Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5160 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

PAWNED, jei apsiėmei šiuo darbu ir paėmei atlygį, tai būk mielas ir padaryk tai už ką gavai tą atlygį... Lyg tau būtų sunku.

Tik aš niekaip nesuprantu tokių žmonių kaip Daivis, kurie nieko nemokėdami kuria tuos servus iš tų nelemtų GRP editų, už betkokį menkniekį kaip kažkokia gauja 10lt sumoka, o apie tai pamokų pilna... Norėčiau ir aš padirbėt Daivis, tapčiau turtingas už betkokį menkniekį paimdamas po 10lt :D

PAWNED, jei apsiėmei šiuo darbu ir paėmei atlygį, tai būk mielas ir padaryk tai už ką gavai tą atlygį... Lyg tau būtų sunku.

Tik aš niekaip nesuprantu tokių žmonių kaip Daivis, kurie nieko nemokėdami kuria tuos servus iš tų nelemtų GRP editų, už betkokį menkniekį kaip kažkokia gauja 10lt sumoka, o apie tai pamokų pilna... Norėčiau ir aš padirbėt Daivis, tapčiau turtingas už betkokį menkniekį paimdamas po 10lt :D

Krč... Aš prašiau padaryti labai senokai ,Galvoji pats dabar nieko nemoka štai vakar mechanikus padariau

Gal ir pamiršo parašyti ,kad ir nesulauks ,bet aš pataisiau:D

-- 22 Bal 2012, 08:14 --

Dar čia mane vienąsyk apagvo su web už 10Lt turėjo būti smf web domenas: sag.samp.lt ,dizainas gražus ,o padarė va http://www.sfg.huh.lt

-- 22 Bal 2012, 08:16 --

Viskas angliška ,dizainas baltas,aš nlb moku su web tai kai parašyta ten tas by panwed nemoku pasikeisti domenas netoks ir dar 10Lt mokėjau

Štai vienas padarė už 3Lt www.paslaugos.our.lt

[10] ツ -PAWNED- Mantas*: Nu ir kas kad parašysi? Žmogau visiem atlieku darbus, va katik baigiau kuro sistema žmogui

PAWNED Pats sukurei ane? Pagal pamoką sukurei... :D Poliubomu Nes tu neko nemoki tik gyresi ir viskas... Pats pūsk nuo ekrano dar stumsi čia ant NoFear. Tas NoFear jei sutiktu tave lauke tai tu guletum ligoninėj. :} Tai kad Nestumk čia. Sutikčiau aš tave gatvej irgi pisčiau tau iš kojo į galvą .

[10] ツ -PAWNED- Mantas*: Nu ir kas kad parašysi? Žmogau visiem atlieku darbus, va katik baigiau kuro sistema žmogui

PAWNED Pats sukurei ane? Pagal pamoką sukurei... :D Poliubomu Nes tu neko nemoki tik gyresi ir viskas... Pats pūsk nuo ekrano dar stumsi čia ant NoFear. Tas NoFear jei sutiktu tave lauke tai tu guletum ligoninėj. :} Tai kad Nestumk čia. Sutikčiau aš tave gatvej irgi pisčiau tau iš kojo į galvą .

Gerai pavariai čia

P.S Aš irgi pritariu

Gal ir pamiršo parašyti ,kad ir nesulauks ,bet aš pataisiau:D

-- 22 Bal 2012, 08:14 --

Dar čia mane vienąsyk apagvo su web už 10Lt turėjo būti smf web domenas: sag.samp.lt ,dizainas gražus ,o padarė va http://www.sfg.huh.lt

-- 22 Bal 2012, 08:16 --

Viskas angliška ,dizainas baltas,aš nlb moku su web tai kai parašyta ten tas by panwed nemoku pasikeisti domenas netoks ir dar 10Lt mokėjau

Štai vienas padarė už 3Lt http://www.paslaugos.our.lt

P.s Biški ne pats apgaudinėji žmones? Svetainių kurt nemoka, bet teikia svetainių kūrimo paslaugas :mucha::mucha:

image.thumb.png.08f7b53421ef0f9f204e4a01242875cb.png

Asile,dux'e paskutinis čia tas tinklapis padarė man tinklapį už 3Lt Deblias tu rimtai

-- 22 Bal 2012, 08:47 --

[8] ♫♪˙·٠•●Dj- DjDa1v1x -Dj●•٠·˙♫♪: :D LOL Nemoki net rašyti ''BOMŽAS''

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Tai vat čiole, nerašyk man eik paverk į kampą dėl prarastu 10 kapeikų, gal bus geriau, pačiulpk tokiem kaip NoFear pimpaliuką 11mečio jo, gal paguos jis tave per subine, geriau pasijusi, tai vat, gal suprasi o gal ir niekada nesuprasi kad tas sampas vaikų užsiėmimas.

