*Lucky*BOY

CoD:WaW - pelnas iš žemėlapių - beveik 70 mln. dol.

Recommended Posts

c57aa976d404852652c02e971378b778e4099c83_200x55_Q70.jpeg

Activision vien iš Call of Duty: World at War žaidimui išparduotų žemėlapių paketų jau pavyko uždirbti beveik 70 mln. dol.

Trys žemėlapių paketai kartu sudėjus visame pasaulyje buvo parduoti 6.5 mln. kartų dar šio rugpjūčio viduryje. Kiekvieno rinkinuko kaina siekia 10 dol., o kadangi dabar yra spalio vidurys, galima daryti prielaidą, jog pardavimų rezultatai - kiek didesni.

Sumos buvo sudarytos GamaSutra tinklalapio atstovų, o informacijos šaltiniu tapo detaliai išnagrinėtos, NDP atliktos pardavimų rezultatų analizės. Pagrindinis tikslas buvo sužinoti kiek daug pinigų amerikiečiai paaukoja Call of Duty: World at War žaidimui.

Iš 11 mln. parduotų CoD:WaW kopijų, daugiau nei pusė buvo nupirktos būtent JAV, tikslina GamaSutra. Be to, kiekvienas vidutiniškai šiai, į Antrojo pasaulinio karo laikus sugrįžusiai šaudyklei yra išleidęs 65 dol.

Yra tikimybė, kad Modern Warfare 2 pademonstruos panašius ar dar įspūdingesnius rezultatus, bet ir DJ Hero ar Guitar Hero turi galimybių nusiaubti rinką.

Activision, tiesą pasakius, nėra vienintelė leidėja, suprantanti, kokie svarbūs ir daug pelno atnešantys gali būti papildomo parsisiunčiamo turinio paketai (DLC). Jeigu imtume pavyzdį, jam geriausiai tiktų Bethesda paruoštas post-apokaliptinio stiliaus RPG Fallout 3, kuriam buvo išleisti net penki papildymai. Verta paminėti tai, jog kiekvienas iš jų sulaukė nemenko populiarumo.

Ir dar: kuo toliau, tuo daugiau kompanijų/studijų užsikrečia DLC kūrimo manija! Ar tai turės neigiamų padarinių žaidimų rinkai, pamatysime netolimoje ateityje.

gamesnation.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele