Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Jau užnervino mane pc užsikirtimas...


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4305 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, man jau atsibodo kai ką nors žaidžiu ir mano kompas visada užsikerta. Žaidžiu žaidimus kaip LoL(LeagueofLegends) L2(Lineage2)All orcs must die ir t.t. Žaidimai pagal pc reikalavimus yra tinkami ir žaidžiu be lago bet problema pažaidžiu naują žaidimą iki tol kol išjungiu Pc kitam rytuj ir kitą ryta įsijungiu Pc ir tą žaidimą pvz:LeagueOfLegends ir pažaidžiu kokias 5min ir žaidimas užstringa nei paspausi alt+ctrl+delete ar alt+f4 ir t.t. net pelytės negaliu pajudinti.

Gal tai dėl nereikalingų failiukų tai aš atsisiunčiau CCleaner ir sužinojau, kad jis neišvalo visko taigi atsisiunčiau EasyCleaner jis gan gerai išvalo,bet taip problemos neišsprendžiau. Gal kas gali padėti išspręsti šią problemą ir atsidėkojimui uždečiau +rep ir 300flt. Laukių jūsų pagalbos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4305 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...