Peršokti į turinį

Del Xbox 360 ir del Xbox Slim


Goodboy

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4479 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Skiriasi išvaizda, taip pat Slim'as turi intergruota Wi-Fi, o žaidimai veikia visi tie patys :)

Tu jei nežinai, nieko, tai čiaupk žabtus ir tylėk.

Čia tu pasakei 2 skirtumus iš nežinia kiek. Temos autoriau, viską rasi čia:

http://www.gamesradar.com/xbox-360-slim-vs-elite/

Svarbiausius dalykus pasakiau burunduke tu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Skiriasi išvaizda, taip pat Slim'as turi intergruota Wi-Fi, o žaidimai veikia visi tie patys :)

Tu jei nežinai, nieko, tai čiaupk žabtus ir tylėk.

Čia tu pasakei 2 skirtumus iš nežinia kiek. Temos autoriau, viską rasi čia:

http://www.gamesradar.com/xbox-360-slim-vs-elite/

Svarbiausius dalykus pasakiau burunduke tu...

Idiote tu atsiprašant. Svarbiau, kad xboxas mažiau elektros naudoja, nebegauna RROD'o, tylesnis ir panašiai ar kad jame įmontuotas Wi-Fi (kuris su TEO paskirtu Pirelli modemu veikia žiauriai sunkiai. sakau iš patirties) ir kad gražesnis? Blemba, tokie mane idiotai taip nervina. Dar pasipuošk xboxą, tai iš viso bus kietesnis, nors nesvarbu, kad koks būtų sugedęs :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Skiriasi išvaizda, taip pat Slim'as turi intergruota Wi-Fi, o žaidimai veikia visi tie patys :)

Tu jei nežinai, nieko, tai čiaupk žabtus ir tylėk.

Čia tu pasakei 2 skirtumus iš nežinia kiek. Temos autoriau, viską rasi čia:

http://www.gamesradar.com/xbox-360-slim-vs-elite/

Svarbiausius dalykus pasakiau burunduke tu...

Idiote tu atsiprašant. Svarbiau, kad xboxas mažiau elektros naudoja, nebegauna RROD'o, tylesnis ir panašiai ar kad jame įmontuotas Wi-Fi (kuris su TEO paskirtu Pirelli modemu veikia žiauriai sunkiai. sakau iš patirties) ir kad gražesnis? Blemba, tokie mane idiotai taip nervina. Dar pasipuošk xboxą, tai iš viso bus kietesnis, nors nesvarbu, kad koks būtų sugedęs :)

Nebesvaik gerai kad nebera ant slim prod juk eikit i microsoft svetaine ir suszinosit prod ira visose xboxe su ta problema susitinka 98% zmoniu kurie turi xbox nera skirtumo koks ar slimas ar ne . Mano manimuj labau apsimoka pirkt elite pats turiu jis kainoje tik 600 litu ne 900 kaip slimas ir jie ira labai panasus tad nepsimoka pirkt slimo man nors taip atrodo (prod - redring kur procesorio detale perdega ir xboxas sugenda visam) skirasi to kad slimas naudoja mazau elektros ir veika zymei tylau ir ira mazesnis

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Skiriasi išvaizda, taip pat Slim'as turi intergruota Wi-Fi, o žaidimai veikia visi tie patys :)

Tu jei nežinai, nieko, tai čiaupk žabtus ir tylėk.

Čia tu pasakei 2 skirtumus iš nežinia kiek. Temos autoriau, viską rasi čia:

http://www.gamesradar.com/xbox-360-slim-vs-elite/

Svarbiausius dalykus pasakiau burunduke tu...

Idiote tu atsiprašant. Svarbiau, kad xboxas mažiau elektros naudoja, nebegauna RROD'o, tylesnis ir panašiai ar kad jame įmontuotas Wi-Fi (kuris su TEO paskirtu Pirelli modemu veikia žiauriai sunkiai. sakau iš patirties) ir kad gražesnis? Blemba, tokie mane idiotai taip nervina. Dar pasipuošk xboxą, tai iš viso bus kietesnis, nors nesvarbu, kad koks būtų sugedęs :)

Nebesvaik gerai kad nebera ant slim prod juk eikit i microsoft svetaine ir suszinosit prod ira visose xboxe su ta problema susitinka 98% zmoniu kurie turi xbox nera skirtumo koks ar slimas ar ne . Mano manimuj labau apsimoka pirkt elite pats turiu jis kainoje tik 600 litu ne 900 kaip slimas ir jie ira labai panasus tad nepsimoka pirkt slimo man nors taip atrodo (prod - redring kur procesorio detale perdega ir xboxas sugenda visam) skirasi to kad slimas naudoja mazau elektros ir veika zymei tylau ir ira mazesnis

Koks dar ,,prod"? :D ,,rrod", o ne ,,prod". Sakai, 98% žmonių susitinka su rrod? Tau visai? Tai 2% žmonių pasiseka, ir jie negauna? Sakai elite geriau negu slim? Visų pirmą su slim yra labai patogiau, jisai dirba labai ne garsiai, pas jį yra paruoštas WIFI, nereikia temtis interneto laido, kad eitų prie xbox live prisijungti. Jis gauna labai mažai šansų, kad gautų ,,rrod", pas jį yra stipresni aušintuvai kiek žinau, jisai yra jautresnis, nereikia ,,trenkti" per mygtuką, kad funkciją atliktų, labai greitai reaguoja, ir svarbiausia: JISAI YRA PARUOŠTAS KINECTUI, TIKTAI ĮKIŠI LAIDA IR VISKAS. :) Elite tikrai ne geresnis už slim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

As sakau 98 procentai nes kiti parduoda ar dar ka nors pvz kitos detales iseina saibom , as nesakau kad elite geresnis uz slima aiskumis slimas gersnis zymei bet as sakau kad nors man elite labau pirkt nes uz elite mokejau 700 litu kainuoje naujas is pardos tiesei o slimas kiek macau 1100lt buvo pries menesi tai vat

Taip as tau pirtaru ir visiems kitems kad slim ira geresnis negu elite

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žiūriu jie čia riejasi labai. Vnž pasakyk trumpiai ir aiškiai. Turi pinigų? Pirk Slim. Ne - Elite. Tiesa pasakius jie beveik nesiskiria. Kuo Slim geresnis? Slim naudoja mažiau elektros, yra tylesnis, lengvesnis. Daug kas sako apsaugotas labiau nuo RROD :) Bet esme, kad jeigu pirksi Elite Jasper tau bus tokia pat apsaugo kaip ir Slim :D. Toliau... Kinect. Kažkas minėjo, kad prie Slim prijungus Kinect jis iškarto veikia. Netiesa. Turiu ir Slim ir Elite ir prie abiejų viskas tas pats.... Kinect pasijungia tokiu pat greičiu. Beje Slim turi 250gb HDD, o Elite 120. Į 120GB laisvai įtilptu tavo norimi žaidimai. Vienus praeini, ištrini - kitus įsirašai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4479 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...