Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

JerryMG


JerryMG

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5344 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, esu neseniai iškeptas Labusai.com narys, jau gal kas ir matėte mano komentarus ir porą naujienų. Šį puslapį visai atsitiktinai radau, man patiko tinklapio dizainas, žmonės ir komentarai, tad nutariau užsiregistruoti ir štai aš čia. Mano kompiuteris nėra geras, tad išneša ne daug gerų žaidimų. Šiuo metu taip konors intencyviai nežaidžiu, nes nelabai ir laiko yra + dar mokslai prasideda. Gal kas žino mane iš Mu-Online nick`u - JerryMG, taip, čia aš :) Gal šiek tiek ir gėda man sakyti savo metus, bet man yra vos 14, bet tikrai nemanykit, kad esu dar visiškas vaikas ir nieko nesugebu, ne, nieko panašaus.. Mėgstu sportuoti, mėgstu krepšinį, jei bus laiko, tai gal šiek tiek krepšinį pradėsiu lankyti, bet, kaip sakoma: - "Ateis laikas, bus ir vaikas" :P Nesu NOLIFER`is, nes nenoriu susigadinti akis ar dar kokį organą, nors mano akys geros, bet kažkaip norisi nešioti akinius(dėl įvaizdžio turbūt) :rolleyes: Gyvenu Šiauliuose, lankau "Juventos" mokyklą, 8 klasę(lankysiu). Esu didelis muzikos gerbėjas, mėgstamiausių dainų penketukas:

#5 [youtubecom]http://www.youtube.com/watch?v=p4ELdp8lOKQ&feature=channel[/youtubecom]

#4 [youtubecom]

[/youtubecom]

#3 [youtubecom]http://www.youtube.com/watch?v=sMMpy81xInc[/youtubecom]

#2 [youtubecom]

[/youtubecom]

#1 [youtubecom]

[/youtubecom]

Nežinau, kaip jums šitas penketukas, žodžiu, visiem neįtiksi... Kaip ir viskas būtų, daug labai nepapasakojau apie save, bet šis tą parašiau :) Nežinau kaip dėl nuotraukos, šeip nededu viešai savo nuotraukų, bet...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5344 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...