Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

edviz


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5346 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi labusai.com nariai tiek adminai tiek moderatoriai...Mano vardas Edvinas,esu is Siauliu,si puslapi radau googlei :D nes ieskojau kaz kokios pamokos (neprisimenu kokios)

Vargau per visus games.lt svetaines bet man nepatiko vien del nepadejimo ir antro levo dizaino ... Jau spejau pazieti sios svetaines aktyvimu ir supratau kad cia geriausi nariai ir grazus dizainas (ne per daug issisokantis) Sioje svetaineje jau spejaus susipazinti su marine (labai mldc bahuru) ir jau 2pagalbos mano isprende grynai sioje svetaineje,Gerai apie svetaine man rasyt rasysiu apie save....

As megstu muzika (house,clubines)

esu buves didzjejus,moku sukurti internetine radija...

Mano visados yra labai gera nuotaika galit pamatyti kiek vienam (beveik) poste po smaila pvz ->>>> :DDDDD nes as esu zmogus su nuotaika bet buna visko kai kas nors sunervina....

Bet prisipazinsiu esu no liferis bunu prie pc 12h per diena (savaitgaliais) o paprasta diena 6h...(visokiu yra visokiu ir reik) :DDD

is manes ne visados rasite gero rasytojo... nu atrodo ir tiek apie save :DDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

o sveikas atvykes,as irgi kartais gabaliukus per neta pasileidziu,galesim kada nors susimest link radijo,paziet kokius gabaliukus turi nes man irgi patinka house ir club :)

Ok galesim vistiek ilgai bunu prie pc ;DDD

P.s pamirsau parasyti kad megstu sios geimsus CS.1.6; Metin2;Megstu kurti servus ant cs 1.6 ir zieti i patenkintus zmones kai jie losia tavo serveryje (mano serveryje ) :DDD

Dar retai palosiu gmod jau ji losiu puse metu ir nesigailiu :DD nu kai atsibosta pirmo asmens saudykles ar ka nors pns tada palosiu per neta lfs-live for speed :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5346 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...