Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Pamoka] Kuriam atskira .cfg failą žemėlapiui.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4485 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Šitoje pamokoje išmoksit sukurti žemėlapiui *.cfg failą su jūsų norimomis komandomis tame žemėlapyje. Tai labai padeda tokiuose žemėlapiuose kaip awp_dust kuriame norėtumėte žaisti tiktais su awp, o daugelis perka ginklus... Skaitom toliau.

  • [*:9c0yrcnw]Kaip aš galiu gauti geriausią šios ypatybės naudojimą?

Pirmiausia, tai gera idėja turėti savo mėgstamus CVAR's, kurių tu nori atskiram žemėlapiui, kurios yra "server.cfg" faile.

Šios ypatybės būna admin.amxx plugine, tai reiškia, kad ji jums visada galima , jeigu nusprendi ją naudoti.

Jums reikia į server.cfg failą įrašyti: mapchangecfgfile server.cfg , kad nustačius kokio nors žemėlapio norimus nustatymus jie atsistatytu į paprastus arba į kito žemėlapio nustatymus.

  • [*:9c0yrcnw]Kaip man sukurti žemėlapio config failą ir kur jį padėti?

Kad sukurtum config failą atsidaryk bet kokį teksto editorių (WordPad, NotePad ir kt.) ir eik "File -> Save As...". Tada išsaugokit failą norimo žemėlapio pavadinimu, pavyzdžiui awp_dust ir nepamiršk gale pridėti galūnės .cfg ir turėtum gauti awp_dust.cfg

Šie config failai keliauja į maps papke kuri randasi configs papkėje. Pilnas kelias iki tos vietos addons/amxmodx/configs/maps/ . Jeigu tokios nėra susikurk.

  • [*:9c0yrcnw]O jeigu aš noriu išjungti pluginą kuriam nors žemėlapiui?

Tarkim aš noriu išjungti pluginą "admin_allinone.amxx" žemėlapyje "awp_dust". Pirmiausia aš sukursiu awp_dust.cfg failą ir jame įrašysiu sekančią eilutę:

amx_pausecfg pause admin_allinone.amxx

Tai jums leis išjungti pluginą "admin_allinone.amxx" žemėlapyje "awp_dust". Kai pakeisi žemėlapį pluginas vėl veiks nebent ir sekančiame žemėlapyje uždraudei tą pluginą. Kad išjungtum kokį nors pluginą tiesiog vietoje "admin_allinone.amxx" parašyk norimo plugino pavadinimą.

  • [*:9c0yrcnw]O kas jeigu aš noriu uždrausti ginklą kokiame nors žemėlapyje?

Tarkim aš nenoriu, kad žmonės pirktų AK47 žemėlapyje awp_dust.

Tai į awp_dust.cfg kuris turėtų būti "amxmodx/configs/maps/" papkėje, turėtum įrašyti:

amx_restrict on ak47

  • [*:9c0yrcnw]Pilnas ginklų sąrašas:

Įsitikink jog "restmenu.amxx" pluginas veikia, nes kitaip nepavyks uždrausti giklų.

Weapon Name -> Restrict Name

H&K USP .45 Tactical -> usp

Glock18 Select Fire -> glock

Desert Eagle .50AE -> deagle

SIG P228 -> p228

Dual Beretta 96G Elite -> elites

FN Five-Seven -> fn57

Benelli M3 Super90 (pump shotty) -> m3

Benelli XM1014 (auto shotty) -> xm1014

H&K MP5-Navy -> mp5

Steyr Tactical Machine Pistol -> tmp

FN P90 -> p90

Ingram MAC-10 -> mac10

H&K UMP45 -> ump45

AK-47 -> ak47

Galil -> galil

Famas -> famas

Sig SG-552 Commando -> sg552

Colt M4A1 Carbine -> m4a1

Steyr Aug -> aug

Steyr Scout -> scout

AI Arctic Warfare/Magnum -> awp

H&K G3/SG-1 Sniper Rifle -> g3sg1

Sig SG-550 Sniper -> sg550

FN M249 Para (machine gun) -> m249

Kevlar Vest -> vest

Kevlar Vest & Helmet -> vesthelm

Flashbang -> flash

HE Grenade -> hegren

Smoke Grenade -> sgren

Defuse Kit -> defuser

NightVision Goggles -> nvgs

Tactical Shield -> shield

Primary weapon ammo -> primammo

Secondary weapon ammo -> secammo

Jeigu nesigauna kas nors ar dar kas, rašyk šioje temoje ir nekurk bereikalingų temų susijusių su šia. Nesigauna? Nežinai kai kurių CVAR's? Rašyk čia! Padėsiu kiek galėdamas. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei pvz isjungsiu vip plugina awp_india map, kad negautu granatu komplekto ir vip menu neissokinetu, tai jie gales rasit kaip admin ar rodys jos parasius /vips?

Negales rasyt kaip admin, nerodys juos parasius /vips, nes tu visa plugina uzpauzintum,

joks cvar neveiktu is VIP plugino.

Ir beto juk turi savo tema, as tau padarysiu, ko prasei.

Indigo +Rep ;)

Tikrai sauni pamoka, nezinojau, kad ginklus gali uzdraust butent ant norimo map. addeet.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 mėnesių...

Kazkas man nesigauna... :| . Sakykime yra serveryje mapas, he_crazy, ir jo viduryje guli m3 pompa, ir as noriu kad tame mape zmones metytusi tik su he granatom, bet jie vis ima ta pompa, man reikia kad ja paeme iskarto ismestu. Pluginas restrict.amxx veikia, susikuriu he_crazy.cfg ir metu i configs/maps, parasau i ta faila:

amx_restrict on Benelli M3 Super90

Pakeiciu vel i ta pati map, bet jie vistiek ima ta pompa, kas negerai ? Gal turi buti mazosios raides visur, ar cai nesvarbu ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Kazkas man nesigauna... :| . Sakykime yra serveryje mapas, he_crazy, ir jo viduryje guli m3 pompa, ir as noriu kad tame mape zmones metytusi tik su he granatom, bet jie vis ima ta pompa, man reikia kad ja paeme iskarto ismestu. Pluginas restrict.amxx veikia, susikuriu he_crazy.cfg ir metu i configs/maps, parasau i ta faila:

amx_restrict on Benelli M3 Super90

Pakeiciu vel i ta pati map, bet jie vistiek ima ta pompa, kas negerai ? Gal turi buti mazosios raides visur, ar cai nesvarbu ?

pompos pavadinimas netoks.

rasyk m3...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

o dabar ne tai kad pirkti bet ir paimti negales m3 zmones, taip ? Pirkti tai neleidzia m3 pomps.

Bet leidzia pirkti visus smg ginklus, indigo turbut neteisingai pavadinimus surase =/ ginklu smg.

Ir dar viena, ar imanoma taip padaryti kad zmones pvz he_crazy mape negautu savo pradiniu ginklu usp ir glock, arba kad bent jau juos ismestu paeme? Nes juos gauna iskarto. Noreciau kad butu tik granatos :|

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 1 metų...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4485 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...