Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mano mapai


Lord_Butt-Kicker

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5720 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

krc jei jau dedi i konkursa tai rimtai kaip minimum 10 kartu reiketu perziureti o tavo mapa tai kokius 5kartus ziurejau o apie kitu mapus isvis tyliu nes jie dar prastesni ir net nesinori komentuoti... krc i kosmosa uzsimusi tai krc.. ten tai sudai ne mapai

Per gerai save vertini jei galvoji kad ten sudai, to su raketa zaidimas tikrai yra linksmesnis nei tavo ten gali susirinkt publika zaist del fragu bet zaidimas to mapo tikrai man patinka.

Turbut manai tavo map geriausias visi kiti "sudai" man tu panasus i toki pat "suda".

Visos mano mintys pasakytos nebeturiu ka daugiau pridurt. Dekoju uz zemelapiu kritikas kita kart pasistenksiu geriau kanors padaryt.

tavo situo pasakimu isitikinau kad tu nekoks maperis... maniau seip tinginys bet jei jau rasai apie mapa su raketa i kosmosa kad ten gerai padarytas tai as geriau patylesiu... ideja tai tikrai neriali butu turbut laimetojas tas map bet tragiskai igyvendintas :ohweel:

Puse vardintu net ne bugai, prisipiso cia, ir beje bugu yra visur, tobulas mapas didelis staciakampis. Pasakyk mapa be bugu

Paskaityk kas ten parasyta ar bugai ar kasnors kitka...

Nu gerai busiu dekingas jei parodysi tas 8klaidas gal net daugiau radai...
prasei klaidu tavo legotown mape stai prasom foto:
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 4 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5720 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...