Peršokti į turinį

Muzika Counter-strike zaidimo metu


Nike

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4657 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kadangi ne visi turį galingus kompiuterius ir muziką klausytis per winamp`ą tiesiog neįmanoma, katostrofiškai sumažėja FPS. Papasakosiu jums kaip klausytis mp3 formato muziką per patį žaidimą tai yra Counter-Strike.

Visų pirmą mums reikės kokių 16 mp3 formato dainų Pervardinkite dainos į 1.mp3, 2.mp3, 3.mp3 ir t.t.... Tai reikia tam kad veliau per consolė butų lengviau įkeltį dainas.

Dabar metam dainas į

Valve/cstrike ...

Turį atrodyti taip:

Dabar prisijungiam prie bet kokio serverio ir rašome consolyjė:

mp3 play pavadinimas - Šia komandą, kaip jau patys pastebėjote groją muziką, pvz rašome mp3 play 2.mp3

Man pavyko paleisti muziką nekreipkit dėmesio į tai kad man consolėje parašę MP3_InitStream(30, 2.mp3) succeful tiesiog mano consolė taip nustatytą, kad rodytu visas komandas (man taip patogiau).

Jei jums groją muziką reiškia viskas gerai galite dabar mėgautis žaidimų ir klausyti jums patinkanti muziką.

Yra dar porą komandų:

MP3Volume - nustato garsą žaidime - pvz MP3Volume 0.3

mp3 stop - atspėkite patys.

P.S.

Vos neužmiršau... daugelims turbūt atsibodo ta niūrį dainą kai užeini į cs'ą, ją galimą išjungti arba pakeisti į savo dainą taip taip į savo

Labai lengvą, raskite kokią nors dainą Būtinai mp3 formato pvz aš sau paėmiau Prodigy - Voodoo People

Dabar pervadinam ją į gamestartup.mp3 ir metame į

cstrike/media.

Dabar kai užeinu į žaidimą man groją prodigy.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

gamestartup.mp3[/img]

Epic Fail.

(pažiūrėk į kodus, b ir img]

Jei jau suklydau parašydamas, tai jau "FAIL"?

o tai gal reikia rašyt very good ?

Post`us tik keliesi tokiais būdais, nieko reikšmingo neparašydamas. Esu naujokas, nieko dar daug nežinau, suklydau ir jau bangas pradeda kelti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

gamestartup.mp3[/img]

Epic Fail.

(pažiūrėk į kodus, b ir img]

Jei jau suklydau parašydamas, tai jau "FAIL"?

o tai gal reikia rašyt very good ?

Post`us tik keliesi tokiais būdais, nieko reikšmingo neparašydamas. Esu naujokas, nieko dar daug nežinau, suklydau ir jau bangas pradeda kelti...

Aš atsakiau į tavo klausimą, nes tavo sakinyje buvo klaustukas. Būtų taškas, būčiau nieko nerašęs. Ir jau ekstrasensas esi, kad žinai, kad aš tokiu būdu keliuosi postus?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

daug paprasciau:

1)ysijungi daina

2)ysijungi geima

3)losi geima...

man tai jiokio fps nemazejai kai klausau dainas neapsimoka ten per geima klausit

Parasyta gi, kad:

ne visi turį galingus kompiuterius ir muziką klausytis per winamp`ą tiesiog neįmanoma

As galiu vienu metu paleist keleta zaidimu + aimp, skype, qip ir t.t. ir normaliai cs lost, bet ant kito kompo (seno) neiseina normaliai net be visokiu winampu palost, o jjei dar su muzika tai truksta proco ir ramu, viskas strigineja, tai va tokiem sita pamoka labai pravers.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 3 mėnesių...

Pirma, Marine tu botas, zmogus suklydo tu iskarto su tuo savo Fail, ta fail vartoja tik desimtmeciai vaikai. Niekaip nesuprantu kaip galima toki kaip tu paskirti i moderatorius.

Na ir antra kiti kas rasinejo tokias nesamones "nemanau kad per winamp lagins" ir t.t tai ir dziaukis kad turi gera pc ir nemazeja fps per zaidima klausant muzikos, aiskiai buvo parasyta si pamoka tiems pas kuriuos yra senesni pc ir mazeja fps nuo tokiu dalyku...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 metų...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4657 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...