Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

PATARIMAS KA IMTI XBOX AR PS3


tkarolis1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4193 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

patariu imti ps3 ,nes patogesnis valdymas taip pat ir meniu,bei visa kita, dar yra internetas uz dyka.tereikia tureti routeri ir antra laida kad galetum nuvesti i ps3.

O ant xbox 360 reikia moketi uz interneta dvigubai, nepatogus valdymas bei pulteliai.

cia zinoma tik mano patarimas, jus galite apsispresti negalvodami apie mano komentara

Jei kam padejiau su siomis konsolemis +REP :) ..

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

X360 nepatogus valdymas? X360 pultelis yra patogiausias iš visų konsolių. Kaip tik ps3 pultelis yra ŽIAUREI nepatogus.. Eilinis pultelis kurio nekeičia Sony jau nuo PS1. Eik į youtube jeigu netiki ir pažėk ką mano apie ps3 ir x360 pulteliu. Prašai +rep nors išvis nieko neparašei kodėl ps3. Internetas nemokamas? Užtat X360 dashboardas x3 geresnis ir spalvos žaidimų netokio bluknios negu ps3. Tai reiškia geresne grafiką.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
Kaip tik ps3 pultelis yra ŽIAUREI nepatogus
- netiesa, galėtum bent argumentuoti.
visi jau žino tas xbox 360 pasakyčiau gerą console ,bet negeriau negu ps3
- į tai turbūt niekada negalėsime atsakyti, nes žmonės visgi nenusprendžia.
Eilinis pultelis kurio nekeičia Sony jau nuo PS1
- Klysti, keičia, juk psone turi dualshock, ps2 dualshock2, o ps3 dualshock3. Ir jie visi nors ir yra panašūs, bet visi skirtingi. Labiau domėkis bei reišk tik tikslingą informaciją.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip tik ps3 pultelis yra ŽIAUREI nepatogus
- netiesa, galėtum bent argumentuoti.
visi jau žino tas xbox 360 pasakyčiau gerą console ,bet negeriau negu ps3
- į tai turbūt niekada negalėsime atsakyti, nes žmonės visgi nenusprendžia.
Eilinis pultelis kurio nekeičia Sony jau nuo PS1
- Klysti, keičia, juk psone turi dualshock, ps2 dualshock2, o ps3 dualshock3. Ir jie visi nors ir yra panašūs, bet visi skirtingi. Labiau domėkis bei reišk tik tikslingą informaciją.

Global tiesą

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
Mano nuomone PS3 yra visiškas grabas, didelis, negražus, nepatogus pultelis žiauriai, meniu lievas, dar reikia begalės laidų kad turėt netą ir pan, ir dar kainuoja brangiau nei xbox 360 D:.. Gėda išvis..

Ir ant xbox reikia laidų internetui. Bet dėl PS3 pultelių totalus nusišnekėjimas, kad jie patogesni... Kiek žaidžiau su PS3 tai nepatiko tas, kad kairys analogas toli, nepatogioje pozicijoje...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Viskas yra taip. Tau siūlys tą ps3 visas forumas, nes lietuviam jis yra priimtinesnis. Nes visi pradėjo nuo ps2 dauguma ir niekas nenorėjo megint ito xbox išėjo ps3 ir xbox 360 vistiek dauguma lietuviu pasiimė ps3 nes jau buvo žinoma.

Bet kalbant atvirai xbox 360 pranašesnis. Tikras save gerbiantis geimeris pasiims XBOX 360 nes tai tikra geimeriu mašina. O ne supistas ps3 kurį nusiperka tie kurie vos geimina puse dalyku nesupranta su tuo ps3 bele nusiperka, o x360 byjo megint...

Ir kaina ps3 priimtinesnė. Nes nereikia tiek daug pinigu leist intikui ms pointam ir etc.

PS3 - Varguoliam

XBOX 360 - Gamer'iam

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
Zoniie, labai klysti, tu gal ir game'ini su savo 360 bet galiu pasakyti kad ps3 tikrai NEVARGUOLIAM! Dauguma lietuvių sako kad ps3 vienas iš geriausių, Sony stengiasi kuo labiau , negu tas Microsoft. Ir kas besirinktų imkit PS3 kokybiškiau.

Tai tik mano nuomonė. :rolleyes:

PS 3 kokybiškiau ? Nori pasakyti, kad grafikos geresnės?

Štai tau video kuris įrodo, kad grafikos geresnės ant x360.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Viskas yra taip. Tau siūlys tą ps3 visas forumas, nes lietuviam jis yra priimtinesnis. Nes visi pradėjo nuo ps2 dauguma ir niekas nenorėjo megint ito xbox išėjo ps3 ir xbox 360 vistiek dauguma lietuviu pasiimė ps3 nes jau buvo žinoma.

Bet kalbant atvirai xbox 360 pranašesnis. Tikras save gerbiantis geimeris pasiims XBOX 360 nes tai tikra geimeriu mašina. O ne supistas ps3 kurį nusiperka tie kurie vos geimina puse dalyku nesupranta su tuo ps3 bele nusiperka, o x360 byjo megint...

Ir kaina ps3 priimtinesnė. Nes nereikia tiek daug pinigu leist intikui ms pointam ir etc.

PS3 - Varguoliam

XBOX 360 - Gamer'iam

PS3 varguoliam? Jis 2x brangesnis uz ta tavo sexboxa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano nuomone PS3 yra visiškas grabas, didelis, negražus, nepatogus pultelis žiauriai, meniu lievas, dar reikia begalės laidų kad turėt netą ir pan, ir dar kainuoja brangiau nei xbox 360 D:.. Gėda išvis..

Jeigu negertum duočiau 5 LT,Negražus ? Atsibusk?:D N* tas gražumas? Patogumo pultelis ledinis,laidų nereikia intikui,aš tai belaidų pasijungiau,brangiau kainuoja tik šūdai jeigu imsi tą savo meilutę XBOX 360 Tai pamatysi kas ten dedasi,draugas sakė turi XBOX Sakė lievas yra ,sako iš pirmo geros sako,kad jį kas nors sunaikintu,ir siūlo man dar atiduot,gal pasiimsiu išbandysiu,bet nemanau,kad mldc,esu lošęs daxuja kartu nepatiko tas meniu....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ps3 galingesnis - tai faktas.

Ps3 patvaresnis - kaip žinote xboxai su savo tuo rrod nevieną savo savininką supygdė, tokių dalyku and ps3 ir apskritai ant visų playstation konsolių nėra, nes jie pagaminti iš kokybiškesnių detalų, todėl jo ir kaina keliais šimtais lt didesnė.

Playstation labiau patyręs - psone jau nuo 198x metų žiugina šimtus milijonų žaidėjų, tada apie tokį dalyką kaip xbox niekas negalvojo, vėliau ps2 ir tuo pačiu pirmasis xboxas, na jis antrajam ps neprylygo nė iš tolo, jei neklystu man atrodo xbox pirmo net prie neto neįmanoma prijungt, vėliau ps3 su xboxu su kažkokiu hujovu procu kuris vis kaito ir gezdavo nepataisomai. O dabar playstation žadą išleist savo naują konsolę 2013 metų pabaigoje PlayStation 4, jie teigia jog tai bus geriausia naujos kartos (berots jau 6'os) konsolė, ir aš jais tikiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ps3 galingesnis - tai faktas.

Ps3 patvaresnis - kaip žinote xboxai su savo tuo rrod nevieną savo savininką supygdė, tokių dalyku and ps3 ir apskritai ant visų playstation konsolių nėra, nes jie pagaminti iš kokybiškesnių detalų, todėl jo ir kaina keliais šimtais lt didesnė.

Playstation labiau patyręs - psone jau nuo 198x metų žiugina šimtus milijonų žaidėjų, tada apie tokį dalyką kaip xbox niekas negalvojo, vėliau ps2 ir tuo pačiu pirmasis xboxas, na jis antrajam ps neprylygo nė iš tolo, jei neklystu man atrodo xbox pirmo net prie neto neįmanoma prijungt, vėliau ps3 su xboxu su kažkokiu hujovu procu kuris vis kaito ir gezdavo nepataisomai. O dabar playstation žadą išleist savo naują konsolę 2013 metų pabaigoje PlayStation 4, jie teigia jog tai bus geriausia naujos kartos (berots jau 6'os) konsolė, ir aš jais tikiu.

Dabartiniai x360 neturi tokio dalyko kaip RROD...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4193 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...