Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau komandos [ RIMTOS ]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4405 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki nariai.

Ieškau eSamp.LT Projektui rimtos komandos. Ne vaikų gaujos kažkokios o rimtai subrendusių žmonių. Amžius nuo 15Metų ( Išimtis: 14metų jai turi gerą patirtį projektuose, ir skiriamuose darbuose. )

Kokių gi narių ieškau projektui.

1. Skripteris ( Geresnis už mane, rimtai išmanantis mysql )

2. Reklameris ( Privalomas reklamavimo skaičius Nuo 15 Žmonių )

3. Remėjas ( Jis nebus dažnai reikalingas. P.S. Jai remėjas remia banku, jam bus gražinta dalis paremtos sumos )

4. Mapp'eris ( Patirtis turi būti ne 1mėn + parodyti darbus )

5. GFX'eris ( Patirtis turi būti ne 2mėn + parodyti darbus )

Daug kam kils klausimas o koks gi atlygis? Mhmm, atlygis priklausys nuo žmonių skaičiaus serveryje. Aišku, nenorėkite per didelės sau naudos, nes reikia investuoti ir į patį projektą.

Modifikaciją turbūt bus naujinama sena, arba atsiras skripteris su kita modifikacija.

Beabejo Modifikacija yra rišta jau su mysql. Taip pat yra ir VVP.

Norinčius į projektą rašykite šioje temoje, arba į skype: eRPG.Boomas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apsurdas, ieškote žmogaus kuris jum "koduos" modifikaciją ir žadėsit jam "pelną" kuris neaišku ar bus, pažadais neišgyvensit niekuo, ypač save gerbentys žmonės tikrai už tokius dalykus neis....

Aš neprašau, kad man koduotų, tiesiog ieškau rimtesnio pagalbininko. O dėl atlygio, tikrai yra žmonių, skripterių kurie to klausia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turbūt esi naujokas, jai klausi, ką aš pats moku ir apie mane nieko nežinai. Išvis geriau tokie nerašykite.

Prajuokinai, kas tu toks ? Naujasis Kanis kad visi turetu tave žinoti? Esi paprastas vaikiukštis 13-metis kaip ir daugelis šitame forume belekokiu "skripteriu"... Tik labai primeti, nors Facing Angle f-jos nuo SetMapIcon f-jos neatskirtum. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apsurdas, ieškote žmogaus kuris jum "koduos" modifikaciją ir žadėsit jam "pelną" kuris neaišku ar bus, pažadais neišgyvensit niekuo, ypač save gerbentys žmonės tikrai už tokius dalykus neis....

Aš neprašau, kad man koduotų, tiesiog ieškau rimtesnio pagalbininko. O dėl atlygio, tikrai yra žmonių, skripterių kurie to klausia.

Pamastom, kokio mastymo žmogui eiti į "neužtikrintą" projektą dėl "gal" pelno?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apsurdas, ieškote žmogaus kuris jum "koduos" modifikaciją ir žadėsit jam "pelną" kuris neaišku ar bus, pažadais neišgyvensit niekuo, ypač save gerbentys žmonės tikrai už tokius dalykus neis....

Aš neprašau, kad man koduotų, tiesiog ieškau rimtesnio pagalbininko. O dėl atlygio, tikrai yra žmonių, skripterių kurie to klausia.

Pamastom, kokio mastymo žmogui eiti į "neužtikrintą" projektą dėl "gal" pelno?

Lukai tu esi teisus, bet gi kaip sakoma " Viltis durniu motina " :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ROL1S Išmok visu pirma rašyt. mRPG O ne mGRP.

Dabar visi kas turint martin's RPG Gm, ir eSamp.LT GM miesteliuse. Atsidarykit pawno ir sulyginkit kodus. Tas vaikas sako jog esamp.lt gm kurtas nuo mRPG.LT GM Kai ten skriptai visi unikalūs rašyti, o pas mane viskas grynai GRP..

Pagal ROL1O Chat'ą skypėje, GM Sudeda tik String'ai ir kintamieji...

Jai jis jums parašys replikuojančia blogaja puse temą, paprašykit, kad jis parodytų savo darbą.

Sulauksit Didelio 0 Ir daug atmazo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ROL1S Išmok visu pirma rašyt. mRPG O ne mGRP.

