PanaSonic

Jau užnervino mane pc užsikirtimas...

Recommended Posts

Sveiki, man jau atsibodo kai ką nors žaidžiu ir mano kompas visada užsikerta. Žaidžiu žaidimus kaip LoL(LeagueofLegends) L2(Lineage2)All orcs must die ir t.t. Žaidimai pagal pc reikalavimus yra tinkami ir žaidžiu be lago bet problema pažaidžiu naują žaidimą iki tol kol išjungiu Pc kitam rytuj ir kitą ryta įsijungiu Pc ir tą žaidimą pvz:LeagueOfLegends ir pažaidžiu kokias 5min ir žaidimas užstringa nei paspausi alt+ctrl+delete ar alt+f4 ir t.t. net pelytės negaliu pajudinti.

Gal tai dėl nereikalingų failiukų tai aš atsisiunčiau CCleaner ir sužinojau, kad jis neišvalo visko taigi atsisiunčiau EasyCleaner jis gan gerai išvalo,bet taip problemos neišsprendžiau. Gal kas gali padėti išspręsti šią problemą ir atsidėkojimui uždečiau +rep ir 300flt. Laukių jūsų pagalbos.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Neperkrauk kompiuterio operacinės sistemos , galbūt tavo tie žaidimai užema daug RAM , arba reikalauja daug reikalavimų : RAM , Graphic Card , ir panašiai , kompiuteris galbūt užlagina , nes jis nespėja visko "išvilkti". Pabandyk pratrinti .

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.