. Galėsiu čia kur nors įkelti ir filmuką, kaip išėjo po SF miesto oro uostą palakstyt su šita mašina :D

Na o nuoroda: http://www.failai.lt/0qbqgivx50wt/Audi_RS6.zip.htm

Mašina EMZone kurta, jei neklystu DQuattros dirbo prie šios mašinos.

Nusprendžiau jau dabar įkelt filmuką, pristatantį kažkiek automobilį: [youtubecom]

[/youtubecom]
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4346 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...