Peršokti į turinį

Aivaras prieš ?


Guest Valančius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4399 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jūs krč užmigę ar kas? Aivaro darbas 100x geresnis, matyt idėjas darbo, o varžovo darbas yra bent man baisus.

ofc Aivaras

Galvoji aš šiaip ant bajerio imečiau renderi i vsio ,tekstūras uždėjau ir viskas?

Kol iskirpau renderį iš stocko,pritaikiau c4d,uždėjau lightinga,cliping maską,GM,brusha pritaikiau,pasmudginau...

Bent jau man mano darbas atrodo gražiai...Nei per daug efektų nei ką,man tai gražu žiūrėt,o jum nežinau kaip. :kuku:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jūs krč užmigę ar kas? Aivaro darbas 100x geresnis, matyt idėjas darbo, o varžovo darbas yra bent man baisus.

ofc Aivaras

Kol iskirpau renderį iš stocko,pritaikiau c4d,uždėjau lightinga,cliping maską,GM,brusha pritaikiau,pasmudginau...

Bent jau man mano darbas atrodo gražiai...Nei per daug efektų nei ką,man tai gražu žiūrėt,o jum nežinau kaip. :kuku:

1. Reikėjo pasiimt jau iškirptą renderį. :kuku:

2. Ir kiek sugaišai dėdamas CM ? :D:kuku:

3. Ir kiek sugaišai dėdamas GM ? :D:kuku:

4. Ir kiek sugaišai taikydamas brušhą ? :D:kuku:

5. Tai kad tavo darbe nei trupučio nesimato smudge, tai ką tu čia smudginai ? :kuku:

Balsas už Valančių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jūs krč užmigę ar kas? Aivaro darbas 100x geresnis, matyt idėjas darbo, o varžovo darbas yra bent man baisus.

ofc Aivaras

Kol iskirpau renderį iš stocko,pritaikiau c4d,uždėjau lightinga,cliping maską,GM,brusha pritaikiau,pasmudginau...

Bent jau man mano darbas atrodo gražiai...Nei per daug efektų nei ką,man tai gražu žiūrėt,o jum nežinau kaip. :kuku:

1. Reikėjo pasiimt jau iškirptą renderį. :kuku:

2. Ir kiek sugaišai dėdamas CM ? :D:kuku:

3. Ir kiek sugaišai dėdamas GM ? :D:kuku:

4. Ir kiek sugaišai taikydamas brušhą ? :D:kuku:

5. Tai kad tavo darbe nei trupučio nesimato smudge, tai ką tu čia smudginai ? :kuku:

Balsas už Valančių.

aplink šonus focalo(renderio) pasmudginau ir uždėjau linear dodge lygtais.

Neturėjau gražaus renderio tai kirpau :kuku:

Atsisiunčiau tam tinkamą brusha o ne bet kokį

Pritaikiau i c4d ,kad tiktų CM,o ne betkur....

GM dėjau 2(čia tai nedaug laiko)

Dar lightinga pritaikiau ,kad iš tos puses būtų,kur reikia.

O kuom jo darbas geresnis nesuprantu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš net nepasakosiu ką dariau, užtrukčiau nemažai.

Tiesiog dauguma yra normalių paišytojų/dizainerių ir jie turi skonį todėl mane gerai įvertina, kadanors ir tu suprasi.

Beja laukiu 400 forumo litų arba +rep

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4399 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...