[8] ♫♪˙·٠•●Dj- DjDa1v1x -Dj●•٠·˙♫♪: LOL 20Minučių rašo tiek:D

-- 22 Bal 2012, 08:48 --

Vienėm paprastos tos kapeikos kitiems ne

Aš irgi būčiau daręs kaip PAWNED, tik gal pinigus būčiau gražinęs (pas manęs tik su banko sąskaitą, ir sumos didesnės), ko čia prasidėt su tokiais vaikais? Neapsisprendžia ko nori, tuo labiau spamina, įžeidinėja... Visus tokius ignoruoju ir apie paslaugas net nešneku..

O jis pinigus negrąžina ,jo kainos milžiniškos.Ir aš jo neįžeidinėjau

Ech Pawned'as :D Parašo man į skype. Ten Biški keiksmu yra :D Va čatas :

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Labas, sancio25! Norėčiau tave pridėti prie „Skype“. ツ -PAWNED- Mantas*
[8] Sania*: Sania* отправил контактные данные ツ -PAWNED- Mantas*.
[8] Sania*: ko reike?
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Pasimušt noriu
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: su tavim
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: gerai iš koju daužai turbūt
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: kiek istumi? Mušeika?
[8] Sania*: Pasol *Myliu SuperGames.lt*. Nekalbu su apgaviku. + Neturiu laiko. Nes Dirbu.
[8] Sania*: O poto isvazioju.
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ^^
[8] Sania*: tai kad Pasol *Myliu SuperGames.lt*.
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Pasol *Myliu SuperGames.lt* gerai.
[8] ツ -PAWNED- Mantas*:  (  )
/__\
|^^|
[8] Sania*: Gal baigsi?
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Pašol *Myliu SuperGames.lt*, nerašyk man vairuoju aš.
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ^^
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Tave vežu gi.
[8] Sania*: .... Tikras tu vaikas. Net teisius neturi.
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: 
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Omg, vaikas! :O: Teisiu neturi automobilio!  VAIKAS!!!
[8] Sania*: tu nors žinai ką te smile reiške?
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Tai ka, jaigu pasakyčiau kad šautuvo neturi tai duxu *Myliu SuperGames.lt* esi?
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ai turbūt turi jau
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ^^
[8] Sania*: taip neturiu šautuvo nes neturiu leidimo kad turėti namuose laikyti šautuva.
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Yra kuriems nereikia leidimų
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: nekalbu apie AirSofta
[8] Sania*: Jei nežinojai kad reike turėti leidima kad laikyti namuose ginklą .
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: AirSoftui
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Funny
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: 
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: O jaigu nepaslaptis kiek tau metų?
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: nes dar tokiu kaip samp užsiemi ? (think)
[8] Sania*: 14
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Na va, aišku iškarto
[8] Sania*: +Boxa lankau jau 2metą :}
[8] Sania*: tai kad Kaip įpisiu tai ir gulėsi.
[8] Sania*: Geriau čia tylek
[8] Sania*: nes problemu turėsi
[8] Sania*: Žinok jei aš pradėsiu tj stumt tu ten apsiverksi mažyli.
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: lankiau.. Boxa 2 metus gal biški daugiau, paskui pavaiksčiojau į kažkokį kungfu bet nesamonė ten
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: turiu daug medalių ir taurių iškovotų
[8] Sania*: Nes tu pats esi paskutini nesamonė.
[8] Sania*: Poliubomu tave išmėte iš ten.
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Nu va karočia matau jau duxinies biški
[8] Sania*: Čia tu uždūhintas esi.
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: maham, išmetė iš boxo (*Myliu SuperGames.lt* tu paliubomu)
[8] Sania*: Čia tu *Myliu SuperGames.lt*.
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ŠŠ
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Tylek cypliau
[8] Sania*: Eik čiulpk *Myliu SuperGames.lt* savo tečiui. o ne čia pisk man protą ponėl?
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: vel pradedi cypaut
[8] Sania*: Eik žaisk savo GRP. Noob.
[8] Sania*: GRP'eris išjoblintas.
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: o už tą tėva paliubomai tavo galvą i grindis suspausčiau
[8] Sania*: Tai dawai. bled
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: GAIDY TU *Myliu SuperGames.lt* ZAJIBANAS IŠVIS SAMP NELOŠIU ŽERTVA TU
[8] Sania*: Nu nu 
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: *Myliu SuperGames.lt* TU ŽIOPLYS ESI *Myliu SuperGames.lt* NESUPRANTI DAR
[8] Sania*: Čia tu žertva esi nedapista.
[8] Sania*: :]
[8] Sania*: Aš žioplys?
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: O TU DAPISTYA>?
[8] Sania*: Nice.
[8] Sania*: Tylėk Ten duxė. . Apsiverekes ten jau esi..
[8] Sania*: Tai ir caps lock pajungei.
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: gERAI KRČ, EINU AŠ, O TU DAR KOKIU ATMAZU PAGALVOK, GAL KADA PAKALBĖT GALĖSIM
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: CYPLIAU
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: JAIGU NETURI MIC, ISIGYK
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: PAKALBĖSIM
[8] Sania*: Pūsk į 4 pusių.
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: 
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: gerai, davai neuzauga
[8] Sania*: Ačiū už  komplimenta
[8] Sania*: :}
[8] Sania*: Duxe tu.
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: *Myliu SuperGames.lt* esi tik tu
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ir nerasyk man, nes jaigu rasysiu tai paliubomu *Myliu SuperGames.lt* esi
[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ok, nerasyk salygini