Dabar visi kas turint martin's RPG Gm, ir eSamp.LT GM miesteliuse. Atsidarykit pawno ir sulyginkit kodus. Tas vaikas sako jog esamp.lt gm kurtas nuo mRPG.LT GM Kai ten skriptai visi unikalūs rašyti, o pas mane viskas grynai GRP..

Pagal ROL1O Chat'ą skypėje, GM Sudeda tik String'ai ir kintamieji...

Jai jis jums parašys replikuojančia blogaja puse temą, paprašykit, kad jis parodytų savo darbą.

Sulauksit Didelio 0 Ir daug atmazo.

RenisiL Žodžiai:

[17] RenisiL [ Deividas ]: Tiesiai šviesiai pasakysiu jis irgi nieko nemoka (Norėjau pasakyti tai kad pats mokinasi ir dar daug mokintis, tai kažkaip stumti bet pačiam nemokėti..durna)

pats išmok nick'o neparašai, o Deividas lygina mane su savimi, tai aišku kad nieko iš manes nėra kai jis vienas geriausiu lietuvoje, + visi žinom kad lygiai tos pačios sistemos esamp'e ir mRPG'e dar sakyk kad jie nuo taves nukopino :D

žiurim koks prof'as

[17] • © Edvis ²º¹²: Gerai, susikūriau esamp.lt gm. PATS KŪRIAU Ir niekam nepisiau proto, kad ten nemoku ir pan. Parodžiau savo darbą, todėl replikuot galiu ant jaunesnių skripterių, pradininkų.

Kure esamp nuo 0 , jo visi tikim , ir profas gali stumti ant naujoku jo gali... budamas nauokas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ROL1S Išmok visu pirma rašyt. mRPG O ne mGRP.

Dabar visi kas turint martin's RPG Gm, ir eSamp.LT GM miesteliuse. Atsidarykit pawno ir sulyginkit kodus. Tas vaikas sako jog esamp.lt gm kurtas nuo mRPG.LT GM Kai ten skriptai visi unikalūs rašyti, o pas mane viskas grynai GRP..

Pagal ROL1O Chat'ą skypėje, GM Sudeda tik String'ai ir kintamieji...

Jai jis jums parašys replikuojančia blogaja puse temą, paprašykit, kad jis parodytų savo darbą.

Sulauksit Didelio 0 Ir daug atmazo.

RenisiL Žodžiai:

[17] RenisiL [ Deividas ]: Tiesiai šviesiai pasakysiu jis irgi nieko nemoka (Norėjau pasakyti tai kad pats mokinasi ir dar daug mokintis, tai kažkaip stumti bet pačiam nemokėti..durna)

pats išmok nick'o neparašai, o Deividas lygina mane su savimi, tai aišku kad nieko iš manes nėra kai jis vienas geriausiu lietuvoje, + visi žinom kad lygiai tos pačios sistemos esamp'e ir mRPG'e dar sakyk kad jie nuo taves nukopino :D

žiurim koks prof'as

[17] • © Edvis ²º¹²: Gerai, susikūriau esamp.lt gm. PATS KŪRIAU Ir niekam nepisiau proto, kad ten nemoku ir pan. Parodžiau savo darbą, todėl replikuot galiu ant jaunesnių skripterių, pradininkų.

Kure esamp nuo 0 , jo visi tikim , ir profas gali stumti ant naujoku jo gali... budamas nauokas :D

Nu tu duodi :mucha::mucha::mucha::mucha::mucha: +REP :DDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ROL1S Išmok visu pirma rašyt. mRPG O ne mGRP.

Dabar visi kas turint martin's RPG Gm, ir eSamp.LT GM miesteliuse. Atsidarykit pawno ir sulyginkit kodus. Tas vaikas sako jog esamp.lt gm kurtas nuo mRPG.LT GM Kai ten skriptai visi unikalūs rašyti, o pas mane viskas grynai GRP..

Pagal ROL1O Chat'ą skypėje, GM Sudeda tik String'ai ir kintamieji...

Jai jis jums parašys replikuojančia blogaja puse temą, paprašykit, kad jis parodytų savo darbą.

Sulauksit Didelio 0 Ir daug atmazo.

Kasten rasyta?:DDD jei tu GM nemoki su Mysql pasiliaist:DD sako truksta failo:DDDDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4405 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...