Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mano mapai


Lord_Butt-Kicker

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5718 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pamaniau pristatysiu savo mapus seme forume kadangi daug kas turbut nera ju mates.

Fy_SANDELIS

CT atsiranda kiemelyje. T sandelio vidui. Ginklas: machingun.

sandelisok4.png

Siusti: http://rapidshare.com/files/98033760/fy_sandelis.bsp

35HP_AZTEC1

35hp_aztec1 - nedidelis knf 35hp zemelapiukas. Si zemelapi losiant pravartu yra moketi bhop, taciau ir nebhopinantis zmogus gali ji gerai lost jei tiesiog gerai moka knf.

35hpaztecasea9.png

Siusti: http://rapidshare.com/files/98955031/35 ... 1.bsp.html

CS_LEGOESTATE

Visai smagus zemelapis(mano 1zemelapis) Viskas kaip cs_estate tik kad viskas is LEGO.

cslegoestate3bl7.png

cslegoestateic1.png

Siusti: http://rapidshare.com/files/105647324/c ... e.rar.html

CS_LEGOTOWN

Paprastas lego zemelapiukas.

legotownbm6.png

legotown2ev6.png

Siusti: http://rapidshare.com/files/101739163/c ... n.rar.html

Stai ir visi iki siol mano sukurti mapai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu gerai busiu dekingas jei parodysi tas 8klaidas gal net daugiau radai...

Zinoma stogais neina begiot nes ten tokia situacija kad terams gera ginyba, jei stogais eitu lakstyt jie isvis lengvaui gintusi. Si mapa padariau per pusdieni tingedamas ji taisyti kadangi jis tera konkursui skirtas.

Taip kad 8klaidu laukiu. (ce apie legotown kalbama)

Beje nebutina pasidaryt tokiu zasinu jei ir as dalyvauju konkurse...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

as nieko apie tavo mapa labai blogo nesakau nevarau as ant taves as tiesiog pasakau kas yra ir nematau reikalo cia dabar ant manes taip pykti... beja kaip patarimas tai jei darai mapa konkursui tai kaipti reiketu labiau padirbeti. o del tu stogu tai galejei sugalvoti kokia uztvara padaryti kokia tvorele ar kazkas panasaus galu gale aukstesnius tuos namus padaryti :) nes kazkaip durnai kai atsitrenki i nieka :)

p.s norejau paklausti dar taves ar kai darai mapus naudoji visalaika 1unito grinda? nes man atrodo kad tu naudoji 1 unito grinda ir del to islinde yra visokiu tarpu per kuriuos raibuliuoja vaizdas ir pns.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar karta kartoju as ant nieko nevarau.... paprase klaidu tai ir parodziau. gales istaisyti mapa. patobulinti ji. dadeti daugiau figuru gal naujas idejas igyvendins ir bus labai geras mapas kuriame tikrai daugkas nores pazaisti :) tai jeigu jus uzsirustinate uz tai kad as duodu patarimu ateicei tai as galiu isvis nieko nerasyti prasom..... :| daugiau nieko neberasysiu tegul kuria mapus su bugais....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sakai nesi zasinas, tik kaskaip ta mano mapa mano geriau pazisti nei as pats jauciu islakstes viska po 10kartu kaip ce yra kad tik sita mapa tikrini o kitu mapu ne?

As tai baisiai tavim stebiuosi... tau net teksturos isdestimas(2,6nuorodos), detales einancios ne visai isdestytos viena prie kitos, bet tu pamegink kaska padaryti panasaus pamatysi kad su tais rutuliukais netaip jau lengva kaip tu manai. Su sviesom ten apacioi kambariuke tikrai nera bugas, gal tai rimti kritikai ivertintu pries dedami i rimta serveri, taciau ce yra paprastas kureju forumas. Man nuo taves jau bloga, uztariau siektiek tavo mapa bet tau ant mano matau *Myliu SuperGames.lt*. Kaskaip kiti dalyviai nevaiksto po kitu mapus bandydami surasti kokiu bugu bet tu matau labai laimet nori...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jei tau nelengva tai tu stenkis ir padaryk normalei visgi tavo mape nera labai sudetingu formu beja tu tai duodi rasydamas kad as geriau pazystu tavo mapa negu tu pats .... krc jei jau dedi i konkursa tai rimtai kaip minimum 10 kartu reiketu perziureti o tavo mapa tai kokius 5kartus ziurejau o apie kitu mapus isvis tyliu nes jie dar prastesni ir net nesinori komentuoti... krc i kosmosa uzsimusi tai krc.. ten tai sudai ne mapai dar tavo gali buti zaidziamas tik lb reiketu kad didziausius bugus istaisytum... visgi mapas nera didelis ir jo nekompiliuoja visa para.... o del tos sviesos is niekur tai nesakau kad cia yra bugas cia tiesiog logikos klaida kuria irgi reiketu istaisyti.Dar neidejau screenu kur ant boksteliu kaikurie kubelei truputeli islinde i lauka arba i boksteli per kokius 3 unitus.Tai reiketu irgi istaisyti nes durnokai atrodo visgi lego kubelei yra standartiniu dydziu ir juos deliojant nepjaustome ju betkaip :)

Dar sakai kad noriu laimeti tai atsakysiu kad istikruju as noriu laimeti bet tai nera priezastis vertinant tavo mapa taigi konkurso gali cia nekisti i mano komentarus.

O texturinant rutuliukus tai uzzymejas kelias vietas naudok treat as one ir viskas bus lengva per 3min istaisysi ne ilgiau.... :ohweel:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Parsisiunciau 2 mapus abudu lego,ir joo,gan blogai padaryta,jai darei pagal cs estate tada ir daryk viska o ne tredzadaly o del to legotown tj levas,galvojau eis bent ant namu uzhsokt ir bokstai bus didesni,o tu lukasz kiekviena zinute parasai ir buna tokie kad net tingisi skaityt :D xD :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

krc jei jau dedi i konkursa tai rimtai kaip minimum 10 kartu reiketu perziureti o tavo mapa tai kokius 5kartus ziurejau o apie kitu mapus isvis tyliu nes jie dar prastesni ir net nesinori komentuoti... krc i kosmosa uzsimusi tai krc.. ten tai sudai ne mapai

Per gerai save vertini jei galvoji kad ten sudai, to su raketa zaidimas tikrai yra linksmesnis nei tavo ten gali susirinkt publika zaist del fragu bet zaidimas to mapo tikrai man patinka.

Turbut manai tavo map geriausias visi kiti "sudai" man tu panasus i toki pat "suda".

Visos mano mintys pasakytos nebeturiu ka daugiau pridurt. Dekoju uz zemelapiu kritikas kita kart pasistenksiu geriau kanors padaryt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5718 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...