Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

-RaZoRo- Galerija


Razoras

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4478 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Paziurejus i tavo darbus, abejoju ar tu pats dareisi ta logo, nors nieko gero ten irgi nera.

Duodu max 3/10, 1 sigas tai isviso, renderis 2 efektai ir tekstas, cia skaitosi darbas ?

Banneris tai isviso tyliu. Renderis kazkoks isblukes, apacioi kazkokios juostos pilkam fone.

Kaip mačiau shop'ose bannerius daro 3 kartus lievesnius... buvau dau kur užsisakęs, bet niekur normaliai nepadarydavo...

O dėl sigo nemokėjau nei teksto spalvos priderinti, bei štifto

Ir sakau aš pradedantysis tik.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paziurejus i tavo darbus, abejoju ar tu pats dareisi ta logo, nors nieko gero ten irgi nera.

Duodu max 3/10, 1 sigas tai isviso, renderis 2 efektai ir tekstas, cia skaitosi darbas ?

Banneris tai isviso tyliu. Renderis kazkoks isblukes, apacioi kazkokios juostos pilkam fone.

Kaip mačiau shop'ose bannerius daro 3 kartus lievesnius... buvau dau kur užsisakęs, bet niekur normaliai nepadarydavo...

O dėl sigo nemokėjau nei teksto spalvos priderinti, bei štifto

Ir sakau aš pradedantysis tik.

Visiskas naujokas naudodamas PS 1 diena, gali geresni padaryt, believe me. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paziurejus i tavo darbus, abejoju ar tu pats dareisi ta logo, nors nieko gero ten irgi nera.

Duodu max 3/10, 1 sigas tai isviso, renderis 2 efektai ir tekstas, cia skaitosi darbas ?

Banneris tai isviso tyliu. Renderis kazkoks isblukes, apacioi kazkokios juostos pilkam fone.

Kaip mačiau shop'ose bannerius daro 3 kartus lievesnius... buvau dau kur užsisakęs, bet niekur normaliai nepadarydavo...

O dėl sigo nemokėjau nei teksto spalvos priderinti, bei štifto

Ir sakau aš pradedantysis tik.

3x lievesnius? Tu pradėk mastyt , čia renderį ir tekstą įlypdęs , tai skaitosi geras? Čia paskutinė šūdo krūva , tokio net už dyką neimčiau . Apie patį renderį tai ką aš žinau imk atsisiųsk normalų renderių pack http://digitalart.tt.lt/downloads.php?c ... load_id=12

jai reikia pagalbos ar ko galėčiau kažkiek pamokyti , na savaime aišku jai pats norėsi. Toliau apie darbus , ten logo ar kas nesupratau , irgi kažkoks atkritęs Tekstas ir vsio , signature geriau patylėsiu. Sekmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4478 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...