Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Avatarai.


SeasoN

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5319 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 59
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Ninja kai bus 19 sužinosi, kad ne mokslas ir ne tas galvoje ir kaip taves prašo kas valanda padek ir pns tai tikrai nervina beto jis manes gal 1h prašė, kad padaryčiau per nervus jam padariau ir dabar jis kito prašo tai pagalvok.

Marine neįsijausk į moderatoriaus vaigmeni vistiek nusodinsim nors ir koks butum pasikėles ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ninja kai bus 19 sužinosi, kad ne mokslas ir ne tas galvoje ir kaip taves prašo kas valanda padek ir pns tai tikrai nervina beto jis manes gal 1h prašė, kad padaryčiau per nervus jam padariau ir dabar jis kito prašo tai pagalvok.

Marine neįsijausk į moderatoriaus vaigmeni vistiek nusodinsim nors ir koks butum pasikėles ;)

ir kaip tu čia žadi mane nusodinti? čia tipo kieC esi kad tau 19 metų ? Čia tipo daba tu kiets esi, kad nebeturėdamas ką pasakyt, iškart grasini, tokiem kaip tau tik peiliukę į pakaklike įbest ir palikt kol čiabuvei ant laužo neiškeps. Tipo tu mane daba labaj suvarei su savo šituo grasinimu "vyrišku" ir aš esu bais išsigandęs tipo man pizė daba... einu pas mergike pasiguosti kad man grasina toks 4-ta dešimty pasiekęs senis kuris dar cs dročina 24/7, gal tada mergikė sudrėkins lupikes, ir bus gErai, ania?(viska skaityk savo lenkišku akcentu, perskaitęs paskabynk paltu spintoj, ant pakabos, kad nieks nerastu o paskui dvokt dvėsiena pradedi, tada bus bais gErai)... D;
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tipo labai axhuel čia parašiai dabar galvoji pidec suvarčiau ji su savo 14 bazaru toli nenuasi vaike iš pirmu sužinok kiek čia sedžiu ir ka čia darau ir tik tada sakyk. Per laida kėta vaidini. Tau dar toli iki merginos tai kad patylėk ir aik miegot nes rytoj tau i mokykla nepamiršk pamoku padaryti ereli su vištos sparnais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tipo labai axhuel čia parašiai dabar galvoji pidec suvarčiau ji su savo 14 bazaru toli nenuasi vaike iš pirmu sužinok kiek čia sedžiu ir ka čia darau ir tik tada sakyk. Per laida kėta vaidini. Tau dar toli iki merginos tai kad patylėk ir aik miegot nes rytoj tau i mokykla nepamiršk pamoku padaryti ereli su vištos sparnais.
:DDDD pz vaikas apsimetėlis "19 metų" tipo "sto za ja, a ty nixuja" ane ? geriau nerašyk lietuviškai, nes tai vos suprantu ką čia nori parašyt.

tau žiūriu vaike, negavai pizdy nuo kitų, ant toks pasikėlęs, kad neina nusileisti. Nuleisk sparnus ereli. Pirmas dalykas - vėl ereliauji su savo "man neidomu ir kitiems neidomu". Tu gal koks nors vietinis lyderis esi, kad žinai, ką "tavo" žmonės galvoja ? O gal tu toks rimtas lyderis, kaip Hitleris - primeti jiems, ką tu pats galvoji, dėl to žinai kame reikalas ? Tie, kurie labai nori buti lyderiais, bet nesiseka, ir visaip draskosi - "ereliais" vadinami.

Kodėl aš čia pamokslauju ? Gėda man. Gėda man nuo to, kur jaunoji karta velkasi. Aš tau ir kitiems aiškinu čia tai, ko tavęs tėvai nemokė. Dėl ko tavęs tėvai nemokė ? Yra daug priežasčių. Net nevardinsiu jų, bet yra tikrai visokių.

Pamokslaudamas žmonėms, aš stengiuosi bent minimaliai padėti savo vaikams ateityje. Jiems reikės augti tokioj visuomenėj, kurią tu dabar gini savo idiotiškais postais apie mano fantazija. Nusiženginėji taisyklėms, gini savo nusiženginėjimą, ir skatini kitus tą daryti. Po biški po biški, tokių asilu kaip tu daugėja, ir tai po biški po biški kiekviena augančia karta vaikus stumia žemyn.

Po to tokie kaip tu "djedgarėliai" užauga, sulaukia 30-40 metų, ir tada atvirai reiškia nepasitenkinimą - jėzus marija kas čia darosi su tuo jaunimu, girdėjai kaip ispanijoj lietuviai draskosi ? O anglijoj - nušovė 2 žmonės ? Šakės...

Pagirti pyplių, kurie "ereliauja" forumuose taip, kaip tu, nematau tikslo. Pagirti galima žmogu pasijuokiant iš jo vykusio bajerio, arba pagirti žmogų galima už jo protingus žodžius, mandagiai nusišypsant.

