Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5248 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 93
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

1. Tema : Death Note

2. Stock`as ( Jeigu turite ) :

3. Darbas ( Avataras, Banneris, Signature) : Avataras

4. Dydis : 240x400

5. Spalvos : Zalia,melyna,juoda

6. Tekstas :

7. Sub. Tekstas :

8. Atsiskaitymas ( FLT ar REP ) +rep

9. .PSD (Reikia ar Nereikia) : Nereikia

Mano praleidai :/

Kitų visų [ T.Y. Jamac, Stivis, Gremlinas, InTroDuC3' ] darbai taip pat atmesti, nes buvau parašęs, jog užsakymų nepriimu.

fRisky, tuoj bus.

❤️

 

Jūs pervedėte 30.00 FLT vartotojui .weeD`!

-- Papildyta --

1. Tema : Muzika

2. Stock`as ( Jeigu turite ) : http://iphonetoolbox.com/wp-content/upl ... note-f.jpg

3. Darbas ( Avataras, Banneris, Signature) : Avataras

4. Dydis : 150x150

5. Spalvos : Raudona.

6. Tekstas : Dashke

7. Sub. Tekstas : Aš noriu šokti!

8. Atsiskaitymas ( FLT ar REP ) +REP

9. .PSD (Reikia ar Nereikia) : Nereikia

200669.jpg
1. Tema : Death Note

2. Stock`as ( Jeigu turite ) :

3. Darbas ( Avataras, Banneris, Signature) : Avataras

4. Dydis : 240x400

5. Spalvos : Zalia,melyna,juoda

6. Tekstas :

7. Sub. Tekstas :

8. Atsiskaitymas ( FLT ar REP ) +rep

9. .PSD (Reikia ar Nereikia) : Nereikia

Mano praleidai :/

Kitų visų [ T.Y. Jamac, Stivis, Gremlinas, InTroDuC3' ] darbai taip pat atmesti, nes buvau parašęs, jog užsakymų nepriimu.

fRisky, tuoj bus.

Bet kai tu parasei as isnaujo parasiau anketa vel.

Ir dar karta parasysiu anketa..

1. Tema : Death Note

2. Stock`as ( Jeigu turite ) :

3. Darbas ( Avataras, Banneris, Signature) : Avataras

4. Dydis : 130x160

5. Spalvos : Zalia,melyna,juoda

6. Tekstas :

7. Sub. Tekstas :

8. Atsiskaitymas ( FLT ar REP ) +rep

9. .PSD (Reikia ar Nereikia) : Nereikia

76561198038560426.png

negražus, reputacija uždėta.

-- Papildyta --

1. Tema : Samp

2. Stock`as ( Jeigu turite ) : http://media.gtanet.com/images/5415assassin-phone.jpg

3. Darbas ( Avataras, Banneris, Signature) : banner

4. Dydis : 468x60

5. Spalvos : neišryškik labai bet gražiai

6. Tekstas : RPLG.TT.LT

7. Sub. Tekstas : Pajusk tikrą žaidimą!

8. Atsiskaitymas ( FLT ar REP ) REP [iš kito acc]

9. .PSD (Reikia ar Nereikia) : NEreikia

1. Tema : Counter-Strike 1.6

2. Stock`as ( Jeigu turite ) :

3. Darbas ( Avataras, Banneris, Signature) : banneris

4. Dydis : 468x60

5. Spalvos : Derink, Butu Gerai Ugnies

6. Tekstas : Cs-siuntiuniai.qL.LT

7. Sub. Tekstas : Counter-Strike Siuntiniai

8. Atsiskaitymas ( FLT ar REP ): FLT Ir +R3P

9. .PSD (Reikia ar Nereikia) : Reikia

Naujas Counter-Strike projektas.

Svetainė: www.csusp.ql.lt

Serverio IP: 77.241.199.135:27015

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5248 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...