Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaip pagreitinti PC


Swizas1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4546 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pagreitinti Pc galime atsisiunte programą Smart Defrag 1.20 Smart Defrag 1.20

Tai paprastas defragventavimas kuris yra reikalingas musu kompiuteriui kad jis greiciau veiktu.

Tai gali nuo 20 min iki 2 val priklausomai nuo kietojo disko talpos

Instrukcijos:

[youtubecom]

[/youtubecom]

Baigius analizuoti pasirinkite ten kur sugestion buda kurio ir defragmentuosite ir spauskite Start :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šeip tai Kompiuterio greitis priklauso nuo: GHz, Ram, Pagrindinio disko užėmimo, na dar kiek žinau kad geriausia kad būtų kuo mažiau disku (HDD Nebūtų skeltas ten 5 kartus) pvz pas mane 2 Diskai, 1 50Gb uzimta 23Gb antras 200GB uzimta 80Gb~ ir normaliai pc veikia, Seniau tai pas mane Diskas buvo skeltas 3 kartus ;D C diske (pag.) viskas surasyta kiti diskai vos ne tušti, o PC striginėjo tai kai nežinau kas, kaip sake

"Kol Folderi atidarai praeina 4 sec"

man praeidavo gal 10...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 8 mėnesių...
  • Parašė po 3 savaičių...
Nu Nk cia gero gali defragint ir su windows

Tylek vargsas cia man nesiules savo akiniu pats is ten pirkai db reklamuoji anea? ;) gaila nesu nolaiferis kaip tu,Dlc papyldimas B* sekmes ackarike.

Tu *Myliu SuperGames.lt* zuvies grybe smuk is forumo nuokrusa tu. Tau zajibal akiniu reik zlibas vps esi. As nenesioju akiniu ir nenesiosu taip kad slysk is cia vierhas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu Nk cia gero gali defragint ir su windows

Tylek vargsas cia man nesiules savo akiniu pats is ten pirkai db reklamuoji anea? ;) gaila nesu nolaiferis kaip tu,Dlc papyldimas B* sekmes ackarike.

Tu *Myliu LB* zuvies grybe smuk is forumo nuokrusa tu. Tau zajibal akiniu reik zlibas vps esi. As nenesioju akiniu ir nenesiosu taip kad slysk is cia vierhas.

Eik tu *Myliu SuperGames.lt* koks lohas esi tai *Myliu SuperGames.lt*,maziau kiesos ziek lama tu ble,*Myliu SuperGames.lt* no laiferis dar sako nenesioja akiniu *Myliu SuperGames.lt* stopudovai ziuronus nesioji,cia tau greiciau reikia ''smaukt'' is forumo, nes nevykelis esi :]
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4546 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...