Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Prisistatymas // ManWitNoName


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4338 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Hey bro, aš esu Justas, iš Kauno - Petrašiūnai.. neseniai persikrausčiau, užsiemimai yra :

Grojimas fortepijonu, angliškas dainas, + kuriu dainų žodžius. Mokinuos groti, ir dainuoti grodamas tokias dainas kaip : Tao Cruz - Dynamite, Lady Gaga - Born This Way and any more. :D

Mokinuosi "Petrašiūnų vidurinėje mokykloje", dažnai važinėju su troleibusais į laisvės alėją, pasisėdžiu internete, nes laisvės alėjoje internetas nemokamas.

Šiuo metu dar lankau vandensvydį, Kauno - Bebrų komandoje, žinau juokingas pavadinimas..

Nesu apkūnus, ir nesu liesas, vidutinio svorio

Akys : Žalios.

Plaukai : Tamsūs.

Style : Indie. ^^

Lankau muzikos mokyklą, 8 klasė.. neklausau ką mokytoja aiškina, esu savamokslis.

Negalvokit, kad aš koks moksliukas, aš be akinių. c:

Visi sako kad aš talentingas, bet man neįdomu. ^^

Love'inu katinukus ♥

Auginu katinuką, kurį pavadinau Persiku, jis man mielas. c:

Muzikos stilius mėgstamiausias tai hmm, I ♥ DUBSTEP

Mėgstamiausia grupė, maybe Skrillex. ~

Nekenčiu Flash žaidimukų, mokinuosi scriptint.

Šiuo metu žaidžiu SA-MP, manau visi žinote kas tai yra, and more is .. Killing Floor.

Mėgstamiausias perk'as yra Sharpshooteris, nemėgstamiausias priešas Patriarchas, *Neturiu galvos* jis. ^^

Mėgstu žudyti Husk'us. ♥

Nuotraukikės gal nebus, nemėgstu fotkintis.. ~.~

Nemėgstu JB - Justinos Bieberės.

Mano transporto priemonė yra BMX, mėgstu raidinti. Moku meniuor'ą, grindą, 180, 360 and any more.

tOks mano aprašymas. ^^

Tikiuosi sutarsime, bye's. ~

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4338 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...