Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ką pirkti PS3 ar Xbox?


Andreas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4140 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 1 mėnesio...

OMG ,bet jaigu perki tai nežiurėk youtube video ,nes ten visada rodo ps3 kokybe blogesne ir beto ps3 yra daugiau efektu ,xbox 360 ,tas kinect ,tai ..........................

Lošės tą kinect game wipeout tai ,visi žino kas atsitiko ....... prakaitas ....Pavargau omg

pompa net pradėjo

PS Move gali sedėti ant sofos ar ant dar ko ir sau lošti be action yra ant ps3 kažkoks fight žaidimas ant vien kameros tai jis kaip kinect ,galvojat ps3 nepatemptu to kinecto ryžo ???

Sony niekada nekopijuoja ,o Microsoft ,nors ir Xbox live geresnis ,aišku už pinigus..

Microsoft visada kopijuoja su tomis konsolėmis

Prisiminkit mano žodžius xboxeriai 
Jus veliau parduosit savo xbox 360 ,jus net apie tai nesuprantat koks jausmas žaisti ps3 ,o ne xbox 360 ,kaikurie sako ,kad ps3 lėvas valdymas ,man net patogiau nei xbox 
360 ,nes pas ji  vienas ratukas  viršuj kitas išvis ten  tai omgg loši koki Battlefield 3 ir suki omg omg omg omg ,mano klasiokuj po xbox 360 kontrolerio pirštai skauda žiauriai ,mes keitėmes ant 1 d tai krč aš xbox 360 palošiau gal 2h tai nusibodo 

[/color=#004000]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
Pirk xbox360 jis geresnis nei ps3.

Kuom jis geresnis pagrysk? Gal nebekledek.

Viskuom x360 geresnis už tą ps3, beto nesuprantu kas per invalidas galėjo sukurt tą ps3 controlerį.

Kuom viskuom geresnis? xboxas trečdaliu silpnesnis už ps3, yra interneto naršyklė ps3'ame, atrišimas pigesnis, online režimas nemokamas, konsolė pagaminta iš kokybiškesnių detalių, elektros ryja mažiau ir nėra bėdų tokių kaip xboxe dėl perkaitimo rrod ir pan. Tai kuom tavo tas xbox geresnis? manau mano argumentų pakaks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirk xbox360 jis geresnis nei ps3.

Tu tai *Myliu SuperGames.lt* žalias ant tokiu dalykų, aš tau pasakysiu kuom ps3 geresnis už xbox keliais faktais, visu nevardinsiu:

1. PS3 grafika šiek tiek geresnė nei Xbox

2. Xbox prisijungimas prie interneto yra mokamas

3. Xbox Lagina, net tas pats 360 būna kad užeina lago, jei netiki pažiek youtube ir pamatysi, todėl PS3 žymei geriau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cia dauguma visi turi Xbox 360 ir sako kad jis geresnis ir koks skirtumas kad ten viskas keinuoja sako tipo per ps3 galima nete sedeti tam yra skirtas pc,o ne ps3,ps3 yra skirtas zaidimama o ne internetui sedejimui. ir pats turiu Xbox 360 ir gerai man jis yra zinoma reiks ir ps3 kaskada pasimti paziureti kaip jame yra,ir manau kad man PVZ abi konsoles geros. Bet Xbox 360 pultelis geresnis ir graziau atrodo,tai seip irgi manau kad Xbox 360,bet zinoma nekada neturejas ps3 negali sakyti kad jis lievas. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš žinau kad čia yra tokių vaikų kurie sprendžia iš kompo tik taip, neturi nei vieno, pažiūri google, aha, xbox 360 atrodo gražiau tai balsuosiu už jį, tai kokio bybio čia į tą grožį žiūrėt? čia žiūri į žaidimo kokybę, o ne sedėsi prie xbox ir žiūrėsi, *Myliu SuperGames.lt* koks isai gražus..