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Labas, sancio25! Norėčiau tave pridėti prie „Skype“. ツ -PAWNED- Mantas*

[8] Sania*: Sania* отправил контактные данные ツ -PAWNED- Mantas*.

[8] Sania*: ko reike?

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Pasimušt noriu

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: su tavim

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: gerai iš koju daužai turbūt

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: kiek istumi? Mušeika?

[8] Sania*: Pasol *Myliu SuperGames.lt*. Nekalbu su apgaviku. + Neturiu laiko. Nes Dirbu.

[8] Sania*: O poto isvazioju.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ^^

[8] Sania*: tai kad Pasol *Myliu SuperGames.lt*.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Pasol *Myliu SuperGames.lt* gerai.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ( )

/__\

|^^|

[8] Sania*: Gal baigsi?

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Pašol *Myliu SuperGames.lt*, nerašyk man vairuoju aš.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ^^

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Tave vežu gi.

[8] Sania*: .... Tikras tu vaikas. Net teisius neturi.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: :D

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Omg, vaikas! :o:O::o Teisiu neturi automobilio! :o VAIKAS!!!

[8] Sania*: tu nors žinai ką te smile reiške?

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Tai ka, jaigu pasakyčiau kad šautuvo neturi tai duxu *Myliu SuperGames.lt* esi?

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ai turbūt turi jau

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ^^

[8] Sania*: taip neturiu šautuvo nes neturiu leidimo kad turėti namuose laikyti šautuva.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Yra kuriems nereikia leidimų

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: nekalbu apie AirSofta

[8] Sania*: Jei nežinojai kad reike turėti leidima kad laikyti namuose ginklą .

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: AirSoftui

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Funny

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: :P

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: O jaigu nepaslaptis kiek tau metų?

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: nes dar tokiu kaip samp užsiemi ? (think)

[8] Sania*: 14

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Na va, aišku iškarto

[8] Sania*: +Boxa lankau jau 2metą :}

[8] Sania*: tai kad Kaip įpisiu tai ir gulėsi.

[8] Sania*: Geriau čia tylek

[8] Sania*: nes problemu turėsi

[8] Sania*: Žinok jei aš pradėsiu tj stumt tu ten apsiverksi mažyli.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: lankiau.. Boxa 2 metus gal biški daugiau, paskui pavaiksčiojau į kažkokį kungfu bet nesamonė ten

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: turiu daug medalių ir taurių iškovotų

[8] Sania*: Nes tu pats esi paskutini nesamonė.

[8] Sania*: Poliubomu tave išmėte iš ten.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Nu va karočia matau jau duxinies biški

[8] Sania*: Čia tu uždūhintas esi.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: maham, išmetė iš boxo (*Myliu SuperGames.lt* tu paliubomu)

[8] Sania*: Čia tu *Myliu SuperGames.lt*.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ŠŠ

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Tylek cypliau

[8] Sania*: Eik čiulpk *Myliu SuperGames.lt* savo tečiui. o ne čia pisk man protą ponėl?

