Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kokios norit pamokos [Zaliems] ir [Geltoniems]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5096 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Masinos idetos

Vehicle(589,-2081.30004883,-83.59999847,34.90000153,180.00000000,106,1); //Club

Vehicle(589,-2085.60009766,-83.59999847,34.90000153,180.00000000,106,1); //Club

Vehicle(589,-2089.69995117,-83.59999847,34.90000153,180.00000000,106,1); //Club

Vehicle(589,-2093.89990234,-83.59999847,34.90000153,180.00000000,106,1); //Club

Vehicle(589,-2072.80004883,-83.59999847,34.90000153,180.00000000,106,1); //Club

Vehicle(589,-2068.39990234,-83.69999695,34.90000153,180.00000000,106,1); //Club

Vehicle(589,-2064.19995117,-83.69999695,34.90000153,180.00000000,106,1); //Club

Foto:

http://www.part.lt/perziura/56e29c8b91c ... e29781.png

http://www.part.lt/perziura/dbca14a34c1 ... cb1251.png

narys.png

fd43d0e62e50cd305df49fc8f1e83fd4661.gif

1.Jusu Nickas Supergames Vartotojo: MannBor

2.Kokios Jums pamokos reikėtu: Medikų komanda /pagydyti

3.Kodėl reikia padaryti čia pamoką? Na, nes aš bent jau šios pamokos niekur neradau tai manau kad man prisireikė jos nevienam ir noriu kad tai būtų pamoka, o ne tiesiog skripto gabalas.

4.Kokia vieta vertintumet pagal savo žinias pawno?:Na atsiprašau bbet nesupratau šito klausimo.

1.Jusu Nickas Supergames Vartotojo: MannBor

2.Kokios Jums pamokos reikėtu: Medikų komanda /pagydyti

3.Kodėl reikia padaryti čia pamoką? Na, nes aš bent jau šios pamokos niekur neradau tai manau kad man prisireikė jos nevienam ir noriu kad tai būtų pamoka, o ne tiesiog skripto gabalas.

4.Kokia vieta vertintumet pagal savo žinias pawno?:Na atsiprašau bbet nesupratau šito klausimo.

Nu gerai tai pradėsim kaip sukurti ta /pagydyti komanda

tarp savo visu komandų Mediko idėk tokia

if(!strcmp(cmdtext, "/pagydyti", true, 3)){

SetPlayerHealth(playerid,200);

SetPlayerArmour(playerid,200);

new msg[128];

GetPlayerName(playerid, msg, MAX_PLAYER_NAME);

format(msg, sizeof(msg), "[Medikas] %s Pasigydė.", msg, cmdtext[4]);

jeigu gerai tave supratau jeigu ne taip rašyk

  • Parašė po 2 savaičių...
1.Jusu Nickas Supergames Vartotojo:evaldas25

2.Kokios Jums pamokos reikėtu:Komandos /variklis kad pvz kai i car ilipi raso masina uzvesti reikia su komanda /variklis ir kad kai ilipi i car ji butu uzgesinta

3.Kodėl reikia padaryti čia pamoką?:Nu kad butu realiskesnis bsk srv

4.Kokia vieta vertintumet pagal savo žinias pawno?:Geltonzalis

Žodžiu idėsiu tau [FS] tada iškart veiks bet galėjei paaiėškot pats.

http://www12.zippyshare.com/v/84537773/file.html va tikiuosi mokėsi pasidaryt AMX faila

-- Papildyta --

1.Jusu Nickas Supergames Vartotojo:Giedrius335

2.Kokios Jums pamokos reikėtu:kad admin sviecia zaliai mazam zemelapije ir per tab

3.Kodėl reikia padaryti čia pamoką?nes tikrai naudinga pamoka

4.Kokia vieta vertintumet pagal savo žinias pawno?:zalias

Tai tu nustatyk Admin spalva kaip darbuotoju ir bus ten žalias ir pnš.

1.Jusu Nickas Supergames Vartotojo: carlo_Carlyto

2.Kokios Jums pamokos reikėtu:kaip ideti komanda /skirtidyriku ir pamokinti su pawno

3.Kodėl reikia padaryti čia pamoką? nes nera mano serveryje sitos komandos ir labai prasau

4.Kokia vieta vertintumet pagal savo žinias pawno?:as naujokas pradejau neseniai

Na naujokui man bus sunku paaiškint,nes nu žinai tu dar nieko nežinai tau gali primest daug Erorų ir pnš o tie Erorai bus paprasti jei neuždejei ko nors

žodžiu susirask šita

OnPlayerCommandText

tada maždaug bus taip

public OnPlayerCommandText(playerid, cmdtext[])

{

//tai dėk enter nes turi viskas atrodyti taip

public OnPlayerCommandText(playerid, cmdtext[])

{

if(!strcmp(cmdtext, "/skirtidyriku", true,13))

{

if(playerDB[playerid][savininkas] != true){SendClientMessage(playerid, RED, "* Tokios Komandos Nera!"); return 1;}

new tname[MAX_PLAYER_NAME];

strmid(tname,GetArgument(1, cmdtext, 0),0,MAX_PLAYER_NAME);

if(!strcmp(tname,"0",true)){SendClientMessage(playerid, BLUE, "* Skirti dyriku: /skirtidyriku [dalis nicko] [iD]"); return 1;}

new tid = GetPlayeridMid(tname);

if(tid==INVALID_PLAYER_ID)

{

SendClientMessage(playerid,RED,"* Tokio žaidėjo nėra.");

return 1;

}

GetPlayerName(tid,tname,sizeof(tname));

new tstring[256];

tstring = GetArgument(2, cmdtext, 0);

if(!IsNumeric(tstring)){SendClientMessage(playerid, BLUE, "* Skirti dyriku: /skirtidyriku [dalis nicko] [iD (turi but skaicius)]"); return 1;}

new moneys = StringToInt(tstring);

if(moneys == 0){SendClientMessage(playerid, BLUE, "* Nuemete jam dyrika"); SendClientMessage(tid, BLUE, "*Pagrindinio admin išakymu jus nebe direktorius!"); playerDB[tid][plead]=0; SavePlayerData(tid, false); return 1;}

new mess[130],name[24],post[32];

GetPlayerName(playerid,name,sizeof(name));

if(moneys ==1) format(post, 128, "Policijos Nuovados");

else if(moneys ==2) format(post, 128, "Lietuvos Centrines Ligonines");

else if(moneys ==4) format(post, 128, "Lietuvos Vairavimo mokyklos");

else if(moneys ==5) format(post, 128, "UAB TOLIMAS KELELIS");

else if(moneys ==6) format(post, 128, "„asd“ klubo.");

else if(moneys ==7) format(post, 128, "Baikeriu");

else if(moneys ==11) format(post, 128, "Tuninginiu");

else if(moneys ==12) format(post, 128, "„Corleone“ klubo");

else if(moneys ==17) format(post, 128, "Grove Street Familiez");

else if(moneys ==18) format(post, 128, "„klasi“ klubas");

else if(moneys ==19) format(post, 128, "Skelbeju");

else if(moneys ==14) format(post, 128, "Motomanu");

else if(moneys ==15) format(post, 128, "Samdomu Zudiku");

else if(moneys ==13) format(post, 128, "Mechaniku");

else if(moneys ==40) format(post, 128, "Armijos");

else if(moneys ==42) format(post, 128, "„mdasdsa“ klubas");

else if(moneys ==44) format(post, 128, "Dylerio");

else if(moneys ==48) format(post, 128, "Radijos FM");

else if(moneys ==50) format(post, 128, "Apsaugos");

else if(moneys ==54) format(post, 128, "Extremalu");

else if(moneys ==60) format(post, 128, "SWAT");

else if(moneys ==55) format(post, 128, "The Ballas");

else if(moneys ==57) format(post, 128, "basdas Gaujos");

else if(moneys ==59) format(post, 128, "F.T.B. Nario");

else format(post, 128, "Taksi");

playerDB[tid][plead] = moneys;

format(mess,sizeof(mess),"* Sveikiname, jus paskirtas naujuoju %s. Pasinaudok - /dkomandos",post);

SendClientMessage(tid,GREEN,mess);

format(mess,sizeof(mess),"* Paskyrete %s naujuoju %s.",tname,post);

SendClientMessage(playerid,BLUE,mess);

return 1;

}

//manau suprasi viskas čia gerai

te

ten viską galėsi persivadint

nu gal padėjau kaškiek rašyk jei ką

1.Jusu Nickas Supergames Vartotojo:Ginciuxzs

2.Kokios Jums pamokos reikėtu:Darbo kurino kai kuri serveri nuo 0

3.Kodėl reikia padaryti čia pamoką? Nekabai as moku daryti bet kai kitu prasiau kad duotu kokia darbo kurimo pamoka tai dave kur editams editint ,beje butu gerai kad pamoka butu su masinos darbo priskurimo :D

4.Kokia vieta vertintumet pagal savo žinias pawno?: 10/4

cia viskas bus per pawno ane ? O gal butu galima per teamviewer kad padarytum ? Ar bandyt paciam per pawno ar per kokia cia komanda? nes noriu mokintis