P.S MacTavish* Del to intiko iš dalies tu teisus, iš dalies, PS3 internete sėdi ne tam kad į google ar supergames užeitu, ten tiesiog galima žaisti žaidimus intike kuriu ant pc išviso nėra sukurta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 5 mėnesių...

patariu as tau pirkti zinok xbox 360

ps3 tik orginalus paleidzia ir tik su pulteliu o xbox 360 prisijungia prie tavo pc siunties games ir intiko gali zaisti su pulteliu ir kamera kamera reguoja i tavo judesius ir zaidime tokie pat buna :) padejau? +r3p :)

Nenusišnekėk kad tik originalus paleidžia... Paleidžia visus gerai įrašytus, bet kiti botai nesupranta kad paleidžia tik su atrištais PS3 :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Vieni sako ,kad Xbox da Best kiti PS3 da best. Nu kyla tokios bereikšmiškos peštynės. Reikia pasimėgint palošt tiek su PS3 tiek su Xbox'u. Tada ir daryt išvadas. O ne į forumus pliekt "Ka pirk ar Xbox ar PS3?" Nu man labiau patiko Xbox'as. Nenoriu įbrukt ,kad jau tu cia pirk ta xbox'a ir vsio ,nes cia mano nuomonė. Visi verke ,kad Xbox Live mokamas ir jau Xbox'as "Grabas". Ar nejaugi tokie ubagai esat ,kad neipirksit Goldo menesu? Jo kaina apie 35lt. Zinau 35 po 35lt ir dideli pinigai gaunas ,bet negerki alaus galu gale nerukyki ir susitaupysit. O jei esi moksleivis nevalgyk valgykloje ir per menesį laiko susitaupysi ant to Goldo. Kol goldas baiksis jau busit sutaupe vel 35lt ir nusipirksit nauja. Jei isvis su tais pinigais striuka tai galu gale naudokites Xlink Kai programėle ten nemokasmas MultiPlayer'is. Ten zaidėjo ne tūkstanciai ,bet populiariausiuose žaidimuose kaip MW3 ,Black Ops2, Gear Of War3 tikrai daug prisirenka. Na čia mano nuomone. Rinkitis tu ,bet rinkis taip ,kad netektų gailetis. Ne jei isvis neapsisprendi tai nieko nepirk ir lauk kol isleis XBOX720 ir PS4 ir pirk.

Redaguota , nario AndrexX
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Nelygink tos nesamones iš PS3 Move kažkokio su Kinect.. Kinect x3 kartus yra geresnis nes tik tie kurie turi X360, bet ir tie kurie yra PS3 mylėtojai. Kiekvienas gali pripažinti, kad Kinect yra geriau.

.. ps3 move man daug zaibiskiau, gaidys tas kinectas, beto ps3 imk to xbox pultelis man asmeniskai lievas beto kazkas rase kad grafikos blogesnes ps3? nejuokinkit youtubei pilna video challangai tai geresne ta grafika bei vaizdas ant ps3 nei xboxo.. beto + turesi blu ray disku skaitytuva, beto ps3 yra daug tylesnis uz xboxa, ir nepucia karscio is dezes, ten gaunas vos ne pecius is jo + ten maitinimo laidas tai kazinau, dar va kas sako, kad ta golda pirkt, tai nahuj ji pirkt jei ps3 nemokamai gali zaist ...

Redaguota , nario kWrite
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

.. ps3 move man daug zaibiskiau, gaidys tas kinectas, beto ps3 imk to xbox pultelis man asmeniskai lievas beto kazkas rase kad grafikos blogesnes ps3? nejuokinkit youtubei pilna video challangai tai geresne ta grafika bei vaizdas ant ps3 nei xboxo.. beto + turesi blu ray disku skaitytuva, beto ps3 yra daug tylesnis uz xboxa, ir nepucia karscio is dezes, ten gaunas vos ne pecius is jo + ten maitinimo laidas tai kazinau, dar va kas sako, kad ta golda pirkt, tai nahuj ji pirkt jei ps3 nemokamai gali zaist ...

Nusišnekėjai kaip turi buti. Jus, žmones, geriau patylėkit ir nebekalbėkit, kad kalbėti. Tu esi visiškas ŽALIAS. Sakai viską tik iš savo patirties... Nieko nenusimanai tai patylėk. Lygina jis ps3 move su Kinect :DDD O Dieve, eik pas kunigą jeigu tokie dalykai prasidėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Aš turiu kamerą pats ant PS3 Ir nesigailiu, o kinectas tai šūdas paskutinis. Kam PS3 Geriau , kam XBOX Geriau... Bet man tai PS3 Jis toks traukiantis, o XBOX Šūdas kažkoks...Žaidimai nuostabus, o ant XBOX Tai kažkokie vaikiški, grafiką šūdiną tai patyliu :x Ir girdėjau,kad sakė jungiasi internetas ir turi sumokėti už internetą mėnesinį mokestį ant XBOX 360 , o PS3 Yra nulauže piratai, tai gali prisijungti ir nemokėti LT Už intiką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4140 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...