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: vel pradedi cypaut

[8] Sania*: Eik žaisk savo GRP. Noob.

[8] Sania*: GRP'eris išjoblintas.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: o už tą tėva paliubomai tavo galvą i grindis suspausčiau

[8] Sania*: Tai dawai. bled

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: GAIDY TU *Myliu SuperGames.lt* ZAJIBANAS IŠVIS SAMP NELOŠIU ŽERTVA TU

[8] Sania*: Nu nu :D

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: *Myliu SuperGames.lt* TU ŽIOPLYS ESI *Myliu SuperGames.lt* NESUPRANTI DAR

[8] Sania*: Čia tu žertva esi nedapista.

[8] Sania*: :]

[8] Sania*: Aš žioplys?

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: O TU DAPISTYA>?

[8] Sania*: Nice.

[8] Sania*: Tylėk Ten duxė. . Apsiverekes ten jau esi..

[8] Sania*: Tai ir caps lock pajungei.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: gERAI KRČ, EINU AŠ, O TU DAR KOKIU ATMAZU PAGALVOK, GAL KADA PAKALBĖT GALĖSIM

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: CYPLIAU

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: JAIGU NETURI MIC, ISIGYK

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: PAKALBĖSIM

[8] Sania*: Pūsk į 4 pusių.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: :D

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: gerai, davai neuzauga

[8] Sania*: Ačiū už komplimenta

[8] Sania*: :}

[8] Sania*: Duxe tu.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: *Myliu SuperGames.lt* esi tik tu

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ir nerasyk man, nes jaigu rasysiu tai paliubomu *Myliu SuperGames.lt* esi

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ok, nerasyk salygini[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Labas, sancio25! Norėčiau tave pridėti prie „Skype“. ツ -PAWNED- Mantas*

[8] Sania*: Sania* отправил контактные данные ツ -PAWNED- Mantas*.

[8] Sania*: ko reike?

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Pasimušt noriu

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: su tavim

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: gerai iš koju daužai turbūt

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: kiek istumi? Mušeika?

[8] Sania*: Pasol *Myliu SuperGames.lt*. Nekalbu su apgaviku. + Neturiu laiko. Nes Dirbu.

[8] Sania*: O poto isvazioju.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ^^

[8] Sania*: tai kad Pasol *Myliu SuperGames.lt*.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Pasol *Myliu SuperGames.lt* gerai.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ( )

/__\

|^^|

[8] Sania*: Gal baigsi?

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Pašol *Myliu SuperGames.lt*, nerašyk man vairuoju aš.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ^^

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Tave vežu gi.

[8] Sania*: .... Tikras tu vaikas. Net teisius neturi.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: :D

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Omg, vaikas! :o:O::o Teisiu neturi automobilio! :o VAIKAS!!!

[8] Sania*: tu nors žinai ką te smile reiške?

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Tai ka, jaigu pasakyčiau kad šautuvo neturi tai duxu *Myliu SuperGames.lt* esi?

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ai turbūt turi jau

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ^^

[8] Sania*: taip neturiu šautuvo nes neturiu leidimo kad turėti namuose laikyti šautuva.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Yra kuriems nereikia leidimų

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: nekalbu apie AirSofta

[8] Sania*: Jei nežinojai kad reike turėti leidima kad laikyti namuose ginklą .

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: AirSoftui

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Funny

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: :P

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: O jaigu nepaslaptis kiek tau metų?

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: nes dar tokiu kaip samp užsiemi ? (think)

[8] Sania*: 14

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Na va, aišku iškarto

[8] Sania*: +Boxa lankau jau 2metą :}

[8] Sania*: tai kad Kaip įpisiu tai ir gulėsi.

[8] Sania*: Geriau čia tylek

[8] Sania*: nes problemu turėsi

[8] Sania*: Žinok jei aš pradėsiu tj stumt tu ten apsiverksi mažyli.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: lankiau.. Boxa 2 metus gal biški daugiau, paskui pavaiksčiojau į kažkokį kungfu bet nesamonė ten

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: turiu daug medalių ir taurių iškovotų

[8] Sania*: Nes tu pats esi paskutini nesamonė.

[8] Sania*: Poliubomu tave išmėte iš ten.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Nu va karočia matau jau duxinies biški

[8] Sania*: Čia tu uždūhintas esi.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: maham, išmetė iš boxo (*Myliu SuperGames.lt* tu paliubomu)

[8] Sania*: Čia tu *Myliu SuperGames.lt*.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ŠŠ

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Tylek cypliau

[8] Sania*: Eik čiulpk *Myliu SuperGames.lt* savo tečiui. o ne čia pisk man protą ponėl?

