Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

"RPG" GRPG 2 by Kanis


pauliuzas97

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4550 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

duosiu +REP kai tik galėsiu

bet aš nesuprantu kokia prasmė ištrinti callback'us ir daryti atskirus failiukas ... :?

Patogiau.. ;)

aš nesuprantu koks čia patogumas... juk galima visus callback'us sukišti į atskirus failiukus.. ir kai nori paredaguot, nardyk po visus o paskui vel eik į PAWNO ir complyk

juk daug papraščiau su paieška per pawno susirasti negu per .txt failiukus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

duosiu +REP kai tik galėsiu

bet aš nesuprantu kokia prasmė ištrinti callback'us ir daryti atskirus failiukas ... :?

Patogiau.. ;)

aš nesuprantu koks čia patogumas... juk galima visus callback'us sukišti į atskirus failiukus.. ir kai nori paredaguot, nardyk po visus o paskui vel eik į PAWNO ir complyk

juk daug papraščiau su paieška per pawno susirasti negu per .txt failiukus

Na tai va. Šis gm'as be .txt failų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Roli pradžiai atsisiūsk tada sakyk čia grpg 2 tai čia rpg o ne grp. Nors koks tau tikslas siūstis? Gi vistiek nemoki scriptinti ir mapinti. Esi nelemtas posteris.

juokdary, aš pradejau lošt nuo grp 1.6 ir puikiai žinau kas yra grp 2 tai yra FR su tikroves elementais, bet jis nei RPG nei ka, tiesiog FR su darbais...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Roli pradžiai atsisiūsk tada sakyk čia grpg 2 tai čia rpg o ne grp. Nors koks tau tikslas siūstis? Gi vistiek nemoki scriptinti ir mapinti. Esi nelemtas posteris.

juokdary, aš pradejau lošt nuo grp 1.6 ir puikiai žinau kas yra grp 2 tai yra FR su tikroves elementais, bet jis nei RPG nei ka, tiesiog FR su darbais...

Senąsis SA:MP žaidėjas? Turėsiu omenį ;D

Gamemode man nepaliko įspudžio, nors ir pagrindai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Roli pradžiai atsisiūsk tada sakyk čia grpg 2 tai čia rpg o ne grp. Nors koks tau tikslas siūstis? Gi vistiek nemoki scriptinti ir mapinti. Esi nelemtas posteris.

juokdary, aš pradejau lošt nuo grp 1.6 ir puikiai žinau kas yra grp 2 tai yra FR su tikroves elementais, bet jis nei RPG nei ka, tiesiog FR su darbais...

Senąsis SA:MP žaidėjas? Turėsiu omenį ;D

Gamemode man nepaliko įspudžio, nors ir pagrindai.

Taip, senasis daug kas mane žino iš grp3 grp 4 kaip vienos stipriausios gaujos vadu ir didžiausiu dm'eriu serve :D taip esu senas žaidėjas pats turejau grp2 srw populeru ;]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Roli pradžiai atsisiūsk tada sakyk čia grpg 2 tai čia rpg o ne grp. Nors koks tau tikslas siūstis? Gi vistiek nemoki scriptinti ir mapinti. Esi nelemtas posteris.

juokdary, aš pradejau lošt nuo grp 1.6 ir puikiai žinau kas yra grp 2 tai yra FR su tikroves elementais, bet jis nei RPG nei ka, tiesiog FR su darbais...

pabandyk bent nueiti į serverį, šits gm yra tikrai RPG

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Specialiai atsisiunčiau, čia yra ne " RPG ", o " GRP ", jeigu jau neatskiriat " GRP " nuo " RPG ", tai geriau patylėkit :/. Kur tai matyta " RPG " serveryje?

Sveiki! Gausite 10lt/min. i banko saskaita už važinejima traukiniu!

Ar jūs galvojat jeigu tarp serverio failų nėra " data " failo tai jau " RPG " ? Klystat :/.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Roli pradžiai atsisiūsk tada sakyk čia grpg 2 tai čia rpg o ne grp. Nors koks tau tikslas siūstis? Gi vistiek nemoki scriptinti ir mapinti. Esi nelemtas posteris.

juokdary, aš pradejau lošt nuo grp 1.6 ir puikiai žinau kas yra grp 2 tai yra FR su tikroves elementais, bet jis nei RPG nei ka, tiesiog FR su darbais...

Senąsis SA:MP žaidėjas? Turėsiu omenį ;D

Gamemode man nepaliko įspudžio, nors ir pagrindai.

Taip, senasis daug kas mane žino iš grp3 grp 4 kaip vienos stipriausios gaujos vadu ir didžiausiu dm'eriu serve :D taip esu senas žaidėjas pats turejau grp2 srw populeru ;]

Roli tu bybio gabale mačiau kaip vakar savo močiute krušai ir mačiau aip tėvas tao tave pro šikną darė man *Myliu SuperGames.lt* nu ir duokit man tą ispėijima gi vistiek rolis valgo snarglius ir mėšla kaip čiomperis arba kitaip mantas_sandiego jeigu nori jis gyvena duxu 8 šalia taęs roli sakiai gi į až kad čiulpsi jam, o vakar tave jis pro šikną darė. Taip ir tavo tėvas vakar krušo tavo močiutę tu atėjai ir jį užmušiai kad pats pakruštum, Gal dabar apsiraminsi tu free posterį jei neapsiraminsi tada eik valgyti mėšlo ir krušti savo myta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu šūdo gabale negėda šūda valgyti a? patylėk free posteri aš tave bandau užtildyti.

-- Papildyta --

Koks populiarumas? T vieas pastoviai nolifinai savo serve ir tau buvo populiaru? :D Juokdarys parodyk tu man ta grp 1.6 gm :D

nepulsiu nei ginčitis nei ka, jei tau smegenų truksta mes nedadiesim.

Tu kūrva besmegeni eik smėlio valgyti va tokio va šūdino Šito eik valgyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4550 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...