Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5290 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Mano pc duomenys:

4gb ram

procesorius: Intel core i3-2100 @ 3.10GHz 3.10GHz (dviejų branduolių)

Vaizdo plokštė: GeForse GTX 550

Operacinė sistema: Windows 7 ultimate (64bit)

Gal galite šiems duomenims pasiūlyti kokių gerų žaidimų? Už kiekvieną patikusį atsilyginsiu 100 forumo litų.

Man patinka šaudykliniai, lenktyniniai, sportiniai ir, kad turėtų veiksmo.

P.S. Nerašykit NBA, GTA, PES, CS.

P.S.S. Gal kas žino dėl ko gali nebūti garso NBA 2k12 ir 2k11 žaidimuose? Viskas veikia , bet garso nėra.

Dirt3 tikrai labai geras lenktynių žaidimas, lošiau su bratkio kompu, grafika nesveikai gera, gameplay ir ydomus. Patariu bent pabandyt :)

Tuoj priglausi 100flt.

GTA IV, COD MW3, COD black ops, COD mw2. Crisis 2 gali bandyt nelošiau bet daug kam patinka. FIFA 12. Skyrim, portal 2

Už šiuos siūlymus gausi 150flt, yra ir neprastų, bet pagal mane tie kariniai neprilygsta "Battlefield 3", GTA sakiau nesiūlyt, o "FIFA 12" neprilygsta "PES 2012".

Sveikas nu gal patiks tau koks nors:

Crysis 2-Nesu bandes man nepavilktu bet kiek esu mates tai ištikro geras žaidimas

Dirt 3-Tikrai idomus žaidimas pats bandžiau lenktynės fantastiškos atmosfera puiki duodu šitam game 9/10

assassin's creed brotherhood-irgi nesu bandes bet iš gameplay mane visai sudomino

Saints Row 3-tikrai idomus žaidimas nebus idomus beabėjo žaidime yra ir prikolu :D

League of Legends-geras šito stiliaus žaidimas patariu išbandyti

galėtum pabandyti Saw ar kaip ten-gal ir senas žaidimas bet tikrai geras

jei mėgsti parkourinti gali pamėginti Mirror'S edges-Man jis neveikia (netinkama OS)

lošiau pas draugus tiesiog jis yra sunkus ten reikės tiek parkourinti,bėgti tiek ir šaudyti

trankyti Farus :D

Ai dar HAWX 2-gan geras žaidimas tik nėra cracko tai norint jį gauti reikės pirkti Steame

žaidime tu galėsi valdyti lėktuvus daug misijų ispūdinga atmosfera tikrai geras žaidimas 10/10

Nu tai gal vėliau Dar kokiu parašysiu

44a4eeab4011e49bad058d8b3e71ff06953.gif

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5290 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...