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: vel pradedi cypaut

[8] Sania*: Eik žaisk savo GRP. Noob.

[8] Sania*: GRP'eris išjoblintas.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: o už tą tėva paliubomai tavo galvą i grindis suspausčiau

[8] Sania*: Tai dawai. bled

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: GAIDY TU *Myliu SuperGames.lt* ZAJIBANAS IŠVIS SAMP NELOŠIU ŽERTVA TU

[8] Sania*: Nu nu :D

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: *Myliu SuperGames.lt* TU ŽIOPLYS ESI *Myliu SuperGames.lt* NESUPRANTI DAR

[8] Sania*: Čia tu žertva esi nedapista.

[8] Sania*: :]

[8] Sania*: Aš žioplys?

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: O TU DAPISTYA>?

[8] Sania*: Nice.

[8] Sania*: Tylėk Ten duxė. . Apsiverekes ten jau esi..

[8] Sania*: Tai ir caps lock pajungei.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: gERAI KRČ, EINU AŠ, O TU DAR KOKIU ATMAZU PAGALVOK, GAL KADA PAKALBĖT GALĖSIM

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: CYPLIAU

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: JAIGU NETURI MIC, ISIGYK

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: PAKALBĖSIM

[8] Sania*: Pūsk į 4 pusių.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: :D

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: gerai, davai neuzauga

[8] Sania*: Ačiū už komplimenta

[8] Sania*: :}

[8] Sania*: Duxe tu.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: *Myliu SuperGames.lt* esi tik tu

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ir nerasyk man, nes jaigu rasysiu tai paliubomu *Myliu SuperGames.lt* esi

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ok, nerasyk salygini[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Labas, sancio25! Norėčiau tave pridėti prie „Skype“. ツ -PAWNED- Mantas*

[8] Sania*: Sania* отправил контактные данные ツ -PAWNED- Mantas*.

[8] Sania*: ko reike?

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Pasimušt noriu

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: su tavim

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: gerai iš koju daužai turbūt

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: kiek istumi? Mušeika?

[8] Sania*: Pasol *Myliu SuperGames.lt*. Nekalbu su apgaviku. + Neturiu laiko. Nes Dirbu.

[8] Sania*: O poto isvazioju.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ^^

[8] Sania*: tai kad Pasol *Myliu SuperGames.lt*.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Pasol *Myliu SuperGames.lt* gerai.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ( )

/__\

|^^|

[8] Sania*: Gal baigsi?

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Pašol *Myliu SuperGames.lt*, nerašyk man vairuoju aš.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ^^

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Tave vežu gi.

[8] Sania*: .... Tikras tu vaikas. Net teisius neturi.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: :D

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Omg, vaikas! :o:O::o Teisiu neturi automobilio! :o VAIKAS!!!

[8] Sania*: tu nors žinai ką te smile reiške?

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Tai ka, jaigu pasakyčiau kad šautuvo neturi tai duxu *Myliu SuperGames.lt* esi?

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ai turbūt turi jau

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ^^

[8] Sania*: taip neturiu šautuvo nes neturiu leidimo kad turėti namuose laikyti šautuva.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Yra kuriems nereikia leidimų

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: nekalbu apie AirSofta

[8] Sania*: Jei nežinojai kad reike turėti leidima kad laikyti namuose ginklą .

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: AirSoftui

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Funny

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: :P

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: O jaigu nepaslaptis kiek tau metų?

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: nes dar tokiu kaip samp užsiemi ? (think)

[8] Sania*: 14

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Na va, aišku iškarto

[8] Sania*: +Boxa lankau jau 2metą :}

[8] Sania*: tai kad Kaip įpisiu tai ir gulėsi.

[8] Sania*: Geriau čia tylek

[8] Sania*: nes problemu turėsi

[8] Sania*: Žinok jei aš pradėsiu tj stumt tu ten apsiverksi mažyli.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: lankiau.. Boxa 2 metus gal biški daugiau, paskui pavaiksčiojau į kažkokį kungfu bet nesamonė ten

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: turiu daug medalių ir taurių iškovotų

[8] Sania*: Nes tu pats esi paskutini nesamonė.

