Board

28% konsolių žaidėjų - moterys

Recommended Posts

17526.jpg?t=1246352759

Pagal Nielsen kompanijos tyrimą, beveik 50 nuošimčių žmonių, žaidžiančių asmeniniu kompiuteriu, buvo moterys. Spėjama, kad tokią smarkiai išaugusią moterų žaidėjų dalį lėmė išleistas The Sims 3 žaidimas, kurio per pirmąją savaitę perduota net 1,4 mln kopijų. Atrodo tikrai neįtikėtinai, ar ne?

Iš šiandien paskelbto NPD tyrimo aišku, kad žaidžiančių merginų daugėja ( arba mažėja vaikinų? ). Praėjusiais metais 23% konsolininkų buvo moteriškos lyties. Šiemet šis dydis paaugo 5 procentiniais punktais ir sudaro 28 nuošimčius. Taip yra, esą, dėl itin didelio Wii populiarumo. Visi žinome, kad vyrai yra linkę prie technikos, todėl jiems nagrinėti žaidimą, kuriame yra galybė mygtukų kombinacijų ir funkcijų, lengviau. Merginoms norisi paprastumo - imti ir tiesiog žaisti, nesigilinant į valdymo smulkmenas. Tą ir leidžia daryti Wii. Žinant šios konsolės pardavimus, nėra abejonės kad žaidžiančiųjų merginų dalis tik didės.

Pranešime yra ir daugiau skaičių. Pasirodo, žaidžiamumas tikrai mažėja. "Ekstremalūs žaidėjai" vidutiniškai žaidžia apie 39 valandas per savaitę, nors pernai šis rodiklis siekė net 46 valandas. Negana to, šie ekstremalai turi ir mažiausias įplaukas tarp visų geimerių "rūšių" ir, žinoma, didžiąją jų dalį išleidžia žaidimams. Neįtikėtina tai, kad per paskutinįjį praeitų metų ketvirtų jie nusipirko po 24 žaidimus. Tiesa, tokių fanatikų, taip atsidavusių žaidimams, yra vos 4 procentai.

Laikas, praleistas žaidžiant internetu, išliko maždaug toks pat. Jis sudaro 38% viso žaidimo laiko.

Tyrimas buvo atliktas 2009 metų sausio mėnesį, įtraukiant ir 2008 metų šventinio sezono skaičius. Buvo apklausta 20 000 respondentų nuo 2 iki 65 metų. Tyrimas atliktas JAV.

Games.lt(

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele