Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ginklu pastiprinimas


DjM1x

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4742 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nu ka gi kilo mintis kad galėčiau čia sukurti pamoka apie ginklu pastiprinimus jau ko gero daugelis Lietuvos žaidėjams yra labai žinomas sis dalykas bet yra kur pradedantys žaisti žaidima Mu taigi tie kurie dar gerai nemoka žaisti j paklausykite mano Pamokos apie ginklu pastiprinima-(tai yra vadinima supliusinimu). Taigi pirma jus turite gauti blesu ir soulu jie atrodo tokie deimantai bless yra violetinis Soul yra Oranžinė Taigi pajimate savo ginkla arba šarvus ir taip darykite 1. Dėkite ant tu šarvų blessus bet tik ne soulus blessus galima deti tik ne daugiau 6 kartus kai desite matysite kad jusų ginklo arba sarvų spalva pradės kestis.2. Tada pajimate 3 soulus sudeda ir tada ginklas ar asarvai jum prades pindėti ir tada jūsų ginklas bus +9. O jeigu norite kad būtu iki +13 biski jum reikės daugiau padirbeti +10 reikia 1 Chaos 1 Blessa Ir Soula jus tada nueinate pas chaos goblin ir tada parasysite kad norite susipliusinti ginkla arba sarvus taigi dedate savo ginkla arba sarvus dedate 1 chaos 1 blessa ir 1 soula tada sapudziate padaryti Bet Visu Pirma Atsiminkite BUKITE ATSARGUS KITA SYKI GALI JUSU GINKLAS SUDEGTI JIS BUS NESUGRAZINIMAS VISKAS PRANYKS ATSIMINKITE SITA VISAM GYVENIMUI KAI ZAISTIE MU Jeigu jum pavyko tada jusu ginklas bus +10 ir taip toliau tas pats kaip ir +11 tik daugiau ju reikės 1 chaos 2 bless ir 3 soul +12 reikes 1 chaos 3 bless ir 3 soul o +13 reikes 1 chaos 4 bless ir 4 soul. Tas pat ir su sparnu pasidarymas jeigu norite pasikeisti sparnus pvz Norite tureti BK sparnus tuos mėlynus nueinate pas goblina ir jus nusipirkate Angelo wingus tuos baltus parastus jum reikes tureti tuos wingus 1 plunksna ir 1 chaos ir tada BK Sparnai jusu tas pats ir dar susipliusinate. Jeigu kam padejau tai duokite +rep :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas? "Siam Forume..... tu klysti" Apie ka tu cia kalba kokia turi? Aš tai pvz Kai pradėjau losšt MU nežinojau apie jį nieko tad man pasakė viska draugas ir išmokau apie ginklų pastiprinima nepasakė o per interneta aš pažiūrėjau

tu mastai kad cia visi kjp is medzio iskrite ?! lol , as tik pradejau lost sita dalyka suzinojau ,nors losiau tik kokius 2 mėn. bet tureau patyrusiu draugu.. ir jie jau seniausiai sita dalyka zinojo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
Kas? "Siam Forume..... tu klysti" Apie ka tu cia kalba kokia turi? Aš tai pvz Kai pradėjau losšt MU nežinojau apie jį nieko tad man pasakė viska draugas ir išmokau apie ginklų pastiprinima nepasakė o per interneta aš pažiūrėjau

tu mastai kad cia visi kjp is medzio iskrite ?! lol , as tik pradejau lost sita dalyka suzinojau ,nors losiau tik kokius 2 mėn. bet tureau patyrusiu draugu.. ir jie jau seniausiai sita dalyka zinojo

Tu ir iškrites. Aš tik žinojau prieš 8 mėn.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 1 metų...

Mu losiu daugiau negu 4metus pirma kart suzinojau apie ji buvo visai idomu eijnu dauzau mobus po keik laiko nueinu toliau pasidaro sunkiau einu i miesta susijieskau pasiziuriu netgi idomiau kai nezinai o dabar ce ateina vienas pasako ir koks idomumas...Siais laikais visiems naujokams tas nerupi jiems rupi sakyti "Duok zen" :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4742 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...