[8] Sania*: Poliubomu tave išmėte iš ten.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Nu va karočia matau jau duxinies biški

[8] Sania*: Čia tu uždūhintas esi.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: maham, išmetė iš boxo (*Myliu SuperGames.lt* tu paliubomu)

[8] Sania*: Čia tu *Myliu SuperGames.lt*.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ŠŠ

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Tylek cypliau

[8] Sania*: Eik čiulpk *Myliu SuperGames.lt* savo tečiui. o ne čia pisk man protą ponėl?

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: vel pradedi cypaut

[8] Sania*: Eik žaisk savo GRP. Noob.

[8] Sania*: GRP'eris išjoblintas.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: o už tą tėva paliubomai tavo galvą i grindis suspausčiau

[8] Sania*: Tai dawai. bled

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: GAIDY TU *Myliu SuperGames.lt* ZAJIBANAS IŠVIS SAMP NELOŠIU ŽERTVA TU

[8] Sania*: Nu nu :D

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: *Myliu SuperGames.lt* TU ŽIOPLYS ESI *Myliu SuperGames.lt* NESUPRANTI DAR

[8] Sania*: Čia tu žertva esi nedapista.

[8] Sania*: :]

[8] Sania*: Aš žioplys?

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: O TU DAPISTYA>?

[8] Sania*: Nice.

[8] Sania*: Tylėk Ten duxė. . Apsiverekes ten jau esi..

[8] Sania*: Tai ir caps lock pajungei.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: gERAI KRČ, EINU AŠ, O TU DAR KOKIU ATMAZU PAGALVOK, GAL KADA PAKALBĖT GALĖSIM

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: CYPLIAU

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: JAIGU NETURI MIC, ISIGYK

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: PAKALBĖSIM

[8] Sania*: Pūsk į 4 pusių.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: :D

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: gerai, davai neuzauga

[8] Sania*: Ačiū už komplimenta

[8] Sania*: :}

[8] Sania*: Duxe tu.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: *Myliu SuperGames.lt* esi tik tu

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ir nerasyk man, nes jaigu rasysiu tai paliubomu *Myliu SuperGames.lt* esi

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ok, nerasyk salygini[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Labas, sancio25! Norėčiau tave pridėti prie „Skype“. ツ -PAWNED- Mantas*

[8] Sania*: Sania* отправил контактные данные ツ -PAWNED- Mantas*.

[8] Sania*: ko reike?

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Pasimušt noriu

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: su tavim

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: gerai iš koju daužai turbūt

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: kiek istumi? Mušeika?

[8] Sania*: Pasol *Myliu SuperGames.lt*. Nekalbu su apgaviku. + Neturiu laiko. Nes Dirbu.

[8] Sania*: O poto isvazioju.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ^^

[8] Sania*: tai kad Pasol *Myliu SuperGames.lt*.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Pasol *Myliu SuperGames.lt* gerai.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ( )

/__\

|^^|

[8] Sania*: Gal baigsi?

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Pašol *Myliu SuperGames.lt*, nerašyk man vairuoju aš.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ^^

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Tave vežu gi.

[8] Sania*: .... Tikras tu vaikas. Net teisius neturi.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: :D

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Omg, vaikas! :o:O::o Teisiu neturi automobilio! :o VAIKAS!!!

[8] Sania*: tu nors žinai ką te smile reiške?

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Tai ka, jaigu pasakyčiau kad šautuvo neturi tai duxu *Myliu SuperGames.lt* esi?

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ai turbūt turi jau

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ^^

[8] Sania*: taip neturiu šautuvo nes neturiu leidimo kad turėti namuose laikyti šautuva.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Yra kuriems nereikia leidimų

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: nekalbu apie AirSofta

[8] Sania*: Jei nežinojai kad reike turėti leidima kad laikyti namuose ginklą .

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: AirSoftui

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Funny

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: :P

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: O jaigu nepaslaptis kiek tau metų?

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: nes dar tokiu kaip samp užsiemi ? (think)

[8] Sania*: 14

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Na va, aišku iškarto

[8] Sania*: +Boxa lankau jau 2metą :}

[8] Sania*: tai kad Kaip įpisiu tai ir gulėsi.

[8] Sania*: Geriau čia tylek

[8] Sania*: nes problemu turėsi

[8] Sania*: Žinok jei aš pradėsiu tj stumt tu ten apsiverksi mažyli.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: lankiau.. Boxa 2 metus gal biški daugiau, paskui pavaiksčiojau į kažkokį kungfu bet nesamonė ten

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: turiu daug medalių ir taurių iškovotų

[8] Sania*: Nes tu pats esi paskutini nesamonė.

