Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mano antras dizainas


KB24

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4570 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kaip kad savaite GFX'ini tai neblogai, tik gal stenkis visur toki pat fonta dėt, o tai ten apačioi kairėj puej kur parašyta dizainas: eco (vienokiu fontu) , kur parašyta kodas: N/A (vėl kitu font'u ir jei neklystu kiti likusieji textai vėl kitu fontu, bet šiaip tai neblogas, kadangi balu niekad negailiu tad duodu 8/10 :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesiūlyčiau tau po savaitės jau iškarto daryti dizainus ir dėti čia.. o vien gradieriu neužtenka. Reikia ir efektu bei šriftas per didelis. Pasimokink iš pamokų arba kreipkis privačiai pas ka nors ir pamokėk biški mokytojui pinigų ir tiek ;);) Poto Kur yra Tavo avataras nereikėjo daryti to tokio užsukto teksto ir dėk šriftą arial tahoma

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

man paaiškins pinigus duot už photoshopinima??? :crazy::crazy: tu esi wuzidi durnas rimtai kam mokėt pinigus jei gali paziet youtubei bet as supergameris o ne koks dx kur moka uz photoshop pamoku MOKYTOJUJ :spykes: :crazy: :spykes: :crazy: :liuxas:

Jeigu vaikeli aš esu durnas tai kodėl su savo "YOUTUBE" Sušikta nieko nesugebi tada ir visišką ŠŪDĄĄ pieši į kurį yra gėda žiurėti... Nieko neinvestavęs nieko neuždirbsi jeigu aišku žadi bent tai daryti.. Nebent tau photoshop pūna tik dėl avataro sigo banerio... Ar kad sedėti tam saite..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

tu isvis *Myliu SuperGames.lt* ar kas tau yra? kam man pinigai jei as pradinukas plius as seip gfxinu o ne del pinigu? tu rimtai *Myliu SuperGames.lt* kaip tu uzsidirbsi normalius pinigus is avataru,banneriu ar dizainu kuriu isvis neitu sukoduoti? tu rimtai pagalvok ta apie ka pasakei wuzidi... pagalvok ir mane vadini vaikeliu nors pats nesupranta ka superstai raso... no comments ryk ryzas niuhas p*dare tegul tave uz*isa grabais *Myliu SuperGames.lt* isvis tikiuosi tave isbanins is supergames.lt toks *Myliu SuperGames.lt* kad zodziu..... Grabas esi wuzidi baisus grabas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tu isvis *Myliu SuperGames.lt* ar kas tau yra? kam man pinigai jei as pradinukas plius as seip gfxinu o ne del pinigu? tu rimtai *Myliu SuperGames.lt* kaip tu uzsidirbsi normalius pinigus is avataru,banneriu ar dizainu kuriu isvis neitu sukoduoti? tu rimtai pagalvok ta apie ka pasakei wuzidi... pagalvok ir mane vadini vaikeliu nors pats nesupranta ka superstai raso... no comments ryk ryzas niuhas p*dare tegul tave uz*isa grabais *Myliu SuperGames.lt* isvis tikiuosi tave isbanins is supergames.lt toks *Myliu SuperGames.lt* kad zodziu..... Grabas esi wuzidi baisus grabas...

O čia tai aš pasijuokiau :D:D:D:D:D Rytine nuotaiką pakėlei ir tiek :D:D:D:D Net nežadu kažką atsakinėti nes čia žemas lygis yra su snargliūzais kažką kalbėti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4570 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...