Taip čia viska reiia aryti per pawno Per TeamViewer nedarysiu nes reikia tau pačiam išmokti ir tau nereiks pagalbos o jei tau darys viską per TeamViewer tu nieko nemokėsi turėsi gera gm papulsi į kokį projekta ir nemokėsi nieko

-- Papildyta --

1.Jusu Nickas Supergames Vartotojo:Ginciuxzs

2.Kokios Jums pamokos reikėtu:Darbo kurino kai kuri serveri nuo 0

3.Kodėl reikia padaryti čia pamoką? Nekabai as moku daryti bet kai kitu prasiau kad duotu kokia darbo kurimo pamoka tai dave kur editams editint ,beje butu gerai kad pamoka butu su masinos darbo priskurimo :D

4.Kokia vieta vertintumet pagal savo žinias pawno?: 10/4

Na vyruti matau pradėjei nuo 0 bet aš taip nelabai paaiškinčiau srr.

Aišku suprantu nuo 0 tai sunku žiauriai pradėti ir užbaigti aš tavo vietoj pradėčiau Edinti koki sena GM kaip GRP 5.8 tada bent jau kaška galečiau padėti nes kurti nuo 0 darbą neimanoma imanoma bet reiikia kurti papildomus failus idėti i gm

o kur tas onplayer command text gal gali issamiau kuriam pwn faile ? . nes as ten per kazkoky dariau man 4 errorai . tu galetum man padaryt i teamwieveri ta komanda as viska zieciau ir pasimokinciau dar . ir tu erroru nemoku istaisyt

-- Papildyta --

ir aplamai noreciau paklausti kaip ten deti pickupus kur visi tie kiti panasus kaip onplayer command text tie panasus "Ka su jais daryt?"

o kur tas onplayer command text gal gali issamiau kuriam pwn faile ? . nes as ten per kazkoky dariau man 4 errorai . tu galetum man padaryt i teamwieveri ta komanda as viska zieciau ir pasimokinciau dar . ir tu erroru nemoku istaisyt

-- Papildyta --

ir aplamai noreciau paklausti kaip ten deti pickupus kur visi tie kiti panasus kaip onplayer command text tie panasus "Ka su jais daryt?"

Nu gi pawno nu GM tavo kaip čia žaliu paaiškinti ;d

Jeigu turi gm tai eini i tavogm/pawno/pawno

Tada gamemodes ten tavo ...ir susirasi

1.Jusu Nickas Supergames Vartotojo:skydux123

2.Kokios Jums pamokos reikėtu:/lban komandos kad duotu laikina bana ir /ban kad banintu antvardo ne ant ip

3.Kodėl reikia padaryti čia pamoką? Sito dalyko daug kam prireiks

4.Kokia vieta vertintumet pagal savo žinias pawno?: 5/10

Na gerai pameginsiu sukurti tai žodžiu čia paprasta tesiog reikia nustatyti Ban laika ir pnš

Tai va daryk taip

if(!strcmp(cmdtext, "/ban", true,5))

{

new vardas[MAX_PLAYER_NAME],prz[128];

strmid(vardas,GetArgument(1, cmdtext,0),0,MAX_PLAYER_NAME);

if(!strcmp(vardas, "0", true) ){SendClientMessage(playerid, BLUE, "Išmesti žaidėją: /ban [dalis vardo] [priežastis]"); return 1;}

new id = GetPlayeridMid(vardas);

if (id == INVALID_PLAYER_ID){ SendClientMessage(playerid, RED, "* Tokio žaidėjo nėra"); return 1;}

if (playerDB[id][admin]){ SendClientMessage(playerid, RED, "* Administratorių negalima uždrausti žaisti."); return 1;}

strmid(prz,GetArgument(2, cmdtext,true),0,128);

if(!strcmp(prz, "0", true) ){SendClientMessage(playerid, RED, "* Pamiršote nurodyti priežasti ir valandas."); return 1;}

new msg[128],adminname[MAX_PLAYER_NAME];

GetPlayerName(id,vardas,sizeof(vardas));

GetPlayerName(playerid,adminname,sizeof(adminname));

format(msg,sizeof(msg),"[ban] %s",prz);

SendClientMessage(id,BLUE,msg);

ban(id);

format(msg,sizeof(msg),"[serveris] %s išdraudė žaisti 1h (ban) %s iš serverio (%s).",adminname,vardas,prz);

SendClientMessageToAll(BLUE,msg);

return 1;

}

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5096 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...