Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Spam


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5853 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Guest Guest

Negalima paklausti kada baigsis balsavimas?? Kas aš Tau kad moderatorius tai visažinis? Aš daug rašau,vakar nerašiau,tai šiandien atrašiau... Kas Tau neleidžia rašyti? Ko Tu pavydi? Nereikėjo keitinėt nikų,būtai kaip aš,nes dažnai rašydavai... Kiekvienas būtų su tokiu skaičiumi žinučių... Ant to ir stumtai,nes mano manymu pavydi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Jokių nuėmimų!!! Dar ko...Jeigu yra tai yra!!! Ir dar vienas pastebėjimas

cTrL rašė:

Nepatinka nesisiusk *LB puslapis geriausias*...Čia visi normaliausi pluginai...

Nu jo,kituose kiša,bet kokius,nors net nežino kartais ką jie keičia(daro)...

O prievartos pas mus tikrai nėra... Nenori nesisiųsk :) :vent:

O jau kitoje temoje rašo:

Default man labai gerai,tad nesisiųsiu :)

Kam tokias nesamones rašyt? A? Tu man pasakyk...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Guest

Kiek Tau galima kartot... Na,bet pakartosiu... Aš visada admin packą,modą,pluginą ar pan. Įvertinu iš aprašymo,tada išbandau ir vėl įvertinu... Kas Tu čia mane stebi? Ir taip jau į dieną 15 žinučių parašau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek Tau galima kartot... Na,bet pakartosiu... Aš visada admin packą,modą,pluginą ar pan. Įvertinu iš aprašymo,tada išbandau ir vėl įvertinu... Kas Tu čia mane stebi? Ir taip jau į dieną 15 žinučių parašau.

Tai tu tada kai išbandai ir įvertink, o iš aprašymo nevertink. Ir problema išspręsta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5853 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...