Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirmoji GFX kova. krakabuzas vs?


krakabuzas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4455 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 62
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

:D

"Nelockinu temos, palieku pasigincyt tau su manim :)

Laukiu atsakymo."

Neversk manęs juoktis... Tavo darbas yra paintas.. Duh.. :D O tie tavo votintojai buvo žmonės su 3 votais, o kitas buvo išvis tavo pakviestas žmogus todėl cyt. Aš džiaugiuosi nes už manę balsavo Struckis, Aenwo, Tao, Exist ir DigitalArt. Tie - patyre ir dažnai būnantis forume...

Laukiu 100flt, gali rakinti tema. Nėra man ką ginčitas nes laimėjau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Muk":1nujdff7]Tame, kad jis pakvietė žmones, kad už jį prabalsuotu, o tai negalima kiek žinau...

Tai kad keli žmonės užsiregistravę seniau už jį patį keliais mėnesiais. Beto gal žmonės balsuoja už jam gražesnį darbą? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 žmogus užsiregistravo tada kai buvau prieš 12 min. ir iškarto atklydo į tą temą nori pasakyti?

Gerai, ten buvo dar toks vienas su 3 pranešimas ir būtent į šitą temą. 3 pranešimai, niekur nerašo, bet čia parašis. Jeigu tą su 3 pranešimas užskaitome gaunasi 8-7. Aš laimiu vistiek...

Vis dar laukiu 100flt ;(

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu gerai. Įskaitant visus balsus vistiek bus 9-8... Užklysti ir pirmą postą parašyti temoje. Pažėk į tuos kurie rašė, tie 2 kur nesiskaitė. Nuo to laiko kai prabalsavo taip ir niekur nebepasirodė. Vienintelis iš čia naujų balsuotoju buvo Anonymous, o kiti kurie už jį balsavo taip ir nebeatėjo ir niekur neberašė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Okey, jeigu butume skaičiavę ir tuos kurie kaip tu sakai "pakviesti" arba "katik užsireginę ir aš juos pakviečiau (arba tu kaip anonymous)" Vistiek aš pirmas buvau surinkės 8 balsus :)

Look :

Pričiom čia mano nickas? :D

Krakabuzas

1:0

Muk labiau limpa.

1:1

Krababaūzas.

2:1

muk nebematau efektu, ir siaip darbas kazkoks.. Na nemanau kad verdas laimeti.. Bet kaip pirmas darbas - neblogai. Bet atsizvelgiant i tai kad krakabuzo irgi pirmoji diena gfxinimo, basluoju uz krakabuza :)

3:1

tebunie Krababaūzas.

4:1

Muk. DADASDASd

4:2

Muk labiau limpa.

4:3

Muk - gražiai žiūrisi, o krakabuzo manau per daug ryškus, bet čia tik mano nuomone. Balsą duodu Muk'ui.

4:4

Muk labiau limpa.

4:5

Žinoma , kad Muk , juk to su pudeliu ar kuo ten darbas nešvarus ir visiškai sugadintas.

4:6

Sveiki, nežinau tvarkos šio forumo, bet pabandysiu, gal ir galima naujokui balsuoti :/

Balsas už Muk.

4:7

Krakabuzas

5:7

kakarbuzas. Labiau patiko.

6:7

Aš už..........

krakabuzas :D

7:7

krakabuzas

8:7 - WIN!

Muk for sure...

8:8 Off topic

muk. Šeip sau.

8:9 Off topic

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu bet taip nėra. Tu butum laimėjas, nu bet tu pakvietei... Aš ir turiu pilną žmonių kuriuos galėjau pakviesti ir būtum sausą gavęs per 30 min.

Nebezysk ir mokėk flt. Kas už mane balsavo buvo daugiau negu 40 pranešumu. Už tave balsavo 2 , vienas su 1 pranešimu, o kitas su 3 kurie po to laiko net nebeatėjo į foruma. Todėl sveikinu su pralaimėjimu ir su tavo vieno efekto darbu. Nebeverk ir mokėk flt.

EDIT:

Nebesvaik su savo balsavimu. Va:::

Lukonic - Krakabuzas 1-0
Skruckis - iMuk 1-1
weed - Tu 2-1
Wertas - Tu bet pats aš parašiau, kad nesiskaito ir tu parašei "ok" todėl vis dar 2-1
enoxs - Tu 3-1
Aen - Aš - 3-2
Tao - Aš - 3-3
Exist - Aš - 3-4
eDc. - Aš - 3-5
Digital - Aš - 3-6
Anonymous - Aš, bet jo neskaičiau nes buvo katik užsiregistraves todėl 3-6
Grand - krakabuzas - 4-6
Fenix - Tu - 5-6
Deivukas - Neiskaitė, vėliau dar pats sutikai, kad nesiskaito todėl 5-6
Ekiki - Tu - 6-6
Nematomas - Aš 6-7
pauliuzas - Aš 6-8 I WIN.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu ka čia žiūrėti. Pripažink, kad pralaimėjai ir sukčiauti bandei...

1zog1mx.jpg

Jis tas keles minutes atėjo, prabalsavo ir nebeatėjo išvis. Nekalbu apie kitus 2 kurie po 3 pranešimus tik turi ir irgi tik pabalsavo ir nebeatėjo išvis. tai vieną užskaičiau todėl neverk. Jeigu bučiau visus užskaites išskyrus Werta (nes čia jau senai aišku, kad tu jį pakvietei) vistiek būčiau laimėjas...

Vis dar laukiu flt. ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4455 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...