Kaip jus suprantat pagyrimą ? Trumpas pavyzdys - lendat į subinę, taip sakant "rudnosiaujat". Čia geras pavyzdys jaunimui ? Kad gyvenime nereikia stengtis, dėti pastangų ? Užtenka parudnosiaut - ir tikslas pasiektas ? Kaip jus tai patvirtinat ? Rudnosiautojus priimat prie adminų.

Mano laikais (uoj dievuliau, susimildami, numeskit kas kokį prikolą, kad aš iš akmens amžiaus atkeliavęs, nes spėju kaip tik tai norėjote rašyti) iš rudnosiautojų būdavo pasityčiojama ir išjuokiami jie tol, kol nustodavo taip elgtis.

Savotiškas seniai nusistovėjęs mokyklose vaistas - jei kuris nors baxuras imasi elgtis kaip boba - yra išjuokiamas, paduxinamas, juokais tai daroma ar rimtai - bet jis "žinutę" gauna savotiškai lengva forma. Jei dar nesupranta, kame esmė...Diena iš dienos yra pritempiama situacija, kurioje jis gauna tą visų patyčių "smūgį" ir galu gale susivokia.

Dabar mes turime šiek tiek kitokį pasaulį. Egzistuoja tokie padarai kaip EMO, ir kitokie asilai, kurie buriasi į grupuotes. Kai juos paduxina ir išjuokia - jie nemano, kad blogai elgiasi, nepriimtinai visuomenei. Kodėl ? Nes ta visa emo grupuotė, visa ta emo ideologija, jei pavadinsit taip, juos palaiko. Kas būna kai juos palaiko ? Tikėjimas sustiprėja - aš ne vienas taip manau, reiškias esu teisus.

Kur veda tokios emo grupuotės ? Prie pasaulinių karų. Po truputį, po truputį, tų grupuociu daugėja, vyksta visuomenės "vidinis susiskaldymas", žmonės nors gyvena visiškai arti vienas kito, bet gali laikytis kardinaliai kitokių įsitikinimu. Grupuotės plečiasi, plinta, didėja, auga ir storėja - iki vieną dieną nutinka valstybėje koks nors didelis įvykis, apie kuri nuomonė sugalvoja pareikšti (ir gal net įtakoti) kuri nors iš grupuocių. Tada grupuotės susitinka akis į akį...Tai kažkas panašaus į etninius konfliktus, tik kad čia daugiau mentaliteto/požiūrų konfliktai.

Tačiau nereikia daryti klaidos, sakant, kad mentaliteto/požiūrio dalykai - nieko svarbaus. Vos ne taip pat beprasmiška, kaip kad už savo nuomone forumuose kovoti kirviu ?

O kodėl tai beprasmiška ? Jei žmogus nekovoja už ta savo įsitikinimą - reiškias jis nėra "tos grupuotės" atstovas. Jei jis nėra tos grupuotės atstovas - tai kas jis toks yra ? Žmogui labai svarbu pasaulyje prie ko nors prisirišti - ypač silpniems žmonėms - nes jie nepakelia aplinkinių spaudimo, įtampos. Kai prisiriši grupuotei - jautiesi ne vienas, žmonės prie tavęs išskirtinai nelenda šaipytis ir juoktis iš tavęs - jei tai daro, tai adresuojama visai grupuotei. Tokiu būdu visokie emo/banglai ir kiti šūdai egzistuoja mūsų visuomenėje nepaliečiami.

Gal dar turi man kokių nors patarimų, proto bokšte ? Ką nors, kas išauklėtų pienburnius Lietuvos pyplius iki 18 metų ?

Kas man įdomu, tai būtų pamatyti tavo veidą, kai tavo paties sūnus, grįžęs kurią nors dieną iš mokyklos, "pasius tave ant 3 raidžių", kai paprašysi jo išsiurbliuot svetainę, arba išplauti vonią, kurioj jis prieš tai maudėsi. Kas bus kaltas ? Mano pamokslai ar tavo lengvabudiškas elgesys ir prastas pavyzdys, kai buvai jaunas ?

Taip, aš vėl rašau tą patį postą, kad jums viskas būtų aišku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šito forumo skilties taisyklės.

Pardavimo/pirkimo ar ieškojimo kritikavimas ir komentavimas nepageidaujamas. Taisyklė neperki-tyli. Už pažeidimą įspėjimas (išskirtiniai atvejai kaip yra apgaudinėjama).

Abiejiems po perspėjimą duodu.

Patariu tau buti protingesniu ir duoti durniui kelia. Juk dabar pats pazeidineji taisykles. Bet juk daugiausia zmoniu cia DERISI, o jus dbr viens ant kito pradejot varyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias

edga jei neapsiraminsi tai gausi įspėjimą.

O tu Marine^ tikrai galėtum nesivelti į tokius kvailus ginčus, moderatoriams nedera taip elgtis turi rodyti pavyzdį, o tu atvirkščiai.

Suprantu kad nori apgint save, bet su edga neverta ginčytis nes jis niekad nebaige.

FunkyDude teisus duok durniui kelia ir nesigadink savo reputacijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5319 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...