PhP-Varikliukas

MANO ANTRASIS DIZAINAS O.o

Recommended Posts

"Web dizaineris" :woot: Man juok─ů ima, kai ┼żmon─Śs neturintys net pagrind┼│, vadina save "dizaineriais". Pirma susi┼żinokit, ko reikia, norint b┼źti dizaineriu, paskui skelbkit─Śs.

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»
"Web dizaineris" :woot: Man juok─ů ima, kai ┼żmon─Śs neturintys net pagrind┼│, vadina save "dizaineriais". Pirma susi┼żinokit, ko reikia, norint b┼źti dizaineriu, paskui skelbkit─Śs.

─îia tik pavadinimas.. :sliap:

Ma┼żiau d─Śk tokius " :sliap: " ir eik mokinkis, o ne talpink tragi┼íkus dizainus ir ra┼íyk dabar - "a┼í naujokas gi :sliap: "...

1/10, nes tragiška labai..

nedek tu savo tu dizainu, baisus yra, per 2min grazesni nupiesciau uzsimerkes, geriau nebepiesk nes tau nesiseka . 0/10

-- Papildyta --

va *Myliu SuperGames.lt* mano grazesnis :D

b0e3bb1adc1b4b569d60c31b55eee8e7438.png

labiau reik─Śjo geresni fona u┼żdet ir tas namas *Myliu SuperGames.lt* ji reik─Śjo idet ? kiek supratau ten header ar kas tai reik─Śjo i vir┼íu id─Śt ir ant jo teksta ra┼íyt na ir vieno did┼żiausio dalyko nedapratau o kur prisijungti ?:D ar ─Źia bus kad tik pa┼żiur─Śt ?

labiau reik─Śjo geresni fona u┼żdet ir tas namas *Myliu SuperGames.lt* ji reik─Śjo idet ? kiek supratau ten header ar kas tai reik─Śjo i vir┼íu id─Śt ir ant jo teksta ra┼íyt na ir vieno did┼żiausio dalyko nedapratau o kur prisijungti ?:D ar ─Źia bus kad tik pa┼żiur─Śt ?

tu apie mano dizaina ar apie ta tragiska ?:D

As nesuprantu koks tu kvailas.. Kam darai isvis dizainus jei esi naujokas?! (facepalm) Eik dar tik avatarus ir sigus daryti o ne tokiu rimtu darbu uzsiimineti (double facepalm) 0/10. (triple facepalm)

VVM nu┼żud─Ś :DDDDDDD tegul persi┼żi┼źri klaidas. Poto labai blogai su viskuo bandyk daryti avatarus visokius sigus ir pra┼íyk pagalbos i┼í kit┼│ GFXeri┼│ jie tikrai tau pad─Śs taipogi ir a┼í ;)

Sve─Źias
┼ái tema yra u┼żrakinta.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.