Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Prisistatymas // Pavyzdukė.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4303 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 108
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Kiti vartotojai rašantys iš šio IP adreso

Auris_Fighter [ 30 Pranešimai ]

Auris_F [ 1 Standartinė ]

- Sveikas, būtųm panele įkeltum nuotrauka ne iš one.lt [ O be logotipu ]. Tai kas čia pasidarė, bernai mergom nori būt? ...

Nori metų miss tapti. :) Dar du pusbroliai atsirado pas ja/ji. :oO:

Tai gal tas pusbrolis du acc susikūręs? :|

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hmm, jeigu ten tavo pusbrolio acc, tai kam jam tau duoti REP ?

P.S. Kaip merginai, tai žiūriu žaidi žaidimus kaip baxūras, + rippini darbus + Valdas. siuntė facebooko nuorodą kur vardas pavardė viskas sutampa, bet foto skiriasi. Kame reikalas, " Indre " ?

Pusbrolis davė reputacijos, kadangi paprašiau, nes norėjau pirmosios reputacijos, o priežastį jam pati pasakiau, kad neprikibtumėte. Žaidimus žaidžiu? Man patinka, moku ir žaidžiu, nepavydėk. Facebook? Aš facebook'o neturiu išvis, o bendravardžių tokių žinai kiek? Indrių Rimavičiūčių pilną.

-- Papildyta --

tikriausiai atejo kad gautu medali "mergina" :D

Tu mastai ką šneki? Taip, jis gražiai atrodo ir visą kitą, tačiau tikrai ne dėl FLT, medalių, postų čia atvykau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hmm, jeigu ten tavo pusbrolio acc, tai kam jam tau duoti REP ?

P.S. Kaip merginai, tai žiūriu žaidi žaidimus kaip baxūras, + rippini darbus + Valdas. siuntė facebooko nuorodą kur vardas pavardė viskas sutampa, bet foto skiriasi. Kame reikalas, " Indre " ?

Pusbrolis davė reputacijos, kadangi paprašiau, nes norėjau pirmosios reputacijos, o priežastį jam pati pasakiau, kad neprikibtumėte. Žaidimus žaidžiu? Man patinka, moku ir žaidžiu, nepavydėk. Facebook? Aš facebook'o neturiu išvis, o bendravardžių tokių žinai kiek? Indrių Rimavičiūčių pilną.

-- Papildyta --

tikriausiai atejo kad gautu medali "mergina" :D

Tu mastai ką šneki? Taip, jis gražiai atrodo ir visą kitą, tačiau tikrai ne dėl FLT, medalių, postų čia atvykau.

O dėl ko čia atvykai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hmm, jeigu ten tavo pusbrolio acc, tai kam jam tau duoti REP ?

P.S. Kaip merginai, tai žiūriu žaidi žaidimus kaip baxūras, + rippini darbus + Valdas. siuntė facebooko nuorodą kur vardas pavardė viskas sutampa, bet foto skiriasi. Kame reikalas, " Indre " ?

Pusbrolis davė reputacijos, kadangi paprašiau, nes norėjau pirmosios reputacijos, o priežastį jam pati pasakiau, kad neprikibtumėte. Žaidimus žaidžiu? Man patinka, moku ir žaidžiu, nepavydėk. Facebook? Aš facebook'o neturiu išvis, o bendravardžių tokių žinai kiek? Indrių Rimavičiūčių pilną.

-- Papildyta --

tikriausiai atejo kad gautu medali "mergina" :D

Tu mastai ką šneki? Taip, jis gražiai atrodo ir visą kitą, tačiau tikrai ne dėl FLT, medalių, postų čia atvykau.

O dėl ko čia atvykai?

Atvykau čia tam, kadangi man reikia pagalbos kažką kuriant ar panašiai ir kitiems padėti ir pabendrauti su visais ir serverį kokį gerą susirasti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4303 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...