Peršokti į turinį

Kompiuterio klaidų sutvarkymas.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4517 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi, vienoje temoje prašiau pagalbos, dėl streikuojančio kompiuterio. Taigi, dabar viskas grįžo į ankstesnes vėžias tik dėl vieno failiuko. Jeigu ir jūsų kompiuteriui pradės darytis ta pati nesamonė, pasinaudokite mano metodu ir galėsite vėl džiaugtis gerai veikiančiu kompiuteriu.

Jeigu problemos atitiks mano išvardintas šioje temoje http://www.supergames.lt/kompiuteriu-taisymas/problema-su-kompiuterio-antivirusine-t77148.html tuomet drąsiai galite toliau sekti šią temą.

1. Atsisiunčiame failą: exefix_vista.zip - 0.6 Kb

2. Išsiekstractiname, nes jis yra ZIP formato.

3. Du kartus spaudžiame ant atsiradusio failo exefix_vista ir atsiradusioje lentelėje spaudžiame Yes.

4. Patikriname ar tikrai suveikė. Grįžtame atgal į forumą, paliekame komentarą ar padėjo ar ne. Jeigu padėjo nepagailime +REP.

DĖMĖSIO! Šis metodas veikia ant Windows XP, Windows Vista ir Windows 7 operacinių sistemų, todėl nekreipkite dėmesio į pavadinima, jog jame parašyta vista.

Jeigu failo atsisiuntimo nuoroda neveiks, parašykite man AŽ, aš jį rehostinsiu. Tikiuosi padėjau :lok:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4517 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...