[8] Sania*: Poliubomu tave išmėte iš ten.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Nu va karočia matau jau duxinies biški

[8] Sania*: Čia tu uždūhintas esi.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: maham, išmetė iš boxo (*Myliu SuperGames.lt* tu paliubomu)

[8] Sania*: Čia tu *Myliu SuperGames.lt*.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ŠŠ

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Tylek cypliau

[8] Sania*: Eik čiulpk *Myliu SuperGames.lt* savo tečiui. o ne čia pisk man protą ponėl?

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: vel pradedi cypaut

[8] Sania*: Eik žaisk savo GRP. Noob.

[8] Sania*: GRP'eris išjoblintas.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: o už tą tėva paliubomai tavo galvą i grindis suspausčiau

[8] Sania*: Tai dawai. bled

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: GAIDY TU *Myliu SuperGames.lt* ZAJIBANAS IŠVIS SAMP NELOŠIU ŽERTVA TU

[8] Sania*: Nu nu :D

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: *Myliu SuperGames.lt* TU ŽIOPLYS ESI *Myliu SuperGames.lt* NESUPRANTI DAR

[8] Sania*: Čia tu žertva esi nedapista.

[8] Sania*: :]

[8] Sania*: Aš žioplys?

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: O TU DAPISTYA>?

[8] Sania*: Nice.

[8] Sania*: Tylėk Ten duxė. . Apsiverekes ten jau esi..

[8] Sania*: Tai ir caps lock pajungei.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: gERAI KRČ, EINU AŠ, O TU DAR KOKIU ATMAZU PAGALVOK, GAL KADA PAKALBĖT GALĖSIM

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: CYPLIAU

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: JAIGU NETURI MIC, ISIGYK

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: PAKALBĖSIM

[8] Sania*: Pūsk į 4 pusių.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: :D

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: gerai, davai neuzauga

[8] Sania*: Ačiū už komplimenta

[8] Sania*: :}

[8] Sania*: Duxe tu.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: *Myliu SuperGames.lt* esi tik tu

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ir nerasyk man, nes jaigu rasysiu tai paliubomu *Myliu SuperGames.lt* esi

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ok, nerasyk salygini[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Labas, sancio25! Norėčiau tave pridėti prie „Skype“. ツ -PAWNED- Mantas*

[8] Sania*: Sania* отправил контактные данные ツ -PAWNED- Mantas*.

[8] Sania*: ko reike?

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Pasimušt noriu

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: su tavim

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: gerai iš koju daužai turbūt

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: kiek istumi? Mušeika?

[8] Sania*: Pasol *Myliu SuperGames.lt*. Nekalbu su apgaviku. + Neturiu laiko. Nes Dirbu.

[8] Sania*: O poto isvazioju.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ^^

[8] Sania*: tai kad Pasol *Myliu SuperGames.lt*.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Pasol *Myliu SuperGames.lt* gerai.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ( )

/__\

|^^|

[8] Sania*: Gal baigsi?

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Pašol *Myliu SuperGames.lt*, nerašyk man vairuoju aš.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ^^

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Tave vežu gi.

[8] Sania*: .... Tikras tu vaikas. Net teisius neturi.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: :D

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Omg, vaikas! :o:O::o Teisiu neturi automobilio! :o VAIKAS!!!

[8] Sania*: tu nors žinai ką te smile reiške?

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Tai ka, jaigu pasakyčiau kad šautuvo neturi tai duxu *Myliu SuperGames.lt* esi?

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ai turbūt turi jau

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ^^

[8] Sania*: taip neturiu šautuvo nes neturiu leidimo kad turėti namuose laikyti šautuva.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Yra kuriems nereikia leidimų

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: nekalbu apie AirSofta

[8] Sania*: Jei nežinojai kad reike turėti leidima kad laikyti namuose ginklą .

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: AirSoftui

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Funny

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: :P

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: O jaigu nepaslaptis kiek tau metų?

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: nes dar tokiu kaip samp užsiemi ? (think)

[8] Sania*: 14

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Na va, aišku iškarto

[8] Sania*: +Boxa lankau jau 2metą :}

[8] Sania*: tai kad Kaip įpisiu tai ir gulėsi.

[8] Sania*: Geriau čia tylek

[8] Sania*: nes problemu turėsi

[8] Sania*: Žinok jei aš pradėsiu tj stumt tu ten apsiverksi mažyli.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: lankiau.. Boxa 2 metus gal biški daugiau, paskui pavaiksčiojau į kažkokį kungfu bet nesamonė ten

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: turiu daug medalių ir taurių iškovotų

[8] Sania*: Nes tu pats esi paskutini nesamonė.

[8] Sania*: Poliubomu tave išmėte iš ten.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Nu va karočia matau jau duxinies biški

[8] Sania*: Čia tu uždūhintas esi.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: maham, išmetė iš boxo (*Myliu SuperGames.lt* tu paliubomu)

[8] Sania*: Čia tu *Myliu SuperGames.lt*.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ŠŠ

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: Tylek cypliau

[8] Sania*: Eik čiulpk *Myliu SuperGames.lt* savo tečiui. o ne čia pisk man protą ponėl?

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: vel pradedi cypaut

[8] Sania*: Eik žaisk savo GRP. Noob.

[8] Sania*: GRP'eris išjoblintas.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: o už tą tėva paliubomai tavo galvą i grindis suspausčiau

[8] Sania*: Tai dawai. bled

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: GAIDY TU *Myliu SuperGames.lt* ZAJIBANAS IŠVIS SAMP NELOŠIU ŽERTVA TU

[8] Sania*: Nu nu :D

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: *Myliu SuperGames.lt* TU ŽIOPLYS ESI *Myliu SuperGames.lt* NESUPRANTI DAR

[8] Sania*: Čia tu žertva esi nedapista.

[8] Sania*: :]

[8] Sania*: Aš žioplys?

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: O TU DAPISTYA>?

[8] Sania*: Nice.

[8] Sania*: Tylėk Ten duxė. . Apsiverekes ten jau esi..

[8] Sania*: Tai ir caps lock pajungei.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: gERAI KRČ, EINU AŠ, O TU DAR KOKIU ATMAZU PAGALVOK, GAL KADA PAKALBĖT GALĖSIM

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: CYPLIAU

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: JAIGU NETURI MIC, ISIGYK

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: PAKALBĖSIM

[8] Sania*: Pūsk į 4 pusių.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: :D

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: gerai, davai neuzauga

[8] Sania*: Ačiū už komplimenta

[8] Sania*: :}

[8] Sania*: Duxe tu.

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: *Myliu SuperGames.lt* esi tik tu

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ir nerasyk man, nes jaigu rasysiu tai paliubomu *Myliu SuperGames.lt* esi

[8] ツ -PAWNED- Mantas*: ok, nerasyk salygini

Aš irgi būčiau daręs kaip PAWNED, tik gal pinigus būčiau gražinęs (pas manęs tik su banko sąskaitą, ir sumos didesnės), ko čia prasidėt su tokiais vaikais? Neapsisprendžia ko nori, tuo labiau spamina, įžeidinėja... Visus tokius ignoruoju ir apie paslaugas net nešneku..

O jis pinigus negrąžina ,jo kainos milžiniškos.Ir aš jo neįžeidinėjau

Kas be ko, bet už tokius dalykus imti pinigus visai jau žema. Tokie žmonės paprasčiausiai vagys.

Kaip man draugas pasakojo apie vieną WEB studiją. Buvo klientas, užsisakė al. parduotuvę, kainavo 2000Lt + PVM(21%, 400Lt). Jei pas juos užsisakai serverį, tai tada tau tinklapis nemokamas. Klientas negavo jokių duomenų, priėjimui prie FTP, DB, prie pagrindinių serverio nustatymų. Kai paprašė, kad į puslapį įdėtų bannerį, studija užsiprašė 1500Lt, už duomenų bazės kopija paprašė 300Lt. O galų gale jei nori dar atsisakyti jų paslaugų, turi sumokėti 700Lt + PVM(147Lt). Jei kam įdomų tai čia taip http://www.internetsolutions.lt. Mes tokias paslaugas padarytume už 10Lt, kiti nemokamai.

Taip pat ir čia, už tokį š**ą dar prašo pinigų.

Vistiek Pawned nevykelis, reputaciją nusimuši apgaudamas vaikus ir tiek. Y.

Vistiek Pawned nevykelis, reputaciją nusimuši apgaudamas vaikus ir tiek. Y.

Na kad vaikus tai taip, beto jis man į skypę parašė taip

: Gal gali sukurti SMF forumą už 10 lt?

Na ir viskas, pats pasiūlė, aš ir sutikau kad taip nori, o tas tavo žodis : Apgaudinėdamas, tai matau kad tik jis čia išlindo,

image.thumb.png.08f7b53421ef0f9f204e4a01242875cb.png